Кількість абзаців - 10 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи (Друге читання)

0. Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи)
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Внести до Кримінально-процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1961, № 2, ст.15) такі зміни:
 
5. 1. Частину шосту статті 218 викласти у наступній редакції:
 
6. «Обвинуваченого і його захисника не можна обмежувати в часі, потрібному їм, щоб ознайомитися з усіма матеріалами справи в розумні строки»;
 
7. 2. Доповнити статтю 218 частиною сьомою наступного змісту:
 
8. «У разі зволікання ознайомлення з матеріалами справи обвинуваченим чи його захисником слідчий за погодженням із прокурором або прокурор вносять до суду за місцем провадження слідства подання, яке суддя розглядає і своєю постановою може визначити строк, протягом якого обвинувачений і його захисник повинні ознайомитися з матеріалами справи і заявити клопотання. Після закінчення цього строку обвинувачений і його захисник вважаються ознайомленими з матеріалами справи. На постанову судді прокурором, обвинуваченим чи його захисником протягом трьох діб із дня її винесення може бути подана апеляція. Подача апеляції не зупиняє виконання постанови судді».
 
9. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.