Кількість абзаців - 24 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (ч.V) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0.

 
-1- Дубіль В.О.
У абзаці п’ятому частини 4 розділу І законопроекту після слів «ціну (вартість) таких речових прав» доповнити словами «згідно із експертною оцінкою»;
 
Відхилено      
1.

 
-2- Павліш П.В.
Стаття 13. Структура Державного реєстру прав

3. Розділ Державного реєстру прав складається з чотирьох частин, які містять відомості про:
1) нерухоме майно;
2) право власності та суб’єкта (суб’єктів) цього права, а також ціну (вартість) такого права;
3) інші речові права та суб’єкта (суб’єктів) цих прав, а також ціну (вартість) таких речових прав та розмір плати за користування цим нерухомим майном (часткою майна);
4) обтяження прав на нерухоме майно та суб’єкта (суб’єктів) цих обтяжень.
Відомості про ціну (вартість) нерухомого майна (його частки), ціну (вартість) речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном (його часткою), вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.
 
Відхилено      
2.

 
-3- Гнатенко В.С.
у пункті 3 абзацу першого частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «а також ціну (вартість) таких речових прав та розмір плати за користування цим нерухомим майном» виключити;
 
Відхилено      
3.

 
-4- Бурміч А.П.
112. В пункті 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слово «ціну» виключити.
 
Відхилено      
4.

 
-5- Павленко Ю.О.
У частину третю статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» включити абзац третій в такій редакції:»В державний реєстр прав включаються записи про ціну (вартість) нерухомого майна та речових прав на нього чи розмір плати за користування нерухомим майном за відповідними правочинами після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено      
    -6- Волошин О.А.
Поправка №338: частина 1 поправки №338 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації."; частина 2 поправки №338 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -7- Волошин О.А.
Поправка №337: частина 1 поправки №337 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №337 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -8- Волошин О.А.
Поправка №336: частина 1 поправки №336 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №336 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -9- Волошин О.А.
Поправка №335: частина 1 поправки №335 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №335 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -10- Волошин О.А.
Поправка №334: частина 1 поправки №334 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №334 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -11- Волошин О.А.
Поправка №333: частина 1 поправки №333 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №333 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -12- Волошин О.А.
Поправка №332: частина 1 поправки №332 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №332 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -13- Волошин О.А.
Поправка №331: частина 1 поправки №331 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації."; частина 2 поправки №331 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -14- Волошин О.А.
Поправка №330: частина 1 поправки №330 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №330 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -15- Волошин О.А.
Поправка №329: частина 1 поправки №329 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №329 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.»
 
Відхилено    
    -16- Волошин О.А.
Поправка №328: частина 1 поправки №328 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №328 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -17- Волошин О.А.
Поправка №327: частина 1 поправки №327 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.";частина 2 поправки №327 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -18- Волошин О.А.
Поправка №326: частина 1 поправки №326 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:"Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації."; частина 2 поправки №326 «Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -19- Шуфрич Н.І.
Поправка № 338: частина 1 поправки № 338 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 338 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -20- Шуфрич Н.І.
Поправка № 337: частина 1 поправки № 337 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 337 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -21- Шуфрич Н.І.
Поправка № 336: частина 1 поправки № 336 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 336 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -22- Шуфрич Н.І.
Поправка № 335: частина 1 поправки № 335 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 335 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -23- Шуфрич Н.І.
Поправка № 334: частина 1 поправки № 334 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 334 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -24- Шуфрич Н.І.
Поправка № 333: частина 1 поправки № 333 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 333 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -25- Шуфрич Н.І.
Поправка № 332: частина 1 поправки № 332 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 332 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -26- Шуфрич Н.І.
Поправка № 331: частина 1 поправки № 331 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 331 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -27- Шуфрич Н.І.
Поправка № 330: частина 1 поправки № 330 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав." частина 2 поправки № 330 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -28- Шуфрич Н.І.
Поправка № 329: частина 1 поправки № 329 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав." ;частина 2 поправки № 329 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -29- Шуфрич Н.І.
Поправка № 328: частина 1 поправки № 328 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту:" Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 328 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -30- Шуфрич Н.І.
Поправка № 327: частина 1 поправки № 327 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 327 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -31- Шуфрич Н.І.
Поправка № 326: частина 1 поправки № 326 «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки № 326 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -32- Мороз В.В.
Абзац другий частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити абзацом в такій редакції: «Дія абзацу другого частини третьої набуває чинності після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення»
 
Відхилено    
    -33- Мороз В.В.
У статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзац другий частини третьої викласти в такій редакції: «Ціна (вартість) нерухомого майна, ціна (вартість) речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації заявником. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.».
 
