Кількість абзаців - 18 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні
 
   Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
 
-1- Андрієвський Д.Й.
статтю 1 з урахуванням алфавітного порядку доповнити терміном такого змісту:
«поточні рахунки із спеціальним режимом використання для кредитних коштів (далі - спеціальні рахунки для кредитних коштів) - рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті в національній або іноземній валютах, призначені для накопичення та використання кредитних (позикових) коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ, або в рамках міжурядових договорів, або залучених державою, або під державні чи місцеві гарантії виключно для підготовки та виконання інвестиційних програм у зазначеній сфері за рахунок таких коштів, а також для надходження коштів для повернення та обслуговування кредиту (позики) відповідно до договорів кредиту (позики)».
 
Враховано   І. Внести зміни до таких законів України:
1.У Законі України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 16, ст. 112; 2005 р., № 4, ст. 95;2012 р., № 42, ст. 526; 2016 р., № 51, ст. 833; 2017 р., № 29, ст. 314):
1) статтю 1 доповнити з урахуванням алфавітного порядку терміном такого змісту:
«поточні рахунки із спеціальним режимом використання для кредитних коштів (далі - спеціальні рахунки для кредитних коштів) - рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті в національній або іноземній валюті, призначені для накопичення та використання кредитних (позикових) коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ чи відповідно до міжурядових договорів або коштів, залучених державою або суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення під державні чи місцеві гарантії, виключно для підготовки та виконання інвестиційних програм (заходів) у зазначеній сфері за рахунок таких коштів, а також для надходження коштів для повернення та обслуговування кредиту (позики) відповідно до договорів кредиту (позики)»;
 
5. 1. Статтю 18-1 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 16, ст. 112; 2012 р., № 42, ст. 526; 2016 р., № 51, ст. 833) доповнити новими абзацами такого змісту:
 
-2- Бабак А.В.
Абзац другий статті 18-1 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» замінити двома абзацами такого змісту:
«Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства.»
 
Враховано редакційна правка  2) у статті 18-1:
частину другу замінити двома новими частинами такого змісту:
«Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства».
У зв’язку з цим частини третю – сьому вважати відповідно частинами четвертою – восьмою;
доповнити частинами дев’ятою – одинадцятою такого змісту:
 
6. «Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій на поточні рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється згідно з умовами укладених договорів з міжнародними фінансовими організаціями.
 
-3- Бабак А.В.
в абзаці другому частини першої розділу І слова «на поточні рахунки» замінити словами «та інших фінансових інвестицій національного походження чи отриманих з бюджетів різних рівнів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами», а слова «договорів з міжнародними фінансовими організаціями» замінити словами «договорів та відповідно до інвестиційних програм, затверджених згідно з чинним законодавством»;
 
Враховано редакційно   «Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ або коштів, залучених відповідно до міжурядових договорів, або коштів у вигляді кредитів (позик), або коштів, залучених державою чи суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення під державні чи місцеві гарантії, на спеціальні рахунки для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті банками в національній чи іноземній валюті, та використання таких коштів для підготовки та виконання інвестиційних програм (заходів) у відповідній сфері здійснюються згідно з умовами договорів, укладених з міжнародними фінансовими організаціями, іноземними фінансово-кредитними установами, або міжурядових договорів.
 
    -4- Андрієвський Д.Й.
абзац другий частини першої розділу І викласти в редакції:
«Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій або коштів, залучених в рамках міжурядових договорів, або коштів у вигляді кредитів (позик), залучених державою або під державні чи місцеві гарантії, на поточні рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється згідно з умовами укладених договорів з міжнародними фінансовими організаціями, іноземними фінансово-кредитними установами або міжурядових договорів.
 
Враховано редакційно    
    -5- Мартовицький А.В.
абзац другий частини першої розділу І викласти в редакції:
«Для проведення розрахунків за інвестиційними проектами (заходами) згідно з договорами з міжнародними фінансовими організаціями, що включені до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, суб’єкти господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення відкривають спеціальні рахунки у вповноважених Кабінетом Міністрів України банках.
Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій, зазначених у абзаці восьмому цієї статті, на спеціальні рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті уповноваженими банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України».
 
Відхилено недоцільне надмірне регулювання Кабміном   
    -6- Національний банк України
абзац другий частини першої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано    
    -7- Мельник С.І.
абзац другий частини першої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
    -8- Довбенко М.В.
абзац другий частини першої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
7. Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, отриманні від міжнародних фінансових організацій у вигляді кредитів, позик на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері.».
 
-9- Бабак А.В.
в абзаці третьому частини першої розділу І слова «на поточних рахунках» замінити словами «на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами», перед словами «у вигляді кредитів» вставити слова «та інших фінансових інвестицій національного походження чи отриманих з бюджетів різних рівнів».
 
