Кількість абзаців - 16 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про міліцію" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   Проект
 
1. "Про внесення зміни до статті 19 Закону України
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. "Про міліцію"(щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим в полон або заручниками, або безвісно відсутніми)"
 
-1- Мельничук І.І.
Змінити назву проекту Закону та викласти її у такій редакції:
«Про внесення змін у законодавство України щодо збереження грошового забезпечення за працівниками органів правоохоронно-оборонного комплексу, які були захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми».
 
Відхилено Не узгоджується з вимогами ст. 116 ЗУ «Про Регламент Верховної Ради України», оскільки зміни можуть вноситись до тексту проекту, прийнятому ВР в першому читанні..  Про внесення зміни до статті 19 Закону України «Про міліцію" щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим у полон або заручниками, або безвісно відсутнім
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Статтю 19 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, № 4, ст. 20; 1992, № 36, ст. 526; 1993, № 22, ст. 234; 2006, № 51, ст. 519) доповнити частинами такого змісту:
 
   І. Статтю 19 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст. 526; 2006 р., № 51, ст. 519) доповнити частинами четвертою - шостою такого змісту:
 
5. "За працівниками міліції, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених працівників міліції щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені працівнику міліції на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
 
-2- Купрієнко О.В.
Пункт І викласти в наступній редакції: «За працівниками міліції, що при виконанні завдання під час проведення анти терористичної операції в зоні її проведення були захоплені в полон чи в заручники або визнані безвісно відсутніми зберігаються всі види грошового та іншого виду забезпечення яке щомісячно виплачується сім’ям таких працівників міліції, в діючих на момент виплати розмірах до моменту звільнення з полону чи заручників або визнання особи загиблою. У разі відсутності сім’ї виплати отримують батьки працівника міліції».
 
Відхилено   "За працівниками міліції, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених працівників міліції щомісячно виплачується грошове забезпечення, у тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, у розмірах, встановлених працівнику міліції на день захоплення його в полон або заручником, або визнання в установленому законом порядку безвісно відсутнім.
 
6. Дія цієї частини не поширюється на працівників міліції, які добровільно здалися в полон.
 
-3- Сотник О.С.
У розділі І:
1) Виключити другу частину запропонованих змін до ст.19 Закону України «Про міліцію», зокрема: «Дія цієї частини не поширюється на працівників міліції, які добровільно здалися в полон.»
 
Враховано      
7. Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників міліції:
 
-4- Сотник О.С.
В частині третій запропонованих змін після слів «повнолітнім дітям, які» та перед словами «проживають разом з нею (ним)» додати слова «постійно, переважно або тимчасово».
 
Враховано   Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників міліції:
 
8. дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні працівників міліції, або батькам працівників міліції рівними частками, якщо працівники міліції не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників міліції у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення працівника міліції зі служби в органах внутрішніх справ України.
 
   дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які постійно, переважно або тимчасово проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні працівників міліції, або батькам працівників міліції рівними частками, якщо працівники міліції не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників міліції у полон або заручниками, або їх звільнення чи визнання у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи оголошення померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більш ніж до дня виключення працівника міліції з кадрів Міністерства внутрішніх справ України в установленому порядку.
 
9. У разі індексації грошового забезпечення працівників міліції грошове забезпечення членам сімей працівників міліції, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації".
 
