Кількість абзаців - 17 Розмітка (ліва колонка)


Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

0. З А К О Н У К Р А Ї Н И  
1. Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. І. Затвердити Загальнодержавну програму розвитку малих міст (додається).  
4. ІІ. Прикінцеві положення  
5. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
6. 2. Цей Закон поширюється крім міст, що визначені в додатку до Загальнодержавної програми розвитку малих міст (далі Програма), також на міста, яким у встановленому порядку надано статус малого міста і які такого статусу не позбавлені.  
7. 3. Кабінету Міністрів України при розробці проектів законів України про Державний бюджет України на 2004 рік та на наступні роки передбачати видатки на адресне фінансування заходів, які визначені Програмою і мають загальнодержавне значення, на відшкодування в повному обсязі втрат місцевих бюджетів, зумовлених дією законів України про надання пільг певним категоріям громадян, а також видатки на субвенції для виконання програм розвитку малих міст.  
8. 4. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після набрання чинності цим Законом:  
9. підготувати та внести до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;  
10. внести до Верховної Ради України законопроекти про податок на нерухомість, передбачивши, що кошти, одержані від справляння цього податку, є доходами місцевих бюджетів сіл, селищ та міст; про внесення змін до Бюджетного кодексу України стосовно регулювання доходів місцевих бюджетів з джерел оподаткування, яке повинно здійснюватися шляхом законодавчого закріплення нижнього та верхнього розмірів ставок податків, що спрямовуються до бюджету відповідної територіальної громади (визначення розміру ставок для категорій населених пунктів має встановлюватися законом про Державний бюджет України на відповідний рік); про внесення змін до законів України у сфері оподаткування стосовно вдосконалення податкового навантаження.  
11. ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МАЛИХ МІСТ  
12. Розділ ІІІ. Основні напрями забезпечення комплексного розвитку малих міст  
13. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації Загальнодержавної програми розвитку малих міст  
14. Завдання: 1. Формування економічної політики щодо розвитку малих міст та визначення додаткових джерел фінансування заходів Програми Зміст заходу: Внесення до Верховної Ради України пропозицій про зміни до:- Бюджетного кодексу України та законів України, які встановлюють систему оподаткування стосовно формування бюджетів малих міст, ефективного використання для цілей їх розвитку місцевих ресурсів та консолідації коштів на виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою розвитку малих міст, включаючи направлення на зазначені цілі 50 відсотків відрахувань від податку на прибуток підприємств недержавної форми власності, 100 відсотків податків усіх новоутворених підприємств з виробництва товарів чи послуг протягом трьох років їх діяльності та 20 відсотків податку на прибуток інших підприємств, що розташовані на території цих міст, а також 100 відсотків прибуткового податку з громадян і плати за землю та 50 відсотків податку з власників транспортних засобів;  
15. Розділ ІV. Механізм реалізації завдань програми Фінансове забезпечення Програми Додатково, після набрання чинності відповідним законодавством, у бюджетах малих міст на зазначені цілі будуть передбачатися бюджети розвитку за рахунок 100 відсотків податків усіх новоутворених на їх території підприємств з виробництва товарів та послуг протягом трьох років, 100 відсотків прибуткового податку з громадян та плати за землю, 50 відсотків податку на прибуток підприємств недержавної форми власності, 20 відсотків від податку на прибуток інших підприємств, розташованих на території міста, та 50 відсотків податку з власників транспортних засобів.  
16. Фінансування Програми здійснюватиметься також за рахунок зовнішніх і внутрішніх запозичень, грантів міжнародних організацій, благодійних внесків, коштів міжнародних програм, введення податку на нерухомість тощо.