Проект Постанови про дострокове припинення повноважень Голови Центральної виборчої комісії за порушення присяги і корупцію


Номер, дата реєстрації:
9489 від 18.01.2019
Сесія реєстрації:
9 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Інші (заяви, звернення ВРУ)
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Купрій Віталій Миколайович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 18.01.2019
  • Подання 18.01.2019
  • Пояснювальна записка 18.01.2019


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    23.01.2019 Надано для ознайомлення
    22.01.2019 Направлено на розгляд Комітету
    18.01.2019 Передано на розгляд керівництву
    18.01.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 18.01.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя22.01.201930.01.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України22.01.201930.01.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.01.201930.01.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції22.01.201930.01.2019