Відхилено    
    -34- Бурміч А.П.
114. В абзаці 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слово «ціну» виключити.
 
Відхилено    
    -35- Бурміч А.П.
113. В пункті 3 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слово «ціну» виключити.
 
Відхилено    
    -36- Чорний В.І.
В абзаці 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слова «ціну (вартість) речових прав» замінити словами «земельну ділянку».
Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» новим абзацом наступного змісту:
«Дана норма вступає в дію після проведення Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -37- Чорний В.І.
В абзаці 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «Державного реєстру прав» доповнити словами «на нерухоме майно».
 
Відхилено    
    -38- Чорний В.І.
В абзаці 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «про ціну (вартість) нерухомого майна, ціну (вартість) речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном» замінити словами «про земельну ділянку».
 
Відхилено    
    -39- Гнатенко В.С.
у абзаці другому частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «у разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються» виключити.
 
Відхилено    
    -40- Гнатенко В.С.
у пункті 3 абзацу першого частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «інші речові права» додати слова «, їх ціну (вартість)»;
 
Відхилено    
    -41- Дубіль В.О.
У абзаці сьомому частини 4 розділу І законопроекту після слів «ціну (вартість) таких речових прав» доповнити словами «згідно із експертною оцінкою» та виділити з обох сторін розділовими знаками «,»;
 
Відхилено    
    -42- Лукашев О.А.
У статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзац другий частини третьої викласти в такій редакції: «Відомості про ціну або вартість нерухомого майна, ціну або вартість речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну або вартість речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.» Доповнити статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -43- Лукашев О.А.
У статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзац другий частини третьої викласти в такій редакції: «Відомості про ціну або вартість нерухомого майна, ціну або вартість речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну або вартість речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.» Доповнити статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -44- Лукашев О.А.
У статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзац другий частини третьої викласти в такій редакції: «Відомості про ціну або вартість нерухомого майна, ціну або вартість речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну або вартість речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.» Доповнити статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: «Забороняється внесення права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -45- Пузійчук А.В.
В абзаці другому частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) слова «у разі відсутності» замінити словом «відсутність».
 
Відхилено    
    -46- Пузійчук А.В.
В абзаці другому частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) слова «такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.» виключити.
 
Відхилено    
    -47- Пузійчук А.В.
Абзац другий частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) після слів «відомостей про ціну (вартість) речових прав» доповнити словами «не може бути підставою для відмови у державній реєстрації».
 
Відхилено    
    -48- Пузійчук А.В.
Абзац другий частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) доповнити новим реченням такого змісту:
«Відсутні відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.».
 
Відхилено    
    -49- Загородній Ю.І.
Перше речення абзацу другого викласти в такій редакції:
«Відомості про ціну (вартість) нерухомого майна, ціну (вартість) речових прав чи розмір плати за користування чужим нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації.»
 
Відхилено    
    -50- Пузанов О.Г.
В абзаці сьомому пункту 4 розділу І речення "У разі відсутності в документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються" виключити.
 
Відхилено    
    -51- Качний О.С.
В абзаці 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слово «ціну» виключити.
 
Відхилено    
    -52- Кальцев В.Ф.
У абзаці другому частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «чи розмір плати за користування нерухомим майном» виключити;
 
Відхилено    
    -53- Кальцев В.Ф.
У абзаці другому частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова та словосполучення «У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються» викласти у такій редакції «У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав є підставою для відмови внесення таких відомостей до Державного реєстру прав».
 
Відхилено    
    -54- Дубіль В.О.
У другому реченні абзацу сьомого частини 4 розділу І законопроекту після слів «ціну (вартість) речових прав» доповнити словами «згідно із експертною оцінкою» та виділити з обох сторін розділовими знаками «,»;
 
Відхилено    
    -55- Качний О.С.
Абзац 2 частини 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» викласти в такій редакції:
«Відомості про ціну (вартість) нерухомого майна (його частки), ціну (вартість) речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном (його часткою), вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну (вартість) речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав, а додаткові документи для їх отримання не вимагаються».
 
Відхилено    
    -56- Христенко Ф.В.
У абзаці шостому слова «а додаткові документи для їх отримання не вимагаються.» виключити.
 
Відхилено    
    -57- Павленко Ю.О.
Абзац другий частини третьої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» викласти в такій редакції:
«Відомості про ціну або вартість нерухомого майна, ціну або вартість речових прав чи розмір плати за користування нерухомим майном вносяться до Державного реєстру прав виключно під час державної реєстрації набуття прав на підставі документів, поданих для такої реєстрації. У разі відсутності у документах, поданих для державної реєстрації прав, відповідних відомостей про ціну або вартість речових прав, такі відомості не вносяться до Державного реєстру прав.»
 
