Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо процесуального правонаступництва (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Господарського процесуального
 
   Про внесення змін до Господарського процесуального
 
3. кодексу України
(щодо процесуального
 
   кодексу України
щодо процесуального
 
4. правонаступництва)
 
   правонаступництва
 
5. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
6. І. Статтю 25 Господарського процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 6, Ст. 56) викласти у такій редакції:
 
-1- Притика Д.М.
Внести до Господарського процесуального кодексу України (ВВР України, 1992, № 6, Ст. 56) такі зміни:
 
Враховано   І. Внести до Господарського процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 6, ст. 56) такі зміни:
1. Статтю 25 викласти в такій редакції:
 
7. «Стаття 25. Процесуальне правонаступництво
 
   «Стаття 25. Процесуальне правонаступництво
 
8. У разі смерті фізичної особи, припинення юридичної особи, відступлення вимоги, переведення боргу, заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у господарських відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії господарського процесу.
 
-2- Притика Д.М.
Статтю 25 викласти в такій редакції:
Стаття 25. Процесуальне правонаступництво
У разі смерті фізичної особи, припинення діяльності суб’єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), відступлення права вимоги, переведення боргу, заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.
Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив».
 
Враховано   У разі смерті фізичної особи, припинення діяльності суб’єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), відступлення права вимоги, переведення боргу, заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу.
Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив».
2. Пункт 3 частини першої статті 62 викласти в такій редакції:
«3) після смерті фізичної особи, а також у зв’язку з припиненням діяльності суб’єкта господарювання, які є однією із сторін у справі, спірні правовідносини не допускають правонаступництва».
3. У пункті 3 частини другої статті 79 слова «внаслідок реорганізації підприємства, організації» виключити.
4. Пункт 6 частини першої статті 80 викласти в такій редакції:
«6) померла фізична особа чи припинено діяльність суб’єкта господарювання, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва».
 
    -3- Притика Д.М.
п. 3 ч.1 ст. 62 викласти у такій редакції: «3) після смерті фізичної особи, а також у зв’язку з припиненням діяльності суб’єкта господарювання, які є однією із сторін у справі, спірні правовідносини не допускають правонаступництва»;
 
Враховано    
    -4- Притика Д.М.
у п. 3 ч. 2 ст. 79 слова «внаслідок реорганізації підприємства, організації виключити».
 
Враховано    
    -5- Притика Д.М.
п. 6 ч.1 ст. 80 викласти у такій редакції: «6) померла фізична особа чи припинено діяльність суб’єкта господарювання, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва»;
 
Враховано    
9. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.