Кількість абзаців - 5 Таблиця поправок


Про ратифікацію Угоди про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. Закон України
Про ратифікацію Угоди про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів
 
   Закон України
Про ратифікацію Угоди про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів
 
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
3. Ратифікувати Угоду про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, підписану 18 жовтня 2011 року у м. Санкт-Петербурзі (додається), що набирає чинності з дати отримання депозитарієм третього повідомлення про виконання Сторонами, які її підписали, внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності. Для Сторін, які виконали внутрішньодержавні процедури пізніше, Угода набирає чинності з дати одержання депозитарієм відповідних документів.
 
-1- Чорновіл Т.В.
Проект Закону України викласти у такій редакції:
«Угоду про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, підписану 18 жовтня 2011 року у м. Санкт-Петербурзі (додається), яка набирає чинності з дати отримання депозитарієм повідомлення про виконання Україною необхідних внутрішньодержавних процедур, але не раніше набрання чинності Угодою відповідно до її статті 12, ратифікувати з такими заявою та застереженням:
1) «Україна заявляє, що не є стороною Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів від 30 листопада 2000 року»;
2) до статті 3:
«Україна залишає за собою право проводити митний огляд відповідно до національного законодавства».
 
Враховано   Угоду про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, підписану 18 жовтня 2011 року у м. Санкт-Петербурзі (додається), яка набирає чинності з дати отримання депозитарієм повідомлення про виконання Україною необхідних внутрішньодержавних процедур, але не раніше набрання чинності Угодою відповідно до статті 12 цієї Угоди, ратифікувати з такими заявою та застереженням:
1) «Україна заявляє, що не є стороною Угоди про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів від 30 листопада 2000 року»;
2) до статті 3:
«Україна залишає за собою право проводити митний огляд відповідно до національного законодавства».
 
4.


-2- Карпук В.Г.
Підтримати застереження щодо застосування Україною частини 2 і 3 статті 3 Угоди, зваживши на обґрунтування Головного науково-експертного управління.
 
Враховано в іншій редакції