Відхилено    
    -58- Качний О.С.
Доповнити новим абзацом частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» наступного змісту:
«Власник земельної ділянки несе відповідальність за достовірну інформацію».
 
Відхилено    
5. У зв’язку з цим абзаци шостий і сьомий вважати відповідно абзацами сьомим і восьмим;
 
-59- Лукашев О.А.
Частину третю статті 13 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити абзацом третім в такій редакції: «Абзац другий цієї статті вступає в дію після проведення референдумів, які передбачені пунктом 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.»
 
Відхилено      
    -60- Бурміч А.П.
117. Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється внесення запису до Державного реєстру прав щодо вартості нерухомого майна та речових прав на нього чи розмір плати за користування нерухомим майном за відповідними правочинами».
 
Відхилено    
    -61- Бурміч А.П.
116. Статтю 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Пункти 2,3 частини 3 даної статті щодо (вартість) нерухомого майна та речових прав на нього чи розмір плати за користування нерухомим майном за відповідними правочинами вступає в дію після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -62- Бурміч А.П.
115. Частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Відповідальність за достовірну інформацію покладається на власника земельної ділянки».
 
Відхилено    
    -63- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №338: частина 1 поправки №338: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №338: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -64- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №337: частина 1 поправки №337: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №337: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -65- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №336: частина 1 поправки №336: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №336: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -66- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №335: частина 1 поправки №335: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №335: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.
Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -67- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №334: частина 1 поправки №334: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №334: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -68- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №333: частина 1 поправки №333: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №333: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -69- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №332: частина 1 поправки №332: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №332: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -70- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №331: частина 1 поправки №331: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №331: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -71- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №330: частина 1 поправки №330: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №330: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -72- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №329: частина 1 поправки №329: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №329: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -73- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №328: частина 1 поправки №328: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №328: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -74- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №327: частина 1 поправки №327: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №327: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -75- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №326: частина 1 поправки №326: «Доповнити частину 3 статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом такого змісту: "Вартість набуття права на нерухоме майно чи розмір плати за користування нерухомим майном (або відмітка про безоплатне користування майном) вносяться до Державного реєстру прав під час державної реєстрації набуття прав."; частина 2 поправки №326: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
6. 4) статтю 33 доповнити частиною третьою такого змісту:
 
-76- Королевська Н.Ю.
Поправка №339: частина 1 поправки №339: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №339: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено      
    -77- Волошин О.А.
«Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";
 
Відхилено    
    -78- Волошин О.А.
Поправка №348:частина 1 поправки №348:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №348: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -79- Волошин О.А.
Поправка №345: частина 1 поправки №345:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №345:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -80- Волошин О.А.
Поправка №344:частина 1 поправки №344:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №344:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«
 
Відхилено    
    -81- Волошин О.А.
Поправка №343: частина 1 поправки №343:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №343: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -82- Волошин О.А.
Поправка №342: частина 1 поправки №342:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №342:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -83- Волошин О.А.
Поправка №340: частина 1 поправки №340: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №340: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -84- Волошин О.А.
Поправки № 341: частина 1 поправки №341:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №341:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -85- Волошин О.А.
Поправка №339: частина 1 поправки №339:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №339: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -86- Шуфрич Н.І.
Поправка № 351: частина 1 поправки № 351 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 351 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -87- Шуфрич Н.І.
Поправка № 349: частина 1 поправки №349:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №349:»Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -88- Шуфрич Н.І.
Поправка № 345: частина 1 поправки № 345 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 345 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -89- Шуфрич Н.І.
Поправка № 350: частина 1 поправки № 350 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України." частина 2 поправки № 350 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -90- Шуфрич Н.І.
Поправка № 348: частина 1 поправки № 348 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 348 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -91- Шуфрич Н.І.
Поправка № 347: частина 1 поправки № 347 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України." частина 2 поправки № 347 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -92- Шуфрич Н.І.
Поправка № 346: частина 1 поправки № 346 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 346 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -93- Шуфрич Н.І.
Поправка № 344: частина 1 поправки № 344 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 344 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -94- Шуфрич Н.І.
Поправка № 343: частина 1 поправки № 343 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 343 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -95- Шуфрич Н.І.
Поправка № 342: частина 1 поправки № 342 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 342 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -96- Шуфрич Н.І.
Поправка № 341: частина 1 поправки № 341 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 341 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -97- Шуфрич Н.І.
Поправка № 340: частина 1 поправки № 340 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 340 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -98- Шуфрич Н.І.
Поправка № 339: частина 1 поправки № 339 «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки № 339 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -99- Бурміч А.П.
118. В частині 2 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «Державного реєстру прав» вставити слова «на нерухоме майно».
 
