Кількість абзаців - 29 Розмітка (ліва колонка)


Про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (Друге читання)

0. Проект
 
1. вноситься народним депутатом України
 
2. Зайцем І.О.
 
3. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
4. Про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах
 
5. Цей Закон встановлює мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок об’єктів благоустрою, що мають рекреаційне призначення.
 
6. Завданням Закону є запобігання масовим проявам забудови зелених зон та руйнування об’єктів спортивної і дитячої інфраструктури в містах та інших населених пунктах, що призводить до негативних наслідків для санітарно-гігієнічних, рекреаційних та спортивно-оздоровчих умов життя громадян, а також для фізичного і естетичного виховання дітей і молоді.
 
7. Відносини у сфері використання та охорони земель і об’єктів благоустрою рекреаційного призначення регулюються Земельним Кодексом України, Законом України "Про благоустрій населених пунктів", цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.
 
8. Стаття 1. Введення мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення
 
9. Ввести мораторій строком на 5 років на зміну цільового призначення земельних ділянок об’єктів благоустрою усіх форм власності, що мають рекреаційне призначення і розташовані в містах та інших населених пунктах:
 
10. - зелених зон - скверів, ботанічних садів, парків, лісопарків, рекреаційних зон, міських лісів, приміської зеленої зони;
 
11. - зелених насаджень прибудинкової території;
 
12. - об’єктів фізичної культури і спорту, в тому числі стадіонів та спортивних майданчиків;
 
13. - дитячих майданчиків.
 
14. Стаття 2. Заборона на руйнування об’єктів благоустрою спортивної і дитячої інфраструктури
 
15. Заборонити руйнування об’єктів благоустрою спортивної і дитячої інфраструктури усіх форм власності, в тому числі стадіонів, спортивних і дитячих майданчиків, окрім випадків ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.
 
16. Стаття 3. Контроль за дотриманням мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення
 
17. Уповноважені органи виконавчої влади по земельних ресурсах забезпечують постійний контроль за дотриманням мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення згідно з вимогами, передбаченими статтею 1 цього Закону.
 
18. Стаття 4. Розширення земель рекреаційного призначення
 
19. Розширити землі рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах за рахунок збільшення частки та розширення площ зелених зон і зелених насаджень, збільшення кількості об’єктів фізичної культури і спорту, в тому числі спортивних і дитячих майданчиків, з забезпеченням до 2012 року їхнього зростання на 5-10 відсотків.
 
20. Стаття 5. Прикінцеві положення
 
21. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
 
22. 2. Кабінету Міністрів України:
протягом трьох місяців з моменту набуття чинності цим Законом розробити проект Закону України "Про землі рекреаційного призначення".
 
23. 3. Міським державним адміністраціям у м. Києві та м. Севастополі, органам місцевого
самоврядування в містах та інших населених пунктах:
 
24. привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;
 
25. протягом 2008 року здійснити інвентаризацію земель рекреаційного призначення та об’єктів благоустрою на цих землях;
 
26. до 1 липня 2009 року здійснити винесення на картографічні матеріали меж земель рекреаційного призначення та передбачити їх врахування в подальшому в кадастрових планах земельних ділянок і при розробленні проектів землеустрою;
 
27. до 1 січня 2010 року виконати винесення в натурі меж земельних ділянок рекреаційного призначення.
 
28. Голова Верховної Ради України