Кількість абзаців - 13 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо страхування спортсменів на час участі у спортивних змаганнях (Повторне друге читання)

0. Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо страхування спортсменів на час участі у спортивних змаганнях
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
4. I. Статтю 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №7, ст. 50) доповнити частинами четвертою – шостою такого змісту:
 
5. «Страхування життя та здоров’я спортсменів є обов’язковою умовою проведення спортивних змагань.
 
6. Страхування життя та здоров’я спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях, на час проведення цих змагань забезпечується організаторами змагань за рахунок організаторів чи спортсменів, крім спортсменів вищої категорії, які підлягають страхуванню відповідно до закону.
 
7. Кабінет Міністрів України визначає порядок страхування життя та здоров’я спортсменів на час проведення спортивних змагань, із специфікацією за видами спорту».
 
8. ІІ. Прикінцеві положення
 
9. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2013 року.
 
10. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону:
 
11. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та забезпечити видання нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
 
12. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.