Кількість абзаців - 11 Розмітка (ліва колонка)


Про проведення у Львівській області експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів (Друге читання)

0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про проведення у Львівській області експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів  
2. З метою скорочення обсягу роботи, пов'язаної з веденням обліку і проведенням перевірок сплати зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття, а також ефективного використання державних коштів Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. 1. Провести у Львівській області протягом періоду, визначеного Кабінетом Міністрів України, експеримент щодо виконання Пенсійним фондом України функцій із справляння, обліку і розподілу коштів між Пенсійним фондом України та Державним фондом сприяння зайнятості населення, забезпечення звітності, здійснення контролю за повнотою та своєчасністю справляння зборів.  
4. 2. Установити, що на період проведення експерименту платники зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття перераховують до Пенсійного фонду України ці збори одночасно однією сумою виходячи із ставок, передбачених Законами України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про збір на обов'язкове соціальне страхування".  
5. Пенсійний фонд України забезпечує розподіл коштів, які надходять від платників зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття, між Пенсійним фондом України та Державним фондом сприяння зайнятості населення виходячи із ставок, передбачених Законами України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про збір на обов'язкове соціальне страхування".  
6. 3. Установити, що Кабінет Міністрів України:  
7. визначає період проведення експерименту у Львівській області, забезпечує розроблення і затверджує порядок проведення цього експерименту, здійснює заходи щодо його організаційного забезпечення, встановлює контроль за проведенням;  
8. за участю представників профспілкових об'єднань та об'єднань роботодавців у місячний термін розгляне питання щодо можливого залучення Фонду соціального страхування України до проведення експерименту;  
9. після закінчення експерименту подасть Верховній Раді України висновки щодо результатів його проведення та доцільності практичного впровадження.  
10. 4. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.