Проект Закону про внесення змін до статті 75 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо строку повноважень тимчасової адміністрації)


Номер, дата реєстрації:
8050 від 02.02.2011
Номер, дата акту
від 04.02.2011
Сесія реєстрації:
8 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Національний банк України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Арбузов Сергій Геннадійович Національний банк України
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Пеклушенко О.М. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.02.2011
  • Подання 02.02.2011
  • Пояснювальна записка 02.02.2011
  • Порівняльна таблиця 02.02.2011
  • Авторський колектив 02.02.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 02.02.2011
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.02.2011


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    15.02.2011 Повернуто з підписом від Президента
    04.02.2011 Закон направлено на підпис Президенту
    04.02.2011 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    04.02.2011 Закон прийнято
    03.02.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    03.02.2011 Включено до порядку денного
    03.02.2011 Вручено для ознайомлення
    02.02.2011 Направлено на розгляд Комітету
    02.02.2011 Передано на розгляд керівництву
    02.02.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 02.02.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності02.02.201104.02.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.02.201104.02.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.02.201103.02.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції02.02.201103.02.2011