Кількість абзаців - 17 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про транзит вантажів'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. вноситься народним депутатом України
 
      
2. ЗОЗУЛЕЮ Р.П.
 
      
3. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
4. Про внесення змін до Закону України „Про транзит вантажів”
 
-1- Терьохін С.А.
Назву законопроекту викласти у такій редакції:
"Про внесення змін до Закону України "Про транзит вантажів" та інших законодавчих актів з питань митної справи (щодо спрощення митного оформлення транзитних вантажів)".
 
Враховано   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення митного оформлення транзитних вантажів
 
5. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
6. І. Внести до Закону України „Про транзит вантажів" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., №51, ст. 446, із наступними змінами) такі зміни:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У статті 6 Закону України „Про транзит вантажів" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 51, ст. 446; 2004 р., № 14, ст. 193, № 36, ст. 428; 2007 р., № 31, ст. 403; 2009 р. № 39, ст. 551):
 
7. 1. У статті 6:
 
      
8. 1) доповнити частинами 5 та 6 такого змісту:
 
-2- Терьохін С.А.
У пункті 1 Розділу І:
- підпункт 1) викласти в такій редакції:
"Декларування транзитних вантажів, що переміщуються морським і річковим транспортом, відповідно до вимог законодавства України, здійснюється з поданням митним органам коносаменту (ВІLL оf Lаdіng) та вантажної митної декларації. У разі транзиту вантажів (крім підакцизних), що переміщуються морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, вантажна митна декларація не подається."
 
Враховано   1) після частини четвертої доповнити двома новими частинами такого змісту:
 
9. „У разі транзиту вантажів у контейнерах, що прибувають і відвантажуються морським і річковим транспортом та під час зберігання не виходять за межі одного пункту пропуску чи зон митного контролю на території морського торговельного порту, митне оформлення відбувається без подання вантажної митної декларації. У такому випадку до товарів, що перебувають під митним контролем, заходи гарантування доставки не застосовуються.
 
   "Декларування транзитних вантажів, що переміщуються морським і річковим транспортом, відповідно до вимог законодавства України здійснюється за поданням митним органам коносаменту (ВІLL оf Lаdіng) та вантажної митної декларації.
На товари (крім підакцизних), що переміщуються транзитом морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, вантажна митна декларація не подається".
 
10. Документом, що супроводжує митне оформлення транзиту вантажів у контейнерах, для яких пункти ввозу на митну територію та вивозу з митної території України співпадають з одним морським торговельним портом, є коносамент (Віll оf Lаdіng)."
 
      
11. У зв’язку з цим частини п’яту і шосту вважати відповідно частинами сьомою і восьмою;
 
   У зв’язку з цим частини п’яту і шосту вважати відповідно частинами сьомою і восьмою;
 
12. 2) частину сьому викласти в такій редакції:
 
      
13. „Митне оформлення транзиту підакцизних вантажів будь-яким видом транспорту, крім транзиту вантажів авіаційним, морським і річковим транспортом у межах одного пункту пропуску, провадиться виключно за умови подання митним органам вантажної митної декларації (ВМД)."
 
-3- Терьохін С.А.
- у підпункті 2 слова "морським і річковим" виключити.
 
Враховано   1. У Митному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 38-39, ст. 288):
1) статтю 72 доповнити частиною третьою такого змісту:
"Митне оформлення товарів у режимі транзиту, що переміщуються авіаційним транспортом у межах одного пункту пропуску, та митне оформлення товарів у режимі транзиту, що переміщуються морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, здійснюються з урахуванням вимог Закону України "Про транзит вантажів";
2) статтю 161 доповнити частиною другою такого змісту:
„До товарів (крім підакцизних), що переміщуються транзитом морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, заходи гарантування доставки не застосовуються".
 
    -4- Терьохін С.А.
3. Доповнити законопроект новим Розділом ІІ "Перехідні положення", виклавши його в такій редакції:
"ІІ. Перехідні положення.
Внести до Митного кодексу України (И 92-ІУ від 11 липня 2002 року, Відомості Верховної Ради (ВВР), 2002, N 38-39, ст.288, ВВР, 2007, N12, ст.105) такі зміни:
1) доповнити статтю 72 новою частиною такого змісту:
"Митне оформлення транзиту товарів, що переміщуються авіаційним транспортом в межах одного пункту пропуску та митне оформлення транзиту товарів, що переміщуються морським і річковим транспортом у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, здійснюється з урахуванням вимог Закону України "Про транзит вантажів"."
2) статтю 161 доповнити частиною другою такого змісту:
„У разі транзиту товарів (крім підакцизних), що переміщуються водними видами транспорту у контейнерах та під час зберігання залишаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю морського порту, заходи гарантування доставки не застосовуються".
 
Враховано    
14. ІІ. Прикінцеві положення
 
-5- Терьохін С.А.
Розділ ІІ законопроекту "Прикінцеві положення" вважати Розділом ІІІ.
 
Враховано .  ІІ. Прикінцеві положення
 
15. 1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.
 
-6- Кармазін Ю.А.
Пункт 1 "Прикінцевих положень" викласти в такій редакції:
"Цей Закон набирає чинності з дня, наступного після його опублікування."
 
Відхилено   1. Цей Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування.
 
16. 2. Кабінету Міністрів України та Державній митній службі України у двомісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідності із цим Законом.

-7- Крук Ю.Б.
Терьохін С.А.
Кармазін Ю.А.
Частину другу Прикінцевих положень викласти у такій редакції:
"2. Кабінету Міністрів України у двомісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідності із цим Законом."
 
Враховано   2. Кабінету Міністрів України протягом 30 днів з дня опублікування цього Закону:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.