Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Румунією


Групу створено: 03.03.2020

ПІБ Посада
Бабак Сергій Віталійович Співголова групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Буймістер Людмила Анатоліївна Співголова групи
Мазурашу Георгій Георгійович Заступник співголови групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мокан Василь Іванович Заступник співголови групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Папієв Михайло Миколайович Заступник співголови групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Юраш Святослав Андрійович Заступник співголови групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Шуфрич Нестор Іванович Секретар групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Божик Валерій Іванович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гриб Вікторія Олександрівна Член групи
Дмитрук Артем Геннадійович Член групи
Здебський Юрій Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кісєль Юрій Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кіссе Антон Іванович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Князевич Руслан Петрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Кривошеєв Ігор Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кулініч Олег Іванович Член групи Група "ДОВІРА"
Ларін Сергій Миколайович Член групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Лис Олена Георгіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Люшняк Микола Володимирович Член групи Група "ДОВІРА"
Магера Сергій Васильович Член групи
Магомедов Муса Сергоєвич Член групи
Молоток Ігор Федорович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Наталуха Дмитро Андрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Німченко Василь Іванович Член групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Новинський Вадим Владиславович Член групи
Рущишин Ярослав Іванович Член групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Савчук Оксана Василівна Член групи
Славицька Антоніна Керимівна Член групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Торохтій Богдан Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Урбанський Анатолій Ігорович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Шенцев Дмитро Олексійович Член групи
Шпенов Дмитро Юрійович Член групи
Юрченко Олександр Миколайович Член групи
Юрчишин Петро Васильович Член групи Група "Партія "За майбутнє"