Відхилено    
    -100- Пономарьов О.С.
Правка 101. В частині 2 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «Державного реєстру прав» вставити слова «на нерухоме майно».
 
Відхилено    
    -101- Чорний В.І.
Частину 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» виключити.
 
Відхилено    
    -102- Чорний В.І.
В частині 2 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «Державного реєстру прав» доповнити словами «на нерухоме майно».
 
Відхилено    
    -103- Плачкова Т.М.
135Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється внесення до Державного реєстру прав запису щодо вартості нерухомого майна та речових прав на нього чи розмір плати за користування нерухомим майном за відповідними правочинами».
 
Відхилено    
    -104- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №351: частина 1 поправки №351: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №351: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -105- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №350: частина 1 поправки №350: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №350: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -106- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №349: частина 1 поправки №349: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №349: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -107- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №348: частина 1 поправки №348: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №348: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -108- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №347: частина 1 поправки №347: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №347: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.
Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -109- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №346: частина 1 поправки №346: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №346: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -110- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №345: частина 1 поправки №345: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №345: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -111- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №344: частина 1 поправки №344: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №344: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -112- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №343: частина 1 поправки №343: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №343: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.
Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -113- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №342: частина 1 поправки №342: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №342: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -114- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №341: частина 1 поправки №341: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №341: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -115- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №340: частина 1 поправки №340: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №340: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -116- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №339: частина 1 поправки №339: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: "3. Програмне забезпечення Державного реєстру забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та іншими реєстрами в порядку встановленими Кабінетом Міністрів України з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №339: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -117- Королевська Н.Ю.
Поправка №351: частина 1 поправки №351: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №351: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -118- Королевська Н.Ю.
Поправка №350: частина 1 поправки №350: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №350: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -119- Королевська Н.Ю.
Поправка №349: частина 1 поправки №349: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №349: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -120- Королевська Н.Ю.
Поправка №348: частина 1 поправки №348: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №348: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -121- Королевська Н.Ю.
Поправка №347: частина 1 поправки №347: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №347: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -122- Королевська Н.Ю.
Поправка №346: частина 1 поправки №346: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №346: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -123- Королевська Н.Ю.
Поправка №345: частина 1 поправки №345: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №345: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -124- Королевська Н.Ю.
Поправка №344: частина 1 поправки №344: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №344: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -125- Королевська Н.Ю.
Поправка №343: частина 1 поправки №343: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №343: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -126- Королевська Н.Ю.
Поправка №342: частина 1 поправки №342: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №342: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -127- Королевська Н.Ю.
Поправка №341: частина 1 поправки №341: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №341: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -128- Королевська Н.Ю.
Поправка №340: частина 1 поправки №340: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту: «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян для надання уповноваженій Кабінетом Міністрів України державній установі або організації інформацію про всі випадки встановлення порушення вимог частини 2 статті 130 Земельного кодексу України на підставі постійного співставлення інформації, отриманої з власних інформаційних баз даних, а також з баз даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, інших реєстрів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.; частина 2 поправки №340: «Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
7. «3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.»
 
-129- Плачкова Т.М.
132У частині другій статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» після слів «Державного реєстру прав» доповнити словами «на нерухоме майно».
 
Відхилено      
    -130- Загородній Ю.І.
Частину третю виключити.
 
Відхилено    
    -131- Папієв М.М.
Частину третю доповнити новим абзацом такого змісту:
«Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного земельного кадастру здійснюється у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин, спільно з Міністерством юстиції України.»
 
Відхилено    
    -132- Колтунович О.С.
Частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» виключити.
 
Відхилено    
    -133- Волошин О.А.
Поправка №351:частина 1 поправки №351:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №351:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«. «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -134- Волошин О.А.
Поправка №350:частина 1 поправки №350:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";- частина 2 поправки №350:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -135- Волошин О.А.
Поправка №349: частина 1 поправки №349:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №349:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -136- Волошин О.А.
Поправка №347: частина 1 поправки №347:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.";частина 2 поправки №347:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -137- Волошин О.А.
Поправка №346: частина 1 поправки №346:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною третьою такого змісту:"3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання комплексної інформації про власність та права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України."; частина 2 поправки №346:»Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -138- Мороз В.В.
Частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити абзацом в такій редакції: «Частини третя набуває чинності після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -139- Мороз В.В.
У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції:» «Якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільний продаж та купівлю земель сільськогосподарського призначення, то дія заборони на купівлю та продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє зберігається до 01 січня 2030 року.».
 
