Кількість абзаців - 10 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін і доповнень до Закону України ''Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування'' (Друге читання)

0. Проект Закон України Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування"  
1. У статті 2: у пункті 1 слова "за угодами цивільно-правового характеру" замінити словами "за угодами цивільно-правового характеру та операції з купівлі-продажу валют";  
2. 2) доповнити статтю пунктом 4 такого змісту: "4) для підприємств і організацій, які здійснюють роздрібну торгівлю ювелірними виробами, - крім об'єкта оподаткування, визначеного пунктом 1 цієї статті, також вартість реалізованих ювелірних виробів із золота (крім обручок)".  
3. 2. У статті 4: 1) абзац перший пункту 1 доповнити словами "(за винятком операцій з купівлі-продажу валют)";  
4. доповнити статтю після пункту 1 пунктом 11 такого змісту: "11) для платників збору, визначених пунктами 1 і 2 статті 1 цього Закону, - одна копійка з однієї гривні при здійсненні кожної операції з купівлі-продажу валют";  
5. 3) у пункті 4 цифру та слово "1 відсоток" замінити цифрою та словом "2 відсотки";  
6. 4) доповнити статтю пунктом 5 та частинами другою і третьою такого змісту: "5) для підприємств і організацій, які здійснюють роздрібну торгівлю ювелірними виробами, - 3 відсотки вартості ювелірного виробу із золота (крім обручок).  
7. При відчуженні легкових автомобілів підприємства, установи та організації всіх форм власності та фізичні особи сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі ста гривень за кожний автомобіль в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.  
8. Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, визначений відповідно до пунктів 11 і 5 частини першої цієї статті, включається до ціни відповідних товарів і сплачується їх продавцями з виручки від реалізації в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".  
9. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і діє до повного погашення заборгованості з виплати пенсій, що здійснюється за рахунок коштів Пенсійного фонду України.