Кількість абзаців - 12 Розмітка (ліва колонка)


"Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення" (Друге читання)

0. Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення
 
1.

 
2.

 
3.

 
4.

 
5. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
6. 1. Розділ VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50 – 51, ст. 572 з наступними змінами) доповнити пунктом 12-2 такого змісту:
 
7. "12-2. Установити, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24) 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".
 
8. 2. Цей Закон набирає чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування, та втрачає чинність з 1 січня 2017 року.
 
9. 3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
10. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
11. забезпечити приведення актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.