Враховано редакційно   Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти, що перебувають на спеціальних рахунках та на спеціальних рахунках для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.
Власник спеціального рахунку для кредитних коштів забезпечує здійснення контролю та несе відповідальність за цільове використання коштів згідно з умовами договору (договорів)».
2. У Законі України «Про теплопостачання» (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 28, ст. 373 із наступними змінами):
1) статтю 1 доповнити з урахуванням алфавітного порядку терміном такого змісту:
«поточні рахунки із спеціальним режимом використання для кредитних коштів (далі - спеціальні рахунки для кредитних коштів) – рахунки суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, відкриті в національній або іноземній валюті, призначені для накопичення та використання кредитних (позикових) коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ чи відповідно до міжурядових договорів або коштів, залучених державою або суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання під державні чи місцеві гарантії, виключно для підготовки та виконання інвестиційних програм (заходів) у зазначеній сфері за рахунок таких коштів, а також для надходження коштів для повернення та обслуговування кредиту (позики) відповідно до договорів кредиту (позики)»;
 
    -10- Андрієвський Д.Й.
Абзац третій частини першої розділу І викласти в редакції:
«Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти, що знаходяться на спеціальних рахунках та на спеціальних рахунках для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.».
 
Враховано    
    -11- Мартовицький А.В.
абзац третій частини першої розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -12- Мельник С.І.
абзац третій частини першої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання»
 
Враховано у статті 1   
    -13- Довбенко М.В.
абзац третій частини першої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання»
 
Враховано у статті 1   
    -14- Національний банк України
абзац третій частини першої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
    -15- Андрієвський Д.Й.
Доповнити статтю новим абзацом такого змісту:
«Власник спеціального рахунку для кредитних коштів забезпечує здійснення контролю та несе відповідальність за цільове використання коштів згідно з умовами договору (договорів)».
 
Враховано    
    -16- Андрієвський Д.Й.
Статтю 1 з урахуванням алфавітного порядку доповнити терміном такого змісту:
«поточні рахунки із спеціальним режимом використання для кредитних коштів (далі - спеціальні рахунки для кредитних коштів) - рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті в національній або іноземній валютах, призначені для накопичення та використання кредитних (позикових) коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ, або в рамках міжурядових договорів, або залучених державою, або під державні чи місцеві гарантії виключно для підготовки та виконання інвестиційних програм у зазначеній сфері за рахунок таких коштів, а також для надходження коштів для повернення та обслуговування кредиту (позики) відповідно до договорів кредиту (позики)»;
 
Враховано редакційно    
8. 2. Статтю 26-1 Закону України «Про теплопостачання» (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 28, ст. 373; 2012 р., № 42, ст. 526; 2016 р., № 51, ст. 833) доповнити новими абзацами такого змісту:
 
-17- Бабак А.В.
Абзац другий статті 26-1 Закону України «Про теплопостачання» замінити двома абзацами такого змісту:
«Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства.»
 
Враховано редакційна правка  2) у статті 26-1:
частину другу замінити двома новими частинами такого змісту:
«Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства».
У зв’язку з цим частини третю – сьому вважати відповідно частинами четвертою – восьмою;
доповнити частинами дев’ятою – одинадцятою такого змісту:
 
9. «Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій на поточні рахунки суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, відкриті банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється згідно з умовами укладених договорів з міжнародними фінансовими організаціями.
 
-18- Бабак А.В.
в абзаці другому частини другої:
слова «на поточні рахунки» замінити словами «та інших фінансових інвестицій національного походження чи отриманих з бюджетів різних рівнів на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами»;
слова «договорів з міжнародними фінансовими організаціями» замінити словами «договорів та відповідно до інвестиційних програм, затверджених згідно з чинним законодавством».
 
Враховано редакційно   «Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій, іноземних фінансово-кредитних установ або коштів, залучених відповідно до міжурядових договорів, або коштів у вигляді кредитів (позик, грантів), або коштів, залучених державою чи суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання під державні чи місцеві гарантії, на спеціальні рахунки для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, відкриті банками в національній чи іноземній валюті, та використання таких коштів для підготовки та виконання інвестиційних програм (заходів) у відповідній сфері здійснюються згідно з умовами договорів, укладених з міжнародними фінансовими організаціями, іноземними фінансово-кредитними установами, або міжурядових договорів.
 
    -19- Андрієвський Д.Й.
абзац другий частини другої викласти в редакції:
«Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій або коштів, залучених в рамках міжурядових договорів, або коштів у вигляді кредитів (позик), залучених державою або під державні чи місцеві гарантії, на поточні рахунки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, відкриті банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється згідно з умовами укладених договорів з міжнародними фінансовими організаціями, іноземними фінансово-кредитними установами або міжурядових договорів.
 
