Кількість абзаців - 13 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (Друге читання)

0. Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
 
5. 1. Частину другу статті 3 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2009, № 38, ст. 536) викласти в такій редакції:
 
6. "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів міліції та органів державної податкової служби".
 
7. 2. Частину першу статті 10 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, № 4, ст. 20) доповнити пунктом 32 такого змісту:
 
8. "32) здійснювати нагляд за додержанням законодавства про заборону грального бізнесу в Україні".
 
9. 3. Доповнити Кримінальний кодекс України статтею 203-2 такого змісту:
 
10. "Стаття 203-2 Зайняття діяльністю, заборона на яку встановлена Законом України "Про заборону грального бізнесу в Україні"
 
11. зайняття гральним бізнесом – караються штрафом у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією та знищенням грального обладнання".
 
12. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.