Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
9456-3 від 21.12.2011
Номер, дата акту
від 22.12.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Литвин Володимир Михайлович Голова Верховної Ради України
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.12.2011


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    26.12.2011 Постанову підписано
    22.12.2011 Постанову прийнято
    22.12.2011 Вручено для розгляду
    21.12.2011 Передано в тираж
    21.12.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 21.12.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя26.12.2011
    КЕРІВНИЦТВО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ21.12.2011