Кількість абзаців - 18 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій
 
   Закон України
Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання відносин у сфері телебачення і телекомунікацій
 
2. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
3. І. Внести до Закону України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004 р., N 12, ст. 155) такі зміни:
 
   І. Внести зміни до таких законів України:
1. У Законі України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 12, ст. 155):
 
4. 1) Частину першу статті 39 доповнити пунктом 19 наступного змісту:
 
-1- Круць М.Ф.
У абзаці першому статті 1) розділу І слова «наступного змісту» замінити словами «такого змісту».
 
Враховано   1) частину першу статті 39 після пункту 18 доповнити новим пунктом такого змісту:
 
    -2- Чуднов В.М.
У абзаці першому статті 1) розділу І слова «наступного змісту» замінити словами «такого змісту».
 
Враховано    
5. «19) Оператор, який використовує телекомунікаційні мережі для передавання програм телебачення, зобов’язаний забезпечити максимальній кількості своїх абонентів у найбільш доступній для них смузі частот, доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне та супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».
 
-3- Мороко Ю.М.
Корж В.Т.
Частину першу законопроекту щодо внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» вилучити, оскільки:
Запропоновані законопроектом зміни до Закону «Про телекомунікації» не стосуються сфери дії зазначеного Закону.
 
Відхилено   «19) оператор, який використовує телекомунікаційні мережі для передавання програм телебачення, у тому числі у разі будівництва нової багатоканальної мережі цифрового мовлення або переоснащення діючої мережі на цифрове мовлення, зобов’язаний забезпечити максимальній кількості своїх абонентів доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, та супутникових каналів мовлення вільного доступу телерадіоорганізацій України відповідно до ліцензій, виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».
 
    -4- Кармазін Ю.А.
Доповнення частини 1 статті 39 пунктом 19 викласти, як доповнення пунктом 18-1, оскільки недоцільно змінювати існуючу нумерацію пунктів.
Для включення того ж каналу в ефірі потрібна вже ціла команда фахівців, придбання ефірного передавача, оренда місця на телевежі й інші витрати.
«19) Оператор, який використовує телекомунікаційні мережі для передавання програм телебачення, зобов’язаний забезпечити максимальній кількості своїх абонентів у найбільш доступній для них смузі частот, доступ до програм українських телеорганізацій, що виробляють національний програмний продукт та здійснюють наземне ефірне і супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, за умови фінансування витрат на забезпечення доступу цих телеорганізацій до телекомунікаційних мереж за рахунок цих телеорганізацій.».
 
Відхилено    
    -5- Ландік В.І.
Пункт 19 у частині першій статті 39 Закону України «Про телекомунікації» викласти в такій редакції:
«19) Оператор, який використовує телекомунікаційні мережі для передавання програм телебачення, в тому числі й при будівництві нової багатоканальної мережі цифрового мовлення або переоснащенні діючої мережі на цифрове мовлення, зобов’язаний забезпечити максимальній кількості своїх абонентів доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі та супутникових каналів мовлення вільного доступу телерадіоорганізацій України, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».
 
Враховано    
6. 2) Пункт 19 частини першої цієї статті відповідно вважати пунктом 20.
 
   У зв’язку з цим пункт 19 вважати пунктом 20;
 
7. 3) Пункт 5 частини першої статті 40 викласти в наступній редакції:
 
-6- Круць М.Ф.
У абзаці першому статті 3) розділу І слова «в наступній редакції» замінити словами «в такій редакції».
 
Враховано редакційно   2) частину першу статті 40 після пункту 4 доповнити новим пунктом у такого змісту:
 
    -7- Чуднов В.М.
У абзаці першому статті 3) розділу І слова «в наступній редакції» замінити словами «в такій редакції».
 
Враховано редакційно    
8. «5) за незабезпечення чи неналежне забезпечення доступу абонентам до програм в порядку та на умовах передбачених пунктом 19 статті 39 цього закону, - у розмірі абонентної плати за один місяць»;
 
-8- Кармазін Ю.А.
Виключити пункт 5 частини 1 статті 40:
«5) за незабезпечення чи неналежне забезпечення доступу абонентам до програм в порядку та на умовах передбачених пунктом 19 статті 39 цього закону, - у розмірі абонентної плати за один місяць»,
оскільки відповідальність повинна бути передбачена в угоді про надання послуг, а вимога включати до угоди всі програми, що лише є на території, призведе до монополізації і здорожчання послуг.
 
Відхилено   «5) за незабезпечення чи неналежне забезпечення доступу абонентів до програм у порядку та на умовах, передбачених пунктом 19 частини першої статті 39 цього Закону, - у розмірі абонентної плати за один місяць».
 
    -9- Кармазін Ю.А.
У випадку відмови виключити пункт 5 частини 1 статті 40 , доповнення частини 1 статті 40 пунктом 5 викласти, як доповнення пунктом 4-1, оскільки недоцільно змінювати існуючу нумерацію пунктів.
 
Відхилено    
9. 4) Пункти 5, 6 статті 40, відповідно вважати пунктами 6, 7.
 
   У зв’язку з цим пункти 5 і 6 вважати відповідно пунктами 6 і 7.
 