Враховано    
    -20- Мартовицький А.В.
абзац другий частини другої розділу І викласти в редакції:
«Для проведення розрахунків за інвестиційними проектами (заходами) згідно з договорами з міжнародними фінансовими організаціями, що включені до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, суб’єкти господарювання у сфері теплопостачання відкривають спеціальні рахунки у вповноважених Кабінетом Міністрів України банках.
Зарахування коштів міжнародних фінансових організацій, зазначених у абзаці восьмому цієї статті, на спеціальні рахунки суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, відкриті уповноваженими банками в національній чи іноземній валютах, та використання таких коштів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері здійснюється відповідно до порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України».
 
Відхилено едоцільне надмірне зарегулювання. Іноземна сторона має право виставити умову щодо вибору банку   
    -21- Мельник С.І.
абзац другий частини другої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання»
 
Враховано у статті 1   
    -22- Довбенко М.В.
абзац другий частини другої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання»
 
Враховано статті 1   
    -23- Національний банк України
абзац другий частини другої розділу І після слів «на поточні рахунки» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
10. Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, отриманні від міжнародних фінансових організацій у вигляді кредитів, позик на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) у відповідній сфері.».
 
-24- Бабак А.В.
в абзаці третьому частини другої:
слова «на поточних рахунках» замінити словами «на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами»;
перед словами «у вигляді кредитів» вставити слова «та інших фінансових інвестицій національного походження чи отриманих з бюджетів різних рівнів».
 
Враховано редакційно   Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти, що перебувають на спеціальних рахунках та на спеціальних рахунках для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання.
Власник спеціального рахунку для кредитних коштів забезпечує здійснення контролю та несе відповідальність за цільове використання коштів згідно з умовами договору (договорів)».
 
    -25- Андрієвський Д.Й.
Абзац третій частини другої розділу І викласти в редакції:
«Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на спеціальних рахунках та поточних рахунках із спеціальним режимом використання для кредитних коштів суб’єктів господарювання у сфері централізованого теплопостачання».
 
Враховано    
    -26- Мельник С.І.
абзац третій частини другої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
    -27- Довбенко М.В.
абзац третій частини другої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
    -28- Національний банк України
абзац третій частини другої розділу І після слів «на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано у статті 1   
    -29- Мартовицький А.В.
абзац третій частини другої розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -30- Андрієвський Д.Й.
Доповнити статтю новим абзацом такого змісту:
«Власник спеціального рахунку для кредитних коштів забезпечує здійснення контролю та несе відповідальність за цільове використання коштів згідно з умовами договору (договорів)».
 
Враховано    
11. 3. Абзац другий частини другої статті 48 Закону України «Про виконавче провадження» (2016 р., № 30, ст. 542) викласти у такій редакції:
 
   3. Абзац другий частини другої статті 48 Закону України «Про виконавче провадження» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 30, ст. 542) викласти в такій редакції:
 
12. «Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статей 19-1 та 26-1 Закону України «Про теплопостачання», статті 18-1 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», статті 15-1 Закону України «Про електроенергетику», та на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України «Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки», на кошти, що перебувають на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, якщо такі кошти залученні від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні, а також на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.».
 
-31- Бабак А.В.
Абзац другий частини третьої розділу І проекту Закону викласти в такій редакції:
«Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статей 19-1 та 26-1 Закону України "Про теплопостачання", статті 18-1 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», статті 15-1 Закону України "Про електроенергетику", та на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки", на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, якщо такі кошти залучені від міжнародних фінансових організацій та інших фінансових інвестицій національного походження чи отриманих з бюджетів різних рівнів на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні, а також на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.»
 
Враховано редакційно   «Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статті 15-1 Закону України «Про електроенергетику», на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статті 19-1 Закону України «Про теплопостачання», на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для кредитних коштів, відкритих відповідно до статі 26-1 Закону України «Про теплопостачання», статті 18-1 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України «Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки», на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом».
 
    -32- Андрієвський Д.Й.
Абзац другий частини третьої розділу І проекту Закону викласти в такій редакції:
«Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статті 15-1 Закону України «Про електроенергетику», на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами та на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для кредитних коштів, відкритих відповідно до статей 19-1 та 26-1 Закону України «Про теплопостачання», статті 18-1 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України «Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки», на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом».
 
Враховано    
    -33- Мельник С.І.
абзац другий частини третьої розділу І після слів «до Закону України «Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки», на кошти, що перебувають на поточних рахунках» доповнити словами «із спеціальним режимом використання».
 
Враховано    
    -34- Мартовицький А.В.
В абзаці другому частини третьої розділу І
після слів «із спеціальним режимом використання» доповнити словами « (спеціальних рахунках)»;
слова «на кошти, що перебувають на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, якщо такі кошти залученні від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні, а також» виключити.
 
Враховано    
    -35- Довбенко М.В.
В абзаці другому частини третьої розділу І слова «на кошти, що перебувають на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, якщо такі кошти залученні від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні» виключити.
 
Враховано    
    -36- Національний банк України
В абзаці другому частини третьої розділу І слова «на кошти, що перебувають на поточних рахунках суб’єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, якщо такі кошти залученні від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні» виключити.
 
Враховано    
13. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
14. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
15. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
16. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
17. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.