Кількість абзаців - 6 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України ''Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення'' (Друге читання)

0. ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. 1. Внести зміну до Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13), доповнивши пункт 7 статті 8 частиною такого змісту:  
4. "Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, спрямовують зазначені відрахування у порядку, установленому Міністерством фінансів України та Міністерством економіки України, на окремі рахунки місцевих бюджетів і використовують їх за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".  
5. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.