Кількість абзаців - 23 Розмітка (ліва колонка)


Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна (Друге читання)

0. Проект
 
1. (прийнято за основу 25.05.2007 р.)
 
2. Закон України
 
3. "Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна"  
4. Цей Закон спрямовано на запобігання зловживанню та попередження порушень у відчуженні приміщень та майна від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації.  
5. Стаття 1
 
6. Тимчасово, до прийняття Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», який визначить суб’єктів права власності, встановити мораторій на відчуження приміщень та майна редакцій державних та комунальних засобів масової інформації.
 
7. Стаття 2
 
8. Для цілей цього Закону під відчуженням приміщень та майна розуміється укладання та виконання договорів купівлі-продажу, застави, іпотеки, внесення його до статутних капіталів (фондів) суб’єктів господарювання, інших цивільно-правових актів, які передбачають перехід права власності до інших юридичних та фізичних осіб, а також продажу майна в процесі провадження справи про банкрутство.
 
9. Стаття 3
 
10. Тимчасово, до прийняття Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», який визначить суб’єктів права власності, встановлюється також мораторій на передачу їх у оренду чи інше користування фізичним та юридичним особам.
 
11. Стаття 4
 
12. 1.Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.
 
13. 2. Доручити Фонду державного майна України за участі народних депутатів України, депутатів обласних та місцевих рад, Рахункової палати України, Державної податкової адміністрації України, представників Генеральної прокуратури України та інших правоохоронних органів:
 
14. протягом 10 робочих днів після прийняття цього Закону скласти перелік приміщень та майна, яке забороняється відчужувати;
 
15. до 1 лютого 2007 року:
 
16. провести інвентаризацію відповідних приміщень та майна;
 
17. з кожного приміщення документально визначити законність його перебування у володінні;
 
18. щодо кожного приміщення, внесеного до вказаного переліку, встановити частку держави та інших суб‘єктів господарювання;
 
19. перевірити законність відчуження приміщень та майна протягом 2000-2006 року, а у разі порушення законодавства України вжити заходів до повернення його законному власнику.
3. Кабінету Міністрів України:
 
20. забезпечити неухильне виконання цього Закону;
 
21. до 15 лютого 2007 року подати в установленому порядку законопроект про визначення суб'єктів права власності приміщень та майна, яке перебуває у володінні редакцій державних та комунальних засобів масової інформації.
 
22. 4. Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України до 20 лютого 2007 року проінформувати Верховну Раду України про виконання цього Закону.