Відхилено    
    -140- Мороз В.В.
У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції:» «Угоди (у тому числі довіреності), укладені до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).»
 
Відхилено    
    -141- Мороз В.В.
У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -142- Бурміч А.П.
121. Статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється внесення запису до Державного реєстру прав щодо вартості нерухомого майна та речових прав на нього чи розмір плати за користування нерухомим майном за відповідними правочинами».
 
Відхилено    
    -143- Бурміч А.П.
120. Частину 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:
«При отриманні інформації з реєстрів необхідно дотримуватись норм Закону України «Про захист персональних даних».
 
Відхилено    
    -144- Бурміч А.П.
119. В частині 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «пов’язаних осіб» виключити.
 
Відхилено    
    -145- Пономарьов О.С.
Правка 103. Частину 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту: «При отриманні інформації з реєстрів необхідно дотримуватись норм Закону України «Про захист персональних даних».
 
Відхилено    
    -146- Пономарьов О.С.
Правка 102. В частині 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «пов’язаних осіб» виключити.
 
Відхилено    
    -147- Скорик М.Л.
46. Частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити абзацом в такій редакції»: «Частина третя цієї статті набирає чинності після встановлення результатів референдуму, який передбачений пунктами 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.».
 
Відхилено    
    -148- Скорик М.Л.
45. У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»,
 
Відхилено    
    -149- Скорик М.Л.
44. У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -150- Скорик М.Л.
43. У статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині третій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.». Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -151- Плачкова Т.М.
134Частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити новим абзацом наступного змісту:»При отриманні інформації з інших реєстрів (кадастрів) має забезпечуватись дотримання норм Закону України «Про захист персональних даних».
 
Відхилено    
    -152- Плачкова Т.М.
133У частині третій статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «пов’язаних осіб» виключити.
 
Відхилено    
    -153- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Частину 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» викласти у такій редакції:
«3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи».
 
Відхилено    
    -154- Фролов П.В.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І пропоную викласти в такій редакції:
«3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та/або пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї об’єднаної територіальної громади, області, міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим та в межах України».
 
Відхилено    
    -155- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено    
    -156- Васильєв І.С.
Підпункт четвертий пункту четвертого Розділу І викласти в такій редакції:
«4) статтю 33 доповнити частиною третьою такого змісту:
3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб.»
 
Відхилено    
    -157- Загородній Ю.І.
Доповнити новою частиною такого змісту:
«Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного земельного кадастру здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України».
 
Відхилено    
    -158- Папієв М.М.
Назву статті 33 викласти в такій редакції:
«Стаття 33. Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру»
 
Відхилено    
    -159- Фріс І.П.
Дубінський О.А.
Матусевич О.Б.
Василевська-Смаглюк О.М.
Бужанський М.А.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Прощук Е.П.
В абзаці другому підпункту 4 Пункту 4 Розділу І (зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень») слово «сукупну» замінити словом «загальну».
 
Відхилено    
    -160- Пузійчук А.В.
У частині третій статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) слова «у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» виключити.
 
Відхилено    
    -161- Пузійчук А.В.
Частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) після слів «земельних ділянок сільськогосподарського призначення» доповнити словами «які перебувають у власності однієї фізичної особи або юридичної особи (з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника (контролера)».
 
Відхилено    
    -162- Пузійчук А.В.
Доповнити статтю 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції законопроекту) приміткою такого змісту:
«Примітка. Термін «пов’язані особи» використовується у значенні, визначеному Податковим кодексом України.
Термін «бенефіціарний власник (контролер)» вживається у цій статті у значенні, наведеному у Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».».
 
Відхилено    
    -163- Власенко С.В.
Абзац 10 частини 4 розділу 1 викласти в редакції:
«3. Програмне забезпечення Державного реєстру прав має забезпечувати інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у оренді однієї особи і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.».
 
Відхилено    
    -164- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
У підпункті 4 пункту 4 розділу І слова «має забезпечувати» пропонуємо замінити словом «забезпечує».
 
Відхилено    
    -165- Пузанов О.Г.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І речення доповнити новим абзацом наступного змісту:
"Обмеження доступу до інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України не допускається".
 
Відхилено    
    -166- Качний О.С.
В частині 3 статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «члени сім’ї»..
 
Відхилено    
    -167- Дубіль В.О.
У абзаці десятому частини 4 розділу І законопроекту слова «і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» вилучити;
 
Відхилено    
    -168- Христенко Ф.В.
Закон України «Про Державний земельний кадастр»
Стаття 30. Інформаційна взаємодія органу, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, та суб’єктів державної реєстрації прав
1. Для державних кадастрових реєстраторів інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених цим Законом, надається в електронній формі шляхом безпосереднього доступу до цього реєстру відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".
2. Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно під час проведення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки має безпосередній доступ та користується відомостями з Державного земельного кадастру в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Доповнити частиною четвертою такого змісту:
«4. Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного земельного кадастру здійснюється у порядку, визначеному Міністерством юстиції України спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин.»
 