10. ІІ. Внести до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1994, N 10, ст. 43), в редакції Закону N 3317-ІV від 12.01.2006 (Відомості Верховної Ради ВВР, 2006, N 18, ст.155) такі зміни:
 
   2. У Законі України «Про телебачення і радіомовлення» (Відомості Верховної Ради України, 2006р., №18, ст.155):
 
11. 1) Абзац п’ятдесят третій частини першої статті 1 викласти в новій редакції:
 
-10- Круць М.Ф.
У абзаці першому статті 1) розділу ІІ слова «в новій редакції» замінити слова «в такій редакції».
 
Враховано   1) абзац п’ятдесят третій частини першої статті 1 викласти в такій редакції:
 
    -11- Чуднов В.М.
У абзаці першому статті 1) розділу ІІ слова «в новій редакції» замінити слова «в такій редакції».
 
Враховано    
12. «універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення абонентам можливості перегляду пакета програм у складі програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне та супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».
 
-12- Мороко Ю.М.
Корж В.Т.
У частині другій законопроекту:
- пункт перший викласти у такій редакції:
«1) Абзац п’ятдесят третій частини першої статті 1 викласти в такій редакції:
«універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення провайдером програмної послуги можливості перегляду абонентами пакета програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, ресурсом якої користується цей провайдер для надання програмних послуг, за винятком випадків застосування абонентами індивідуальних приймальних приладів або систем.»
 
Відхилено   «універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення абонентам можливості перегляду пакета програм у складі програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, та супутникових каналів мовлення вільного доступу телерадіоорганізацій України відповідно до ліцензій, виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення»;
 
    -13- Кармазін Ю.А.
У Законі України «Про телебачення і радіомовлення».Абзац 53 частини 1 статті 1 викласти в новій редакції:
«універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення абонентам можливості перегляду пакета програм у складі програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне та супутникове мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, за умови фінансування витрат на забезпечення доступу цих телеорганізацій до телекомунікаційних мереж за рахунок цих телеорганізацій.».
Інакше це призведе до витрат користувачів на передачу сигналу.
 
Відхилено    
    -14- Ландік В.І.
Абзац п’ятдесят третій частини першої статті 1 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» викласти в новій редакції:
«універсальна програмна послуга - обов'язкове забезпечення абонентам можливості перегляду пакета програм у складі програм телерадіоорганізацій, які здійснюють наземне ефірне мовлення на території розташування відповідної багатоканальної телемережі та супутникових каналів мовлення вільного доступу телерадіоорганізацій України, відповідно до ліцензій виданих Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення».
 
Враховано    
13. 2) Абзац другий частини дев’ятої статті 39 викласти у такій редакції:
 
-15- Кармазін Ю.А.
Абзац 2 частини 9 статті 39 вважати частиною 9-1 статті 39, оскільки недоцільно змінювати існуючу нумерацію пунктів.
 
Відхилено   2) частину дев’яту статті 39 доповнити абзацом другим такого змісту:
 
14. «У разі, якщо після включення програм універсальної програмної послуги, у провайдера залишаються вільні канали мовлення у багатоканальній телемережі, він зобов'язаний надавати пріоритет на включення до всіх пакетів програмам телерадіоорганізацій, які відповідно до ліцензій здійснюють супутникове мовлення та виробляють національний програмний продукт.».
 
-16- Мороко Ю.М.
Корж В.Т.
Частину дев’яту статті 39 викласти у такій редакції:
«Провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів програм.
Ресурс багатоканальної телемережі, незадіяний для надання універсальної програмної послуги, може використовуватися провайдером програмної послуги відповідно до цього Закону.»
 
Відхилено   «У разі якщо після включення програм універсальної програмної послуги у провайдера залишаються вільні канали мовлення у багатоканальній телемережі, він зобов'язаний надавати пріоритет на включення до всіх пакетів програмам телерадіоорганізацій, які відповідно до ліцензій здійснюють супутникове мовлення та виробляють національний програмний продукт».
 
    -17- Кармазін Ю.А.
Абзац 2 частини 9 статті 39 викласти у такій редакції:
«9. У разі, якщо після включення програм універсальної програмної послуги, у провайдера залишаються вільні канали мовлення у багатоканальній телемережі, він зобов'язаний надавати пріоритет на включення до всіх пакетів програмам телерадіоорганізацій, які відповідно до ліцензій здійснюють супутникове мовлення та виробляють національний програмний продукт, за умови фінансування цих телеорганізаціями витрат на забезпечення доступу до телекомунікаційних мереж.».
Інакше це призведе до витрат користувачів на передачу сигналу.
 
Відхилено    
15. 3) Абзац другий частини дев’ятої статті 39 вважати частиною десятою статті 39.
 
-18- Кармазін Ю.А.
Абзац 2 частини 9 статті 39 вважати частиною 9-1 статті 39, оскільки недоцільно змінювати існуючу нумерацію пунктів.
 
Відхилено   У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім
 
16. 4) Частини 10-12 статті 39 вважати відповідно частинами 11-13 статті 39.
 
      
17. ІІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

-19- Ландік В.І.
ІІІ. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2012 року.
 
Враховано частково   ІІ. Цей Закон набирає чинності з 1 липня 2012 року.