Кількість абзаців - 14 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації (Друге читання)

0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації З метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: Внести такі зміни до законів України: І. У Законі України "Про приватизацію державного майна" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 17, ст.122 1998 р., № 49, ст.301 1999 р., № 7, ст.52, № 51, ст.453 2000 р., № 31, ст.247, № 33-34, ст.272, ст.273, № 41, ст.341 2001 р., № 9, ст.38, ст.39 2002 р., № 12-13, ст.92):  
1. 1. Частину третю статті 7 доповнити новим абзацом одинадцятим такого змісту: "укладають у випадках, передбачених законодавством, угоди щодо проведення екологічного аудиту об'єктів приватизації". У зв'язку з цим абзаци одинадцятий - п'ятнадцятий вважати відповідно абзацами дванадцятим - шістнадцятим.  
2. 2. Статтю 11 доповнити новим абзацом шостим такого змісту: "проведення у випадках, передбачених законодавством, екологічного аудиту об'єкта приватизації". У зв'язку з цим абзац шостий вважати абзацом сьомим.  
3. 3. Частину другу статті 13 після слів "державного органу приватизації" доповнити словами "центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів України або його територіальних органів".  
4. 4. У статті 14: частину першу доповнити абзацом такого змісту: "центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів або його територіальних органів"  
5. частину другу доповнити новим абзацом п'ятим такого змісту: "У разі проведення відповідно до законодавства екологічного аудиту об'єкта приватизації до проекту плану приватизації додається звіт про проведення такого аудиту". У зв'язку з цим абзац п'ятий вважати абзацом шостим.  
6. 5. Абзац дванадцятий частини другої статті 27 викласти в такій редакції: "До договору купівлі-продажу об'єкта приватизації включаються також відомості про розподіл відповідальності за екологічну шкоду, завдану внаслідок господарської діяльності підприємства до проведення його приватизації, встановлений за результатами переговорів між продавцем і покупцем, а також санкції за порушення умов договору".  
7. ІІ. У Законі України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 34, ст.160 2000 р., № 41, ст.342 2001 р., № 9, ст.39 2002 р., № 16, ст.114):  
8. 1. Частину першу статті 8 доповнити новим абзацом шостим такого змісту: "замовляють у разі потреби проведення екологічного аудиту". У зв'язку з цим абзаци сьомий та восьмий вважати відповідно абзацами восьмим та дев'ятим.  
9. 2. Частину першу статті 15 доповнити новим абзацом сьомим такого змісту: "обсяги викидів та скидів забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище, утворення і розміщення відходів, стан природоохоронного обладнання та споруд, сплату екологічних зборів та платежів (у разі їх наявності), інші екологічні відомості". У зв'язку з цим абзаци сьомий - чотирнадцятий вважати відповідно абзацами восьмим - п'ятнадцятим.  
10. ІІІ. У статті 2 Закону України "Про аудиторську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 23, ст.243): після слів "Аудиторська діяльність" доповнити словами "у сфері фінансового контролю"  
11. доповнити статтю частиною другою такого змісту: "Особливості проведення інших видів аудиторської діяльності регулюються спеціальним законодавством".  
12. ІV. У статті 49 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 41, ст.546): назву статті викласти в такій редакції: "Екологічне страхування та екологічний аудит"  
13. доповнити статтю новою частиною другою такого змісту: "З метою врахування екологічних вимог у процесі приватизації чи корпоратизації об'єктів права державної власності, іншої зміни форми власності чи зміни суб'єктів права власності на об'єкти, а також для потреб екологічного страхування, оренди майна, створення, функціонування і сертифікації систем управління навколишнім природним середовищем, при здійсненні іншої діяльності в Україні проводиться добровільний чи обов'язковий екологічний аудит". У зв'язку з цим частину другу вважати частиною третьою і викласти її в такій редакції: "Порядок екологічного страхування та екологічного аудиту визначається законодавством України".