Кількість абзаців - 12 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо особливо цінних земель) (Друге читання)

0. Проект  
1. З А К О Н У К Р А Ї Н И  
2. Про внесення змін і доповнень до Земельного кодексу України  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Частину першу статті 150 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 3-4, ст. 27), викласти у такій редакції:  
5. "1. До особливо цінних земель відносяться: чорноземи нееродовані несолонцюваті на лесових породах; лучно-чорноземні незасолені не солонцюваті суглинкові ґрунти; темно-сірі опідзолені та чорноземи опідзолені на лесах і глеюваті; бурі гірсько-лісові та дерновобуроземні глибокі і середньо глибокі; дерново-підзолисті суглинкові ґрунти; торфовища з глибиною залягання торфу більше одного метра і осушені незалежно від глибини; коричневі ґрунти Південного узбережжя Автономної Республіки Крим: дернові глибокі ґрунти Закарпаття; землі дослідних полів науково-дослідних установ і навчальних закладів; землі природно-заповідного фонду, землі історико-культурного призначення; землі в межах населених пунктів Південного узбережжя Автономної Республіки Крим, віднесених Кабінетом Міністрів України до курортних, а також за їх межами у прибережній захисній смузі виділеній вздовж Азовського моря та Чорного моря; землі в межах міста Києва, зайняті прибережними захисними смугами вздовж річок Дніпро, Десна, Десенка, навколо великих озер, водосховищ та водойм.  
6. Вилучення особливо цінних земель сільськогосподарського призначення для несільськогосподарських потреб, а також вилучення та зміна цільового призначення інших особливо цінних земель не допускається, за винятком випадків, визначених частиною другою цієї статті"  
7. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
8. ІІІ. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:  
9. привести свої нормативно-правові акти у відповідності із цим Законом;  
10. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;  
11. вжити заходів щодо встановлення прибережної захисної смуги вздовж Азовського та Чорного морів, а також прибережних захисних смуг вздовж річок Дніпро, Десна, Десенка, навколо великих озер, водосховищ та водойм, в межах міста Києва.