Кількість абзаців - 13 Розмітка (ліва колонка)


Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України (Друге читання)

0. Проект (06.07.2000) ЗАКОН УКРАЇНИ Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. 1. Затвердити таку загальну структуру Міністерства внутрішніх справ України:  
3. центральний орган - Міністерство внутрішніх справ України та його місцеві органи: головні управління, управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті; управління, відділи, відділення, пункти в містах, районах у містах, на залізничних станціях, у морських і річкових портах та аеропортах; загони, частини та окремі пости пожежної охорони;  
4. внутрішні війська;  
5. навчальні заклади, науково-дослідні установи, підприємства та установи забезпечення.  
6. 2. Затвердити загальну чисельність Міністерства внутрішніх справ України в кількості 419,9 тис. осіб, у тому числі 386,6 тис. - працівників органів внутрішніх справ і 33,3 тис. - військовослужбовців і працівників внутрішніх військ.  
7. Установити, що:  
8. за рахунок державного бюджету утримуються 217,9 тис. працівників органів внутрішніх справ і 31,5 тис. військовослужбовців і працівників внутрішніх військ;  
9. у загальній чисельності Міністерства внутрішніх справ України 284,4 тис. чоловік становлять особи рядового і начальницького складу, 32,7 тис. чоловік - військовослужбовці.  
10. 3. Чисельність внутрішніх військ та відповідно до цього загальну чисельність Міністерства внутрішніх справ України привести до затвердженої цим Законом протягом 2000-2005 років.  
11. 4. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом.  
12. 5. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.