Кількість абзаців - 13 Таблиця поправок


Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов'язаного із законодавчим процесом (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов’язаного із законодавчим процесом
 
   Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов’язаного із законодавчим процесом
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Внести до Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010, № 14-17, ст. 133 з наступними змінами), такі зміни:
 
   1. Внести до Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №№ 14-17, ст. 133; 2012 р., № 29, ст. 335), такі зміни:
 
5. 1. Частину другу статті 91 викласти в такій редакції:
 
   1) частину другу статті 91 викласти в такій редакції:
 
6. «2. Зазначені в частинах першій і третій цієї статті документи подаються у формі електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис»;
 
-1- Культенко А.В.
У Розділі І пункті 1 проекту внести такі зміни:
«Частину другу статті 91 Регламенту Верховної Ради України викласти в такій редакції: «Зазначені в частинах першій і третій цієї статті документи подаються у формі оригіналів електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом».
 
Враховано   «2. Зазначені в частинах першій і третій цієї статті документи створюються в єдиній автоматизованій системі в порядку, визначеному відповідним положенням, яке затверджується Головою Верховної Ради України (далі – єдина автоматизована система), та подаються у формі оригіналів електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом»;
 
    -2- Фролов П.В.
Частину другу статті 91 викласти в такій редакції: «2. Зазначені в частинах першій і третій цієї статті документи створюються в єдиній автоматизованій системі в порядку, визначеному відповідним Положенням, яке затверджується Головою Верховної Ради України (далі – єдина автоматизована система), і подаються у формі електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис».
 
Враховано    
    -3- Приходько Н.І.
У розділі І пункті 1 проекту «Частину другу статті 91 доповнити словами «особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом.».
 
Враховано    
    -4- Синютка О.М.
Князевич Р.П.
Пункт 1 розділу І виключити
 
Відхилено , у зв’язку з врахуванням пропозицій №№ 1, 2, 3   
    -5- Власенко С.В.
У Розділі І пункті 1 абзац 2 доповнити реченням: «Апарат Верховної Ради України, на вимогу суб’єкта права законодавчої ініціативи, проставляє відмітку на законопроекті в паперовому вигляді про його отримання, зазначає дату внесення законопроекту та одразу повідомляє його реєстраційний номер.».
 
Відхилено , оскільки при переході на електронний документообіг немає можливості здійснювати відмітки на папері   
7. 2. Частину третю статті 92 доповнити словами «у формі електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис»;
 
-6- Фролов П.В.
Частину третю статті 92 викласти в такій редакції:
«3. Пропозиції, поправки, висновки до законопроектів подаються до Апарату Верховної Ради або безпосередньо до комітету чи до тимчасової спеціальної комісії, які визначені головними з відповідних законопроектів, у формі оригіналів електронних документів, створених в єдиній автоматизованій системі, на які накладено кваліфікований електронний підпис»
 
Враховано   2) частину третю статті 92 викласти в такій редакції:
«3. Пропозиції, поправки, висновки до законопроектів подаються до Апарату Верховної Ради або безпосередньо до комітету чи до тимчасової спеціальної комісії, які визначені головними з відповідних законопроектів, у формі оригіналів електронних документів, створених в єдиній автоматизованій системі, на які накладено кваліфікований електронний підпис особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом»;
 
    -7- Культенко А.В.
У Розділі І пункті 2 проекту внести такі зміни: «Частину третю статті 92 викласти в такій редакції: «Пропозиції, поправки, висновки до законопроектів подаються до Апарату Верховної Ради або безпосередньо до комітету чи до тимчасової спеціальної комісії, які визначені головними з відповідних законопроектів, у формі оригіналів електронних документів, на які накладено кваліфікований електронний підпис особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом».
 
Враховано    
    -8- Синютка О.М.
Князевич Р.П.
Пункт 2 розділу І виключити
 
Відхилено , у зв’язку з урахуванням пропозицій №№ 6,7   
8. 3. У статті 97:
перше речення частини першої доповнити словами «в електронному вигляді»;
 
-9- Синютка О.М.
Князевич Р.П.
Пункт 3 розділу І виключити.
 
Відхилено , у зв’язку з урахуванням пропозицій №№ 11, 12, 13  3) у статті 97:
перше речення частини першої викласти в такій редакції:
«Щодо кожного законопроекту, включеного до порядку денного сесії Верховної Ради, Апарат Верховної Ради та головний комітет в єдиній автоматизованій системі ведуть справу законопроекту у формі електронних документів»;
 
    -10- Власенко С.В.
У Розділі 1 пункт 3 доповнити новим абзацом: «частину першу доповнити новим реченням: «За зверненням суб’єкта права законодавчої ініціативи, справа законопроекту надається йому в паперовому вигляді, не пізніше трьох днів з моменту отримання такого звернення Апаратом Верховної Ради України.»
 
Відхилено , Справу законопроекту ведуть Апарат Верховної Ради України та головні комітети, отже Апарат може мати у своєму розпорядженні лише окремі документи   
    -11- Культенко А.В.
У Розділі І пункті 2 проекту внести такі зміни: «Перше речення частини першої статті 97 викласти в такій редакції: «Щодо кожного законопроекту, включеного до порядку денного сесії Верховної Ради, Апарат Верховної Ради та головний комітет ведуть справу законопроекту у формі електронних документів.»
 
Враховано    
    -12- Фролов П.В.
Перше речення частини першої статті 97 викласти в такій редакції: «Щодо кожного законопроекту, включеного до порядку денного сесії Верховної Ради, Апарат Верховної Ради та головний комітет в електронному вигляді у єдиній автоматизованій системі ведуть справу законопроекту.».
 
