Проект Постанови про процедуру ротації членів Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення з частини її складу, призначеної Верховною Радою України


Номер, дата реєстрації:
8015 від 31.07.2001
Номер, дата акту
від 10.01.2002
Сесія реєстрації:
8 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевченко Віталій Федорович (III скликання)
  • Понеділко Віктор Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Зінченко О.О. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 31.07.2001


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    19.01.2002 Постанову підписано
    10.01.2002 Постанову прийнято
    18.12.2001 Обговорено
    11.09.2001 Вручено подання Комітету про розгляд
    11.09.2001 Вручено висновок експертизи
    04.09.2001 Вручено для ознайомлення
    01.08.2001 Направлено на розгляд Комітету
    31.07.2001 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 31.07.2001
    Комітет Передано Отримано
    Комітет з питань свободи слова та інформації31.07.2001