Кількість абзаців - 14 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. "Про внесення змін до деяких законів України"
 
   Про внесення змін до деяких законів України
 
3. (щодо використання права на пільговий проїзд)
 
   щодо використання права на пільговий проїзд
 
4. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
5. І. Абзац перший пункту 21 частини першої статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 24, ст.182; ВВР, 2005, N 5, ст.120)викласти у такій редакції:
 
-1- Яворівський В.О.
Абзац перший пункту 21 частини першої статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" викласти у такій редакції:"21) інвалідам І і ІІ груп надається право безоплатного проїзду один раз на рік (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом;
особам, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого), надається право безоплатного проїзду один раз на рік (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом;
інвалідам ІІІ групи надається право безоплатного проїзду один раз на два роки (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом чи проїзд один раз на рік (туди та назад) з 50-відсотковою знижкою."
 
Відхилено   І. Внести зміни до таких законів України:
1. Абзац перший пункту 21 частини першої статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 24, ст.182; 2005 р., N 5, ст.120) викласти в такій редакції:
 
6. "21) інвалідам І і ІІ груп надається право безоплатного проїзду один раз на рік (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, а особам, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого), та інвалідам ІІІ групи надається право безоплатного проїзду один раз на два роки (туди та назад) зазначеними видами транспорту чи проїзд один раз на рік (туди та назад) з 50-відсотковою знижкою."
 
-2- Кармазін Ю.А.
Пункт 21 частини першої статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" викласти у такій редакції:
"21) інвалідам І і ІІ груп надається право безоплатного проїзду один раз на рік (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, а особам, які супроводжують інвалідів І і інвалідів ІІ групи, яким виповнилося більше 80 років (не більше одного супроводжуючого), та інвалідам ІІІ групи надається право безоплатного проїзду один раз на два роки (туди та назад) зазначеними видами транспорту чи проїзд один раз на рік (туди та назад) з 50-відсотковою знижкою.
Інвалідам та особам, які супроводжують інвалідів І або інвалідів ІІ групи, яким виповнилося більше 80 років (не більше одного супроводжуючого), надається право користування міжміським транспортом зазначених видів у період з 1 жовтня по 15 травня з 50-відсотковою знижкою вартості проїзду без обмеження кількості поїздок;"
 
Відхилено   "21) інвалідам І і ІІ груп надається право безоплатного проїзду один раз на рік (туди та назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, а особам, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого), та інвалідам ІІІ групи надається право безоплатного проїзду один раз на два роки (туди та назад) зазначеними видами транспорту чи проїзд один раз на рік (туди та назад) з 50-відсотковою знижкою".
 
7. ІІ. Пункт 4 частини першої статті 21 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1991, N 16, ст.201; ВВР, 1992, N 13, ст.178; ВВР, 1992, N 37, ст.543) викласти у такій редакції:
 
   2. Пункт 4 частини першої статті 21 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (Відомості Верховної Ради України, 1992р., N 13, ст.178, N 37, ст.543) викласти в такій редакції:
 
8. "4) 50-процентна знижка вартості проїзду один раз на рік або безплатний проїзд один раз на два роки до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним, або водним транспортом; "
 
   "4) 50-процентна знижка вартості проїзду один раз на рік або безоплатний проїзд один раз на два роки до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом".
 
9. ІІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
10. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
11. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня прийняття цього Закону:
 
   2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
 
12. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
      
13. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.