Кількість абзаців - 4 Таблиця поправок


Про угоди щодо земельної частки (паю) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО УГОДИ ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ)      ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО УГОДИ ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ)  
1. Цей Закон спрямований на забезпечення реалізації вимог статті 13 та статті 14 Конституції України щодо гарантій прав власності на землю.      Цей Закон спрямований на забезпечення реалізації вимог статті 13 та статті 14 Конституції України щодо гарантій прав власності на землю.  
2. Стаття 1. Угоди, пов'язані із набуттям та реалізацією прав громадян та юридичних осіб на земельні частки (паї), крім спадкування (правонаступництва), є недійсними, якщо інше не визначено законом. До таких угод застосовуються наслідки, передбачені цивільним законодавством України.   -1- Єдін О.Й. (в.о. № 102)
Доповнити статтю 1 наступним реченням: "При продажі сертифіката на земельну частку (пай), продаж проводити по оцінці землі згідно методики розробленої та затвердженої Кабінетом Міністрів України, вважати сертифікат цінним папером і справляти державне мито як з цінних паперів"  
Відхилено   Стаття 1. Угоди, пов'язані із набуттям та реалізацією прав громадян та юридичних осіб на земельні частки (паї), крім спадкування, є недійсними, якщо інше не визначено законом. До таких угод застосовуються наслідки, передбачені цивільним законодавством України.  
    -2- Чубаров Р.А. (в.о. № 8)
Статтю 1 викласти у такій редакції: "Угоди, пов'язані із набуттям та реалізацією прав громадян та юридичних осіб на земельні частки (паї), крім спадкування (правонаступництва) спадкоємцями першої черги - громадянам України, якщо інше не визначено законом. До таких угод застосовуються наслідки, передбачені цивільним законодавством України".  
Враховано частково    
    -3- Баулін П.Б. (в.о. № 76)
У статті 1 перший абзац доповнити такими словами: "крім угод щодо спадщини земельних часток (паїв)"  
Враховано    
    -4- Франчук І.А. (в.о. № 7)
В статті 1 після слів "земельні частики (паю) доповнити словами "крім спадкоємний", і далі за текстом.  
Враховано    
    -5- Круценко В.Я. (реєстр. картка № 276)
Марченко О.А. (в.о. № 201)
У статті 1 вилучити слово "(правонаступництва)"  
Враховано    
3. Стаття 2. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.      Стаття 2. Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.