Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування статутних капіталів господарських товариств) (Повторне друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування статутних капіталів господарських товариств)
 
   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування статутних капіталів господарських товариств
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. 1. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   1. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
5. 1) частину третю статті 86 Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 18—22, ст. 144) викласти в такій редакції:
 
   1) частину третю статті 86 Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 18—22, ст. 144) викласти в такій редакції:
 
6. "3. Забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства кошти, одержані в кредит та під заставу, бюджетні кошти (крім випадків, встановлених законом). Фінансовий стан засновників — юридичних осіб в частині їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, перевіряється незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників-громадян підтверджується декларацією про їх доходи і майно, завіреною відповідним податковим органом.";
 
-1- Воропаєв Ю.М.
Викласти частину третю статті 86 Господарського кодексу у наступній редакції:
"3. Забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків для інших фінансових установ, та випадків передбачених Законом України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" протягом строку його дії. Фінансовий стан засновників - юридичних осіб щодо їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, повинен бути перевірений незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників-громадян має бути підтверджений декларацією про їх доходи і майно, завіреною відповідним податковим органом."
 
Враховано   "3. Забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, а також випадків, передбачених Законом України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" протягом строку його дії. Фінансовий стан засновників — юридичних осіб щодо їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, має бути перевірений незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників - громадян має бути підтверджений декларацією про їх доходи і майно, завіреною відповідним податковим органом";
 
    -2- Семинога А.І.
Пункт 1 частини 1 законопроекту після слів "перевіряється незалежним аудитором (аудиторською організацією)" доповнити словами "що проводить аудиторську діяльність відповідно до законодавства України".
 
Відхилено    
    -3- Кармазін Ю.А.
Перше речення частини третьої статті 86 Господарського кодексу України викласти в такій редакції:
"3. Забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства кошти, одержані в кредит та під заставу, бюджетні кошти (крім випадків формування статутних капіталів державних банків, встановлених Законом про Державний бюджет України на відповідний рік). Фінансовий стан засновників — юридичних осіб в частині їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, перевіряється незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників-громадян підтверджується декларацією про їх доходи і майно, завіреною відповідним податковим органом.";
 
Відхилено    
7. 2) частину третю статті 13 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682; 1994 р., № 3, ст. 11; 1995 р., № 14, ст. 93; 2007 р., № 33, ст. 440) викласти в такій редакції:
 
   2) частину третю статті 13 Закону України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682; 1994 р., № 3, ст. 11; 1995 р., № 14, ст. 93; 2007 р., № 33, ст. 440) викласти в такій редакції:
 
8. "3. Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу кошти, одержані в кредит та під заставу, бюджетні кошти (крім випадків, встановлених законом).".
 
-4- Воропаєв Ю.М.
Викласти частину третю статті 17 Закону України "Про господарські товариства" у наступній редакції:
"3. Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків для інших фінансових установ, та випадків передбачених Законом України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" протягом строку його дії."
 
Враховано   "3. Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, а також випадків, передбачених Законом України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" протягом строку його дії".
 
    -5- Кармазін Ю.А.
Частину третю статті 13 Закону України "Про господарські товариства" викласти в такій редакції:
"3. Забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу кошти, одержані в кредит та під заставу, бюджетні кошти (крім випадків формування статутних капіталів державних банків, встановлених Законом про Державний бюджет України на відповідний рік)."
 
Відхилено    
9. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.