Кількість абзаців - 25 Таблиця поправок


Про внесення змін до Арбітражного процесуального кодексу України (Третє читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Арбітражного процесуального кодексу України"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Арбітражного процесуального кодексу України  
1. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
2. І. Внести до Арбітражного процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1992р., №6, ст.56; 1997р., №25, ст.171; 1999р., №42-43, ст.378) такі зміни:      І. Внести до Арбітражного процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 1992р., №6, ст.56; 1997р., №25, ст.171; 1999р., №42-43, ст.378) такі зміни:  
3. Статтю 10 викласти в такій редакції:      1. Статтю 10 викласти в такій редакції:  
4. "Стаття 10. Розгляд арбітражним судом спорів, що виникають при укладенні господарських договорів.   -1- Ромовська З.В. (в.о. № 122)
Статтю 10 викласти в такій редакції: "Стаття 10. Розгляд арбітражним судом спорів, що виникають при укладенні господарських договорів  
Враховано   "Стаття 10. Розгляд арбітражним судом спорів, що виникають при укладенні господарських договорів  
5. Спори, що виникають при укладенні господарських договорів, можуть бути подані на вирішення арбітражного суду за заявою сторін.   -2- Ромовська З.В. (в.о. № 122)
Спори, що виникають при укладенні господарських договорів, можуть бути подані на вирішення арбітражного суду."  
Враховано   Спори, що виникають при укладенні господарських договорів, можуть бути подані на вирішення арбітражного суду."  
6. 2. У статті 5: частину першу викласти в такій редакції: "Особи, зазначені у статті 1 цього Кодексу, мають право на доарбітражне врегулювання господарського спору."   -3- Ромовська З.В. (в.о. № 122)
Ч.1 ст.5 викласти в такій редакції: " Підприємства та організації, зазначені у статті 1 цього Кодексу, мають право на доарбітражне врегулювання господарського спору."  
Враховано   2. У статті 5: частину першу викласти в такій редакції: "Підприємства та організації, зазначені у статті 1 цього Кодексу, мають право на доарбітражне врегулювання господарського спору";  
7. після частини першої доповнити новою частиною такого змісту: "Спори, що випливають з договору перевезення та договору про надання послуг зв'язку можуть бути передані на вирішення арбітражного суду за умови додержання сторонами встановленого для даної категорії спорів порядку їх доарбітражного врегулювання."   -4- Ромовська З.В. (в.о. № 122)
Після частини першої доповнити новою частиною такого змісту: "Спори, що випливають з договору перевезення та договору про надання послуг зв'язку можуть бути передані на вирішення арбітражного суду за умови додержання сторонами встановленого для даної категорії спорів порядку їх доарбітражного врегулювання."  
Враховано   після частини першої доповнити новою частиною такого змісту: "Спори, що виникають з договору перевезення та договору про надання послуг зв'язку можуть бути передані на вирішення арбітражного суду за умови додержання сторонами встановленого для даної категорії спорів порядку їх доарбітражного врегулювання."  
8. У зв'язку з цим частини другу, третю і четверту вважати відповідно частинами третьою, четвертою і п'ятою.      У зв'язку з цим частини другу, третю і четверту вважати відповідно частинами третьою, четвертою і п'ятою.  
9. 3. Назву та частину першу статті 11 викласти в такій редакції: "Доарбітражне врегулювання спорів, що виникають при зміні та розірванні договорів перевезень та договорів про надання послуг зв'язку      3. Назву та частину першу статті 11 викласти в такій редакції: "Стаття 11. Доарбітражне врегулювання спорів, що виникають при зміні та розірванні договорів перевезень та договорів про надання послуг зв'язку  
10. Підприємство чи організація, які вважають за необхідне змінити чи розірвати договір перевезень та договір про надання послуг зв'язку надсилають пропозиції про це другій стороні за договором ".      Підприємство чи організація, які вважають за необхідне змінити чи розірвати договір перевезень та договір про надання послуг зв'язку надсилають пропозиції про це другій стороні за договором."  
11. 4. У частині четвертій статті 22 після слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".      4. У частині четвертій статті 22 піля слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".  
12. 5. У першому реченні частини другої статті 24 після слів "заходів доарбітражного врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".      5. У першому реченні частини другої статті 24 піля слів "заходів доарбітражного врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".  
13. 6. У частині першій статті 26 після слів "за умови вжиття заходів доарбітражного врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу.      6. У частині першій статті 26 після слів "за умови вжиття заходів доарбітражного врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу.  
14. 7. Частину третю статті 27 виключити.      7. Частину третю статті 27 виключити.  
15. 8. У пункті 6 частини другої статті 54 після слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".      8. У пункті 6 частини другої статті 54 після слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".  
16. 9. У пункті 1 частини першої статті 57 після слів "господарського спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу", а слова "протокол розбіжностей і документи, що підтверджують дату його одержання" виключити.      9. У пункті 1 частини першої статті 57 після слів "господарського спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу", а слова "протокол розбіжностей і документи, що підтверджують дату його одержання" виключити.  
17. 10. У частині першій статті 63: у пункті 7 слова "в установленому порядку" замінити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу";      10. У частині першій статті 63: у пункті 7 слова "в установленому порядку" замінити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу";  
18. пункт 8 виключити.      пункт 8 виключити.  
19. 11. У пункті 2 частини першої статті 65 після слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".      11. У пункті 2 частини першої статті 65 після слів "врегулювання спору" доповнити словами "у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу".  
20. 12. Пункт 3 частини першої статті 80 викласти в такій редакції: "3) заявник не вжив заходів доарбітражного врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу і можливість такого врегулювання втрачена."      12. Пункт 3 частини першої статті 80 викласти в такій редакції: "3) заявник не вжив заходів доарбітражного врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу і можливість такого врегулювання втрачена."  
21. 13. Пункт 3 частини першої статті 81 викласти в такій редакції: "3) позивач не вжив заходів доарбітражного врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу і можливість такого врегулювання не втрачена."      13. Пункт 3 частини першої статті 81 викласти в такій редакції: "3) позивач не вжив заходів доарбітражного врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу і можливість такого врегулювання не втрачена."  
22. Статтю 92 виключити.   -5- Задорожній О.В. (в.о. № 217)
Ст.92 залишити в редакції чинного Арбітражного процесуального кодексу.  
Враховано    
23. Частину 1 статті 104 викласти в такій редакції: "Перевірка рішення, ухвали, постанови в порядку нагляду здійснюється арбітражним судом за участю сторін, третіх осіб у порядку, передбаченому статтею 74 даного Кодексу. Про час, і місце перевірки рішення, ухвали, постанови виноситься ухвала, яка направляється учасникам процесу. Нез'явлення сторін, прокурора чи його заступника не є перешкодою для перевірки рішення, ухвали, постанови в порядку нагляду."   -6- Ромовська З.В. (в.о. № 122)
Ч.1 ст.104 викласти в такій редакції: "Про час і місце перевірки рішення, ухвали, постанови учасники процесу повідомляються письмово. Нез'явлення сторін, прокурора чи його заступника не є перешкодою для перевірки рішення, ухвали, постанови в порядку нагляду."  
Враховано   14. Частину першу статті 104 викласти в такій редакції: "Про час і місце перевірки рішення, ухвали, постанови учасники процесу повідомляються письмово. Нез'явлення сторін, прокурора чи його заступника не є перешкодою для перевірки рішення, ухвали, постанови в порядку нагляду."  
24. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.