Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно спрощення процедури проходження пунктів пропуску автотранспорту через державний кордон)


Номер, дата реєстрації:
8027 від 20.08.2001
Сесія реєстрації:
8 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кучма Леонід Данилович Президент України
  • Головний комітет:
  • Альошин В.Б. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Крук Ю.Б. Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 20.08.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    04.10.2001 Проект не прийнято
    02.10.2001 Обговорено
    04.09.2001 Вручено для ознайомлення
    21.08.2001 Направлено на розгляд Комітету
    20.08.2001 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 20.08.2001
    Комітет Передано Отримано
    Комітет з питань фінансів і банківської діяльності20.08.2001
    Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 20.08.2001
    Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку20.08.2001