Відхилено    
    -169- Павленко Ю.О.
У частину третю статті 33 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» включити абзац другий в такій редакції:
«Програмне забезпечення Державного реєстру прав забезпечує інформаційну взаємодію між Державним реєстром речових прав, Державним земельним кадастром, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян з метою одержання інформації про сумарну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
8. 5. У статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 2, ст. 17, № 47, ст. 800):
 
-170- Халімон П.В.
Чорноморов А.О.
Нікітіна М.В.
Пункт 5 Розділу І законопроекту викласти у такій редакції: «5. Частину третю статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 2, ст. 17, № 47, ст. 800) доповнити пунктом 12-1 такого змісту: «12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про загальну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності фізичної особи, а також юридичних осіб, учасником (акціонером, членом) яких вона є».
 
Враховано   5. Частину третю статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 2, ст. 17, № 47, ст. 800) доповнити пунктом 12-1 такого змісту:
«12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про загальну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності фізичної особи, а також юридичних осіб, учасником (акціонером, членом) яких вона є».
 
    -171- Бурміч А.П.
133. Частину 6 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викласти у наступній редакції:»Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -172- Чорний В.І.
Частину 6 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виключити.
 
Відхилено    
    -173- Плачкова Т.М.
148 Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється вносити інформацію до інших реєстрів (кадастрів)».
 
Відхилено    
    -174- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
Виключити
 
Відхилено    
9. 1) частину третю доповнити пунктом 12-1 такого змісту:
 
-175- Шуфрич Н.І.
Поправка № 363: частина 1 поправки № 363 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 363 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено      
    -176- Шуфрич Н.І.
Поправка № 362: частина 1 поправки № 362 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 362 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -177- Шуфрич Н.І.
Поправка № 360: частина 1 поправки № 360 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 360 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -178- Шуфрич Н.І.
Поправка № 358: частина 1 поправки № 358 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 358 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -179- Шуфрич Н.І.
Поправка №357: частина 1 поправки № 357 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 357 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -180- Шуфрич Н.І.
Поправка № 356: частина 1 поправки № 356 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 356 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -181- Шуфрич Н.І.
Поправка № 354: частина 1 поправки № 354 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 354 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -182- Шуфрич Н.І.
Поправка № 353: частина 1 поправки № 353 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 353 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -183- Шуфрич Н.І.
Поправка № 364: частина 1 поправки № 364 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 364 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«
 
Відхилено    
    -184- Шуфрич Н.І.
Поправка № 363: частина 1 поправки № 363 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 363 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -185- Шуфрич Н.І.
Поправка № 361: частина 1 поправки № 361 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 361 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -186- Шуфрич Н.І.
Поправка № 360: частина 1 поправки № 360 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 360 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -187- Шуфрич Н.І.
Поправка № 359: частина 1 поправки № 359 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 359 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -188- Шуфрич Н.І.
призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -189- Шуфрич Н.І.
Поправка №357: частина 1 поправки № 357 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 357 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«..
 
Відхилено    
    -190- Шуфрич Н.І.
Поправка № 355: частина 1 поправки № 355 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 355 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -191- Шуфрич Н.І.
Поправка № 354: частина 1 поправки № 354 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 354 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -192- Шуфрич Н.І.
Поправка № 352: частина 1 поправки № 352 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 352 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -193- Шуфрич Н.І.
Поправка № 364: частина 1 поправки № 364 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 364 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«
 
