Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування депутатської недоторканності)


Номер, дата реєстрації:
1294 від 27.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириленко В'ячеслав Анатолійович (VI скликання)
  • Кириленко Іван Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.12.2007
  • Подання 27.12.2007
  • Пояснювальна записка 27.12.2007
  • Порівняльна таблиця 27.12.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.01.2008
  • Висновок комітету 11.02.2008 (тираж 12.02.2008)


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    18.03.2008 В порядок денний не включено
    06.03.2008 Розгляд відкладено
    13.02.2008 Вручено подання Комітету про відхилення
    15.01.2008 Вручено для ознайомлення
    11.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    09.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    27.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.200814.01.2008

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    21.01.2008 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України (щодо забезпечення посадових осіб від незаконного втручання в їх діяльність)