Кількість абзаців - 23 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (Друге читання)

0. ПРОЕКТ
 
1. Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
 
5. 1. Доповнити Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затверджений Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 47, ст. 532; 2012 р., № 17, ст. 155; 2013 р., № 2, ст. 10, № 8, ст. 75, № 15, ст. 105), пунктом 154 такого змісту:
 
6. «154.Дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця Закон України «Про зайнятість населення».
 
7. 2. Частину першу статті 39 Закону України від 5 липня 2012 року № 5067-VІ «Про зайнятість населення» після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
8. «Дозвіл на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця видається на необмежений строк.
 
9. Видача, переоформлення, анулювання дозволу, а також видача його дубліката здійснюються на безоплатній основі.
 
10. Рішення про видачу дозволу або відмову у його видачі приймається протягом 10 робочих днів з дня одержання центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, документів, необхідних для видачі дозволу.
 
11. Підставами для відмови у видачі дозволу є:
 
12. подання суб’єктом господарювання неповного комплекту документів, необхідних для видачі дозволу;
 
13. виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей;
 
14. установлення факту наявності у суб’єкта господарювання заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, несплачених штрафів за порушення вимог цього Закону.
 
15. Підставами для анулювання дозволу є:
 
16. звернення суб’єкта господарювання із заявою про анулювання дозволу;
 
17. припинення діяльності суб’єкта господарювання (злиття, приєднання, поділ, перетворення або ліквідація), якщо інше не передбачено законом;
 
18. виявлення в документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей;
 
19. установлення факту порушення суб’єктом господарювання вимог цієї статті.
 
20. Переоформлення дозволу та видача його дубліката здійснюються на підставах, визначених статтею 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.».
 
21. У зв’язку з цим абзаци другий - восьмий вважати відповідно абзацами п’ятнадцятим - двадцять першим.
 
22. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.