Відхилено    
    -194- Шуфрич Н.І.
Поправка № 362: частина 1 поправки № 362 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 362 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -195- Шуфрич Н.І.
Поправка № 361: частина 1 поправки № 361 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 361 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 37-1 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -196- Шуфрич Н.І.
Поправка № 359: частина 1 поправки № 359 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 359 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -197- Шуфрич Н.І.
Поправка № 356: частина 1 поправки № 356 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 356 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -198- Шуфрич Н.І.
Поправка № 355: частина 1 поправки № 355 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 355 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -199- Шуфрич Н.І.
Поправка № 353: частина 1 поправки № 353 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 353 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -200- Шуфрич Н.І.
Поправка № 352: частина 1 поправки № 352 «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 352 «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -201- Мороз В.В.
Частину третю статті 7 Закону України «Про Державний земельний кадастр» доповнити абзацом в такій редакції: «Частина третя набуває чинності після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -202- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №364: частина 1 поправки №364: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №364: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -203- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №363: частина 1 поправки №363: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №363: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -204- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №362: частина 1 поправки №362: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №362: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -205- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №361: частина 1 поправки №361: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №361: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -206- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №360: частина 1 поправки №360: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №360: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -207- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №359: частина 1 поправки №359: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №359: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -208- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №358: частина 1 поправки №358: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №358: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -209- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №357: частина 1 поправки №357: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №357: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -210- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №356: частина 1 поправки №356: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №356: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -211- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №355: частина 1 поправки №355: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №355: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -212- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №354: частина 1 поправки №354: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №354: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -213- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №353: частина 1 поправки №353: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №353: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -214- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №352: частина 1 поправки №352: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №352: «Статтю 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -215- Королевська Н.Ю.
Поправка №364: частина 1 поправки №364: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №364: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -216- Королевська Н.Ю.
Поправка №363: частина 1 поправки №363: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №363: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -217- Королевська Н.Ю.
Поправка №362: частина 1 поправки №362: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №362: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -218- Королевська Н.Ю.
Поправка №361: частина 1 поправки №361: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №361: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -219- Королевська Н.Ю.
Поправка №360: частина 1 поправки №360: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №360: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -220- Королевська Н.Ю.
Поправка №359: частина 1 поправки №359: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №359: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -221- Королевська Н.Ю.
Поправка №358: частина 1 поправки №358: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №358: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -222- Королевська Н.Ю.
Поправка №357: частина 1 поправки №357: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №357: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -223- Королевська Н.Ю.
Поправка №356: частина 1 поправки №356: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №356: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -224- Королевська Н.Ю.
Поправка №355: частина 1 поправки №355: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №355: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -225- Королевська Н.Ю.
Поправка №354: частина 1 поправки №354: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №354: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -226- Королевська Н.Ю.
Поправка №353: частина 1 поправки №353: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №353: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -227- Королевська Н.Ю.
Поправка №352: частина 1 поправки №352: «Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: «121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №352: «Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -228- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено    
    -229- Васильєв І.С.
Підпункт перший пункту п’ятого Розділу І викласти в такій редакції:
«1) частину третю доповнити пунктом 12-1 такого змісту:
«12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб;»
 
Відхилено    
    -230- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
Виключити
 
Відхилено    
10. «12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України»;
 
-231- Колтунович О.С.
Пункт 12-1 частини третьої статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виключити;
 
Відхилено      
    -232- Волошин О.А.
Поправка №364:частина 1 поправки №364:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №364:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -233- Волошин О.А.
Поправка №363:- частина 1 поправки №363:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №363:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -234- Волошин О.А.
Поправка №362:частина 1 поправки №362:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №362:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково.До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -235- Волошин О.А.
Поправка №361:- частина 1 поправки №361:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №361:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -236- Волошин О.А.
Поправка №360: частина 1 поправки №360:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №360:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -237- Волошин О.А.
Поправка №359:- частина 1 поправки №359:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №359:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -238- Волошин О.А.
Поправка №358:частина 1 поправки №358:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №358:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -239- Волошин О.А.
Поправка №357:
частина 1 поправки №357:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №357:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -240- Волошин О.А.
Поправка №356: частина 1 поправки №356:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №356:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -241- Волошин О.А.
Поправка №355:частина 1 поправки №355:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №355:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -242- Волошин О.А.
Поправка №354:частина 1 поправки №354:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту: "121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №354:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«
 
Відхилено    
    -243- Волошин О.А.
Поправка №353:
частина 1 поправки №353:
«Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №353:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -244- Волошин О.А.
Поправка №352:частина 1 поправки №352:»Частину третю статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити пунктом 121 такого змісту:"121) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";- частина 2 поправки №352:»Статтю 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -245- Мороз В.В.
У статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» у пункті 12-1) частини третьої виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільний продаж та купівлю земель сільськогосподарського призначення, то дія заборони на купівлю та продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє зберігається до 01 січня 2030 року.».
 
Відхилено    
    -246- Мороз В.В.
У статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» у пункті 12-1) частини третьої виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Угоди (у тому числі довіреності), укладені до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).»
 
Відхилено    
    -247- Мороз В.В.
У статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» у пункті 12-1) частини третьої виключити слова «Державним реєстром актів цивільного стану громадян». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -248- Бурміч А.П.
132. Пункт 12-1 частини 3 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -249- Пономарьов О.С.
Правка 111. Пункт 12-1 частини 3 статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -250- Чорний В.І.
У пункті 12-1 частини3 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» слова «з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» виключити
 
Відхилено    
    -251- Плачкова Т.М.
147Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Пункт 12-1 частини третьої вступає в дію після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -252- Плачкова Т.М.
145 Пункт 12-1 частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -253- Лукашев О.А.
Частину третю статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити абзацом в такій редакції: «Пункт 12-1) частини третьої цієї статті вступає в дію після проведення референдумів, які передбачені пунктом 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.»
 