-5- Мельничук І.І.
Доповнити розділ перший законопроекту наступними частинами:
1) Доповнити статтю 125 КОДЕКСУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (Відомості Верховної Ради, 2013 р, № 34-35, ст.458) новими частинами такого змісту:
«3. За працівниками служби цивільного захисту, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених працівників служби цивільного захисту щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені працівнику служби цивільного захисту на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на працівників служби цивільного захисту, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників служби цивільного захисту:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні працівників служби цивільного захисту, або батькам працівників служби цивільного захисту рівними частками, якщо працівники служби цивільного захисту не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників служби цивільного захисту у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення працівника зі служби в органах цивільного захисту України.
У разі індексації грошового забезпечення працівників служби цивільного захисту грошове забезпечення членам сімей працівників служби цивільного захисту, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації.»
2) Доповнити статтю 16 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» (Відомості Верховної Ради України, 2003 р. № 27, ст.208) новими частинами такого змісту:
«За військовослужбовцями та працівниками Державної прикордонної служби України, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені військовослужбовцю і працівнику Державної прикордонної служби України на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України, або батькам військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України рівними частками, якщо військовослужбовці і працівники Державної прикордонної служби України не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України з органів Державної прикордонної служби України.
У разі індексації грошового забезпечення військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України грошове забезпечення членам сімей військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби України, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації»;
3) Доповнити статтю 21 Закону України «Про розвідувальні органи України» (Відомості Верховної Ради України, 2001р., № 19, ст.94)новими частинами такого змісту:
«За співробітниками розвідувальних органів України, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених співробітників розвідувальних органів України щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені співробітнику розвідувального органу України на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на працівників розвідувальних органів України, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників розвідувальних органів України:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні співробітників розвідувальних органів України, або батькам співробітників розвідувальних органів України рівними частками, якщо такі працівники не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення співробітників розвідувальних органів України у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення співробітників розвідувальних органів України.
У разі індексації грошового забезпечення співробітників розвідувальних органів України грошове забезпечення членам сімей співробітників розвідувальних органів України, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації.»
4) Доповнити статтю 30 Закону України «Про Службу безпеки України» (Відомості Верховної Ради України 1992 р. № 27, ст.382)новими частинами такого змісту:
«За працівниками і військовослужбовцями Служби безпеки України, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених працівників і військовослужбовців Служби безпеки України щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені працівнику та військовослужбовцю Служби безпеки України на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на працівників і військовослужбовців Служби безпеки України, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників і військовослужбовців Служби безпеки України:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні працівників і військовослужбовців Служби безпеки України, або батькам працівників і військовослужбовців Служби безпеки України рівними частками, якщо такі працівники і військовослужбовці не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників і військовослужбовців Служби безпеки України у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення працівників і військовослужбовців із Служби безпеки України.
У разі індексації грошового забезпечення працівників і військовослужбовців Служби безпеки України грошове забезпечення членам сімей працівників і військовослужбовців Служби безпеки України, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації.»
5) Доповнити статтю 41 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 27, ст.385) новими частинами такого змісту:
«За військовослужбовцями, військовозобов'язаними, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістами під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігаються грошове та інші види забезпечення. Сім'ям зазначених військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в розмірах, що встановлені військовослужбовцю, військовозобов'язаному, якого призвано на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервісту під час виконання ним обов'язків служби у військовому резерві на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, або їх батькам рівними частками, якщо військовослужбовці, військовозобов'язані, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервісти під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві, у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення зі Збройних сил України та інших військових формувань.
У разі індексації грошового забезпечення військовослужбовців, військовозобов'язаних, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, та резервістів під час виконання ними обов'язків служби у військовому резерві грошове забезпечення членам сімей зазначених осіб, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації.»
6) Доповнити статтю 49 Закон України «Про прокуратуру» (Відомості Верховної Ради України, 1991р. № 53, ст.793) та статтю 85 Закону України «Про прокуратуру» (Відомості Верховної Ради, 2015 р., № 2-3, ст.12) новими частинами такого змісту:
«За працівниками органів прокуратури, захопленими в полон або заручниками, або визнаними в установленому законом порядку безвісно відсутніми, зберігається заробітна плата (посадовий оклад, надбавка за вислугу років та інші виплати працівників органів прокуратури). Сім'ям зазначених працівників міліції щомісячно виплачується заробітна плата (посадовий оклад, надбавка за вислугу років та інші виплати працівників органів прокуратури), в розмірах, що встановлені працівнику органу прокуратури на день захоплення його в полон або заручником, або безвісної відсутності.
Дія цієї частини не поширюється на працівників органів прокуратури, які добровільно здалися в полон.
Грошове забезпечення виплачується таким членам сімей працівників міліції:
дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (інвалідів з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні працівників органів прокуратури, або батькам працівників органів прокуратури рівними частками, якщо працівники органів прокуратури не перебувають у шлюбі і не мають дітей. При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників органів прокуратури у полон або заручниками, їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими. У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня звільнення працівника органу прокуратури зі служби в органах прокуратури України.
У разі індексації заробітної плати працівників органів прокуратури, заробітна плата членам сімей працівників органів прокуратури, захоплених у полон або заручниками, а також безвісно відсутніх виплачується з урахуванням такої індексації.»
 
Відхилено Не узгоджується з вимогами ст. 116 ЗУ «Про Регламент Верховної Ради України», оскільки зміни можуть вноситись до тексту проекту, прийнятому ВР в першому читанні..  У разі індексації грошового забезпечення працівників міліції грошове забезпечення членам сімей працівників міліції, захоплених у полон або заручниками, а також визнання в установленому законом порядку безвісно відсутніми виплачується з урахуванням такої індексації".
 
10. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
11. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
12. 2. Дія цього Закону поширюється на осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, а також на військовослужбовців та працівників Національної гвардії України, які до набрання чинності цим Законом брали безпосередню участь в антитерористичній операції та міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки та були захопленими в полон або заручниками, або визнані в установленому законом порядку безвісно відсутніми під час такої участі.
 
-6- Мельничук І.І.
Доповнити частину другу розділу другого після слів «Дія цього Закону поширюється на осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, а також на військовослужбовців та працівників Національної гвардії України,» словами такого змісту:
«працівників органів Прокуратури України, Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони України, працівників Служби цивільного захисту України, «.
 
Відхилено Не узгоджується з вимогами ст. 116 ЗУ «Про Регламент Верховної Ради України», оскільки зміни можуть вноситись до тексту проекту, прийнятому ВР в першому читанні.  2. Дія цього Закону поширюється на осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, які до набрання чинності цим Законом у зв’язку із виконанням службових обов’язків перебували на території проведення антитерористичної операції та були захоплені в полон або заручниками, або визнані в установленому законом порядку безвісно відсутніми.
 
    -7- Купрієнко О.В.
Пункт 2 Прикінцевих положень виключити.
 
Відхилено    
    -8- Кожем'якін А.А.
У пункті 2 Розділу ІІ проекту виключити слова: «а також на військовослужбовців та працівників Національної гвардії України» та «брали безпосередню участь в антитерористичній операції та міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки», «під час такої участі», замінивши словами: «перебували на території проведення антитерористичної операції у зв’язку із виконанням службових обов’язків».
 
Враховано    
13. 3. Кабінету Міністрів України в місячний термін з дня набрання чинності цим Законом:
 
   3. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
14. привести свої нормативно - правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
15. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно - правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно - правових актів у відповідність із цим Законом.