Кількість абзаців - 27 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей)
 
   Про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей)
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
 
   І. Внести зміни до таких законів України:
 
5. 1. У Законі України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190) із змінами і доповненнями:
 
   1. У Законі України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190; 2013 р., № 25, ст. 246):
 
6. 1) статтю 16-2 викласти в такій редакції:
 
   1) текст статті 16-2 викласти в такій редакції:
 
7. "1. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі:
 
   "1. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі:
 
8. а) 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов'язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону;
 
-1- Фурсін І.Г.
Пункт а) ч. 1 .ст. 16-2 викласти у наступній редакції:
"а) 850-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця,
військовозобов'язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах
1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону".
 
Відхилено   а) 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов'язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону;
 
9. б) 375-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності Ігрупи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІ групи, 225-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІІ групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону).
 
-2- Фурсін І.Г.
Пункт б) ч. 1 .ст. 16-2 викласти у наступній редакції:
"б) 400-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності І
групи, 350-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності
ІІ групи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІІ
групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону".
 
Відхилено   б) 375-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності Ігрупи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІ групи, 225-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, – у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІІ групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону).
 
    -3- Мартиняк С.В.
Пункт б) ч. 1 .ст. 16-2 викласти у наступній редакції:
"б) 450-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності І
групи, 400-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності
ІІ групи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для
працездатних осіб, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності ІІІ
групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону".
 
Відхилено    
10. 2. Одноразова грошова допомога у випадках, зазначених у підпунктах 5-9 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується залежно від встановленої військовослужбовцю, військовозобов'язаному або резервісту інвалідності та ступеня втрати ним працездатності у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому у випадках, зазначених у підпункті 5 пункту 2 статті 16 цього Закону, розмір одноразової грошової допомоги не може бути меншим за 105-кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних осіб";
 
-4- Фурсін І.Г.
У частині 2 ст.16-2 слова "70-кратний прожитковий мінімум,
встановлений законом для працездатних осіб" замінити словами "120-
кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних
осіб".
 
Враховано частково   2. Одноразова грошова допомога у випадках, зазначених у підпунктах 5-9 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується залежно від встановленої військовослужбовцю, військовозобов'язаному або резервісту інвалідності та ступеня втрати ним працездатності у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому у випадках, зазначених у підпункті 5 пункту 2 статті 16 цього Закону, розмір одноразової грошової допомоги не може бути меншим за 105-кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних осіб";
 
    -5- Мартиняк С.В.
У частині другій статті 16-2 слова "70-кратний прожитковий мінімум,
встановлений законом для працездатних осіб" замінити словами "140-
кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних
осіб".
 
Враховано частково    
11. 2) частину першу статті 16-3 викласти в такій редакції:
 
   2) частину першу статті 16-3 викласти в такій редакції:
 
12. "Одноразова грошова допомога у випадках, передбачених підпунктами 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується рівними частками всім особам, які мають право на її отримання, за особистою заявою кожної повнолітньої особи, зазначеної у статті 16-1 цього Закону. У разі відмови якоїсь з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону, від отримання одноразової грошової допомоги або якщо одна із вказаних осіб у строк, встановлений частиною 8 цієї статті, не реалізувала своє право на отримання такої допомоги, її частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання. Особам, які мають право на отримання одноразової грошової допомоги, виплата здійснюється незалежно від реалізації (відмови) будь-якою з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону, свого такого права".
 
-6- Третьяков О.Ю.
Абзац другий підпункту 2 пункту 1 розділу І законопроекту викласти у такій редакції:
"Одноразова грошова допомога у випадках, передбачених підпунктами 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується рівними частками всім особам, які мають право на її призначення та отримання (стаття 16-1), за їх особистою заявою чи заявою їх законних представників. У разі відмови якоїсь з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону, чи їх законних представників, від призначення та отримання одноразової грошової допомоги або якщо одна із вказаних осіб у строк, встановлений частиною 8 цієї статті, не реалізувала своє право на призначення та отримання такої допомоги, її частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її призначення та отримання. Особам, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги, її виплата здійснюється незалежно від реалізації права на призначення та отримання такої допомоги будь-якою з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону".
 
Враховано редакційно   "1. Одноразова грошова допомога у випадках, передбачених підпунктами 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується рівними частками всім особам, які мають право на її призначення та отримання, за їх особистою заявою чи заявою їх законних представників. У разі відмови якоїсь з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону від призначення та отримання одноразової грошової допомоги, або якщо одна із зазначених осіб у строк, встановлений пунктом 8 цієї статті, не реалізувала своє право на призначення та отримання такої допомоги, її частка розподіляється між іншими особами, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги. Особам, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги, її виплата здійснюється незалежно від реалізації права на призначення та отримання такої допомоги будь-якою з осіб, зазначених у статті 16-1 цього Закону".
 
    -7- Антонищак А.Ф.
Підпункт 2) пункту 1 після першого речення доповнити реченням "Заяву на отримання одноразової допомоги від імені малолітньої, неповнолітньої, недієздатної особи, особи, цивільна дієздатність якої обмежена, подають її батьки (усиновлювачі), опікун, піклувальник відповідно."
 
Враховано редакційно    
    -8- Ленський О.О.
У розділі І у частині першій у пункті 2) в абзаці другому після слів "у статті 16-1 цього Закону" доповнити словами "та за заявою від імені неповнолітньої особи батьків, опікуна чи піклувальника".
 
Враховано редакційно    
13. 2. У Законі України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 4, ст. 20) із змінами і доповненнями:
 
   2. Статтю 23 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20; Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 36, ст. 526; 2006 р., № 51, ст. 519; 2015 р., № 6, ст. 40, № 16, ст. 114) після частини сьомої доповнити новою частиною такого змісту:
 
14. 1) статтю 23 після частини сьомої доповнити новою частиною такого змісту:
 
      
15. "Виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності працівника міліції під час безпосередньої участі в антитерористичній операції здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190) із змінами і доповненнями".
 
   "Виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності працівника міліції, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
 
16. У зв'язку з цим частини восьму та дев'яту вважати відповідно частинами дев'ятою та десятою.
 
   У зв'язку з цим частини восьму - десяту вважати відповідно частинами дев'ятою - одинадцятою.
 
17. 3. У Законі України "Про боротьбу з тероризмом" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 25, ст.180) із змінами і доповненнями:
 
   3. Статтю 21 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 25, ст.180) доповнити частиною шостою такого змісту:
 
18. 1) статтю 21 доповнити частиною шостою такого змісту:
 
      
19. "У разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, працівників міліції під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі та порядку, визначеному Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190) із змінами і доповненнями".
 
   "У разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, працівників міліції під час безпосередньої участі в антитерористичній операції одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі та порядку, визначених Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
 
20. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
21. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
22. 2. Встановити, що дія цього Закону не поширюється на осіб, стосовно яких до набрання чинності цим Законом прийнято рішення про виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства.
 
-9- Антонищак А.Ф.
Пункт 2 розділу ІІ. Прикінцеві положення викласти у такій редакції:
"Встановити, що дія цього Закону не поширюється на осіб, стосовно яких до набрання чинності цим Законом прийнято рішення про виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення йому інвалідності, або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства".
 
Враховано   2. Встановити, що дія цього Закону не поширюється на осіб, стосовно яких до набрання чинності цим Законом прийнято рішення про призначення та виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства.
 
23. 3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
   3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
24. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
25. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
   забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
26. Голова Верховної Ради України

   Голова Верховної Ради України