Кількість абзаців - 6 Таблиця поправок


Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України ''Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"      Про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. 1. Внести зміну до Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13), доповнивши пункт 7 статті 8 частиною такого змісту:   -1- Чекалін В.М. (реєстр. картка № 244)
Пропоную текст запропонованих змін викласти в такій редакції: "1. Доповнити абзац третій пункту 7 статті 8 Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13) реченнями такого змісту: "Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, здійснюють зазначені відрахування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до спеціальних фондів місцевих бюджетів. Ці кошти використовуються за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".  
Враховано   1. Доповнити абзац третій пункту 7 статті 8 Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року N 30-93 "Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 23, ст.247; 1998 р., N 2, ст.13) реченнями такого змісту:  
4. "Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, спрямовують зазначені відрахування у порядку, установленому Міністерством фінансів України та Міністерством економіки України, на окремі рахунки місцевих бюджетів і використовують їх за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".   -2- Беспалий Б.Я. (реєстр. картка № 404)
Частина 1. Текст "та міністерством економіки України, на окремі рахунки місцевих бюджетів і використовують їх" замінити текстом "до спеціальних фондів місцевих бюджетів, кошти ці використовуються"  
Враховано   "Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води через системи централізованого водопостачання, здійснюють зазначені відрахування у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до спеціальних фондів місцевих бюджетів. Ці кошти використовуються за рішеннями місцевих рад виключно на фінансування заходів, пов'язаних з поліпшенням якості питної води".  
    -3- Шаров І.Ф.
В доповненій частині п. 7 ст. 8 після слів "рахунки для" записати "цільового", після слів "питної води" - "зокрема з відкриттям бюветів з артезіанською водою" і далі за текстом.  
Відхилено    
5. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -4- Беспалий Б.Я. (реєстр. картка № 404)
Частину 2 викласти у редакції: "2. Цей закон набирає чинності з 1-го січня 2002 року"  
Враховано   2. Цей Закон набирає чинності з 1-го січня 2002 року.