Кількість абзаців - 8 Таблиця поправок


Про зміну редакції статті 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про зміну редакції статті 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення   -1- Чикал А.В. (в.о. № 191)
У зв'язку з внесенням змін до декількох статей Кодексу, необхідно викласти назву законопроекту у такій редакції: "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил про валютні операції"  
Враховано   Проект Закон України Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил про валютні операції  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. І. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради України 1994 р., N20, ст.114) такі зміни:   -2- Чикал А.В. (в.о. № 191)
Необхідно послатись на Відомості Верховної Ради УРСР 1984 року.  
Враховано   I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984р., додаток до №51, ст.1122) такі зміни:  
3. Статтю 162 викласти в редакції:   -3- Григорович Л.С. (реєстр. картка № 320)
 
Відхилено   1. Статтю 162 викласти у такій редакції:  
4. "Стаття 162. Порушення правил про валютні операції   -4- Чукмасов С.О. (в.о. № 24)
Статтю 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти в такій редакції: "Стаття 162. Порушення правил про валютні операції Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави - тягнуть за собою попередження. Ті ж самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного впливу, якщо вартість предмета незаконної операції не перевищує двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей".  
Немає висновку   "Стаття 162. Порушення правил про валютні операції  
5. Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави -      Незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави -  
6. тягнуть за собою попередження або накладання штрафу до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян." ІІ. Адміністративні справи щодо осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статті 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративні стягнення по яких ще не виконані обо не звернуті до виконання, підлягають перегляду органами внутрішніх справ або судами, в провадженні яких знаходяться такі справи.   -5- Чикал А.В. (в.о. № 191)
У зв'язку з декриміналізацією статті 80 КК України пропоную у санкції статті 162 КУпроАП залишити такий вид адміністративного стягнення, як конфіскація валютних цінностей, а також існуючі верхню і нижню межі розміру штрафу. Виходячи з цього статтю ІІ із законопроекту необхідно виключити.  
Враховано   тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей". 2. Статтю 221, абзац другий пункту 1 частини першої статті 255 та частину першу статті 294 після цифр "160-4" доповнити цифрами "162". 3. У статті 222: у частині першій слова "порушення правил про валютні операції" та цифри "162" виключити; в абзаці першому пункту 1 частини другої цифри "162" виключити. 4. У статті 313: пункт 1 після цифр "160-4" доповнити цифрами "162"; у абзаці другому пункту 2 цифри "162" виключити.  
    -6- Чикал А.В. (в.о. № 191)
У відповідності до Конституції України конфіскація може бути здійснена тільки по рішенню суду. У зв'язку з цим необхідно внести відповідні зміни до статей 221, 222, 255, 294 та 313 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  
Враховано    
7. III. Цей Закон набуває чинності з моменту опублікування.   -7- Білас І.Г. (в.о. № 120)
Закон повинен набувати чинність не з моменту, а з дня його опублікування.  
Враховано   II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.