Враховано    
9. у частині третій після слова «включаються» доповнити словом «також»;
 
-13- Культенко А.В.
У розділі І пункті 3 проекту «Частину третю статті 97 викласти в такій редакції: «До справи законопроекту включаються оригінали електронних документів та роздруковані ідентичні за документарною інформацією та реквізитами документи на папері, а також інші оригінали електронних документів та документів на папері з печатками, власноручними підписами; у разі відсутності оригіналів документів до справи законопроекту включаються посвідчені в установленому порядку їх копії.».
 
Враховано   частину третю викласти в такій редакції:
«3. До справи законопроекту включаються оригінали електронних документів та роздруковані ідентичні за документарною інформацією та реквізитами документи на папері, а також інші оригінали електронних документів та документів на папері з печатками, власноручними підписами; у разі відсутності оригіналів документів до справи законопроекту включаються посвідчені в установленому порядку їх копії»;
 
    -14- Приходько Н.І.
У розділі І пункті 3 проекту «Перше речення частини третьої статті 97 доповнити словами «, в тому числі поданих у формі електронних документів на які накладено кваліфікований електронний підпис особи, яка має право законодавчої ініціативи або представляє орган, наділений таким правом.».
 
Враховано    
    -15- Фролов П.В.
Частину третю статті 97 викласти у такій редакції: «3. По одному примірнику усіх документів, що містяться у справі законопроекту в електронному вигляді, роздруковується, посвідчується в установленому порядку та зберігається в Апараті Верховної Ради та головному комітеті».
 
Враховано    
10. 4. Частину першу статті 98 викласти в такій редакції:
«1. Всі зареєстровані у Верховній Раді законопроекти надаються народному депутату шляхом розсилки на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради інформаційного листа про реєстрацію законопроектів.».
 
-16- Фролов П.В.
Частину першу статті 98 викласти у такій редакції:
«1. Усі зареєстровані законопроекти та інші супровідні документи до них відповідно до статті 99 цього Регламенту, законопроекти, підготовлені до другого та третього читання, висновки щодо законопроектів, підготовлені головним комітетом до першого, повторного першого, другого, повторного другого, третього читання, висновки інших комітетів, пропозиції Президента України разом з висновком головного комітету, порівняльною таблицею та іншими супровідними документами відповідно до статті 133 цього Регламенту, пропозиції щодо усунення неузгодженостей чи редакційних неточностей у прийнятому законі надаються народному депутату засобами єдиної автоматизованої системи.
За обґрунтованою вимогою народного депутата до Апарату Верховної Ради йому можуть бути надані паперові копії зазначених документів».
 
Враховано   4) частину першу статті 98 викласти в такій редакції:
«1. Усі зареєстровані законопроекти та супровідні документи до них відповідно до статті 99 цього Регламенту, законопроекти, підготовлені до другого та третього читання, висновки щодо законопроектів, підготовлені головним комітетом до першого, повторного першого, другого, повторного другого, третього читання, висновки інших комітетів, пропозиції Президента України разом з висновком головного комітету, порівняльною таблицею та іншими супровідними документами відповідно до статті 133 цього Регламенту, пропозиції щодо усунення неузгодженостей чи редакційних неточностей у прийнятому законі надаються народному депутату засобами єдиної автоматизованої системи.
За обґрунтованою вимогою народного депутата до Апарату Верховної Ради йому можуть бути надані паперові копії зазначених документів».
 
    -17- Власенко С.В.
У Розділі 1 пункту 4 викласти в редакції: «Статтю 98 викласти в такій редакції: «Всі зареєстровані у Верховній Раді законопроекти надаються народному депутату не пізніше двох днів з моменту їх реєстрації шляхом розсилки на його адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради листа про реєстрацію законопроектів, який містить текст зареєстрованого законопроекту та супровідні до нього документи. Законопроект, надісланий народному депутату України на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради, може бути розглянутий Верховною Радою України у першому читанні відповідно до процедури, визначеної цим Регламентом, але не раніше як через три дні з моменту його отримання народним депутатом України.
За заявою суб’єкта права законодавчої ініціативи законопроект та супровідні до нього документи в паперовому вигляді надаються йому Апаратом Верховної ради України не пізніше трьох днів з моменту отримання такого звернення та (або) за його заявою перед відповідним пленарним засіданням, на якому відповідний законопроект (законопроекти) будуть розглядатися, якщо така заява скеровано не раніше трьох днів до дня їх розгляду.
Висновки комітетів до зареєстрованих законопроектів, законопроекти, підготовлені до другого та наступних читань, і супровідні документи до них надаються народним депутатам в електронному вигляді - шляхом надсилання їх тексту на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради листа не пізніше як на наступний день з дня їх прийняття (ухвалення), отримання Апаратом Верховної Ради України.».
 
Враховано частково редакції пропозиції № 16   
    -18- Пузійчук А.В.
Абзац перший пункту четвертого розділу Івикласти в такій редакції: «1. Усі зареєстровані законопроекти та інші супровідні документи до них відповідно до статті 99 цього Регламенту, законопроекти, підготовлені до другого та третього читання, висновки щодо законопроектів, підготовлені головним комітетом до першого, повторного першого, другого, повторного другого, третього читання, висновки інших комітетів, пропозиції Президента України разом з висновком головного комітету, порівняльною таблицею та іншими супровідними документами відповідно до статті 133 цього Регламенту, пропозиції щодо усунення неузгодженостей чи редакційних неточностей у прийнятому законі надаються народному депутату в електронному вигляді шляхом розсилки на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради відповідних інформаційних листів, які мають містити посилання на відповідні сторінки законопроектів бази даних законопроектів електронної комп’ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.».
 
Враховано    
11. ІІ. Цей Закон набирає чинності з першого дня третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
 
   2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з першого дня третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
 
12. Голова Верховної Ради України

   Голова Верховної Ради України