Кількість абзаців - 11 Розмітка (ліва колонка)


Про приєднання України до Міжнародної конвенції про цивільну відповідальність за шкоду від забруднення нафтою (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

0. Закон України
 
1. Про приєднання України до Міжнародної конвенції про цивільну відповідальність за шкоду від забруднення нафтою
 
2. Верховна Рада України постановляє:
 
3. Стаття 1. Приєднатися до Міжнародної конвенції про цивільну відповідальність за шкоду від забруднення нафтою, підписаної 27 листопада 1992 року у м. Лондоні (додається).
 
4. Стаття 2. Надати центральному органу виконавчої влади, до компетенції якого віднесено питання реагування на надзвичайні ситуації на водних об'єктах, повноваження представляти Україну перед іншими "особами", у тому значенні, як це поняття визначено Конвенцією, у зв'язку з виникненням питання щодо цивільної відповідальності за шкоду від забруднення нафтою тоді, коли це зачіпає інтереси України та/або пов'язано з діяльністю органів державної влади України.
 
5. Стаття 3. Визначити господарські суди України компетентними судовими органами, що розглядають позови про відшкодування шкоди за забруднення нафтою відповідно до умов Конвенції.
 
6. Стаття 4. Прикінцеві положення
 
7. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
8. 2. Кабінету Міністрів України:
 
9. у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом розробити і затвердити методику обрахунків збитків за забруднення нафтою, включаючи майбутні втрати доходів внаслідок порушення господарської діяльності;
 
10. у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом розробити і подати до Верховної Ради України проект Закону України про створення спеціалізованих екологічних судів.