Відхилено    
    -254- Лукашев О.А.
В пункті 12-1) частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -255- Лукашев О.А.
В пункті 12-1) частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -256- Лукашев О.А.
В пункті 12-1) частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -257- Фріс І.П.
Дубінський О.А.
Матусевич О.Б.
Василевська-Смаглюк О.М.
Бужанський М.А.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Прощук Е.П.
В абзаці другому підпункту 1 Пункту 5 Розділу І (зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань») слово «сукупну» замінити словом «загальну».
 
Відхилено    
    -258- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Пункт 12-1 частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» викласти у такій редакції:
«12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи».
Положення законопроекту щодо доповнення статті 7 частиною шостою виключити.
 
Відхилено    
    -259- Фролов П.В.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І пропоную викласти в такій редакції:
«12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та/або пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї об’єднаної територіальної громади, області, міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим та в межах України;».
 
Відхилено    
    -260- Приходько Н.І.
Підпункт 12-1 частини 3 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», викласти в наступній редакції:
«12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації для приведення у відповідність відомостей про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України;»
 
Відхилено    
    -261- Пузійчук А.В.
У пункті 12-1 частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (в редакції законопроекту) слова «у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» виключити.
 
Відхилено    
    -262- Пузійчук А.В.
Пункт 12-1 частини третьої статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (в редакції законопроекту) після слів «земельних ділянок сільськогосподарського призначення» доповнити словами «які перебувають у власності однієї фізичної особи або юридичної особи (з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника (контролера)».
 
Відхилено    
    -263- Власенко С.В.
Абзац 3 частини 5 розділу 1 викласти в редакції: «інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які орендуються у однією особою і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України;».
 
Відхилено    
    -264- Загородній Ю.І.
Пункт 12-1) викласти в такій редакції:
«12-1) взаємодію інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного земельного кадастру з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних з нею осіб».
 
Відхилено    
    -265- Папієв М.М.
Пункт 12-1) викласти в такій редакції:
«12-1) взаємодію інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державного земельного кадастру з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи.»
 
Відхилено    
    -266- Качний О.С.
У пункті 12-1 частини 3 статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -267- Павліш П.В.
У пункті 12-1 частини 3 статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» після слів «пов’язаних осіб» доповнити словами «розташованих в межах території України».
 
Відхилено    
    -268- Христенко Ф.В.
Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»
Стаття 7. Єдиний державний реєстр

3. Програмне забезпечення Єдиного державного реєстру повинно забезпечувати:
Пункт 12-1) викласти в такій редакції «12-1) взаємодію інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державним реєстром актів цивільного стану громадян та Державного земельного кадастру з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних з нею осіб».
13) проведення інших операцій, визначених цим Законом.

Відсутня
 
Відхилено    
    -269- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
Виключити
 
Відхилено    
    -270- Павленко Ю.О.
39. Пункт 12-1) статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити абзацом другим та викласти пункт в такій редакції:
12-1) інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення;».
 
Відхилено    
11. 2) доповнити статтю частиною шостою такого змісту:
 
-271- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Підпункт 2 пункту 5 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено      
    -272- Івченко В.Є.
Мейдич О.Л.
У ПУНКТІ 5 РОЗДІЛУ І:
підпункт 2 вилучити;
 
Відхилено    
    -273- Шкрум А.І.
У пункті 5 розділу І:
підпункт 2 вилучити;
 
Відхилено    
    -274- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
Виключити
 
Відхилено    
12. «6. Термін «пов’язані особи» в цьому Законі вживається у значенні, наведеному в Податковому кодексі України.».
 
-275- Королевська Н.Ю.
Поправка №365: частина 1 поправки №365: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №365: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено      
    -276- Колтунович О.С.
Частину шосту статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» виключити;
 
Відхилено    
    -277- Волошин О.А.
Поправка №377:частина 1 поправки №377: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №377: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -278- Волошин О.А.
Поправка №376:частина 1 поправки №376: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №376: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -279- Волошин О.А.
Поправка №375:частина 1 поправки №375: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №375: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -280- Волошин О.А.
Поправка №374:частина 1 поправки №374: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №374: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -281- Волошин О.А.
Поправка №373:частина 1 поправки №373: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №373:»Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначенняЗабороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -282- Волошин О.А.
Поправка №372:- частина 1 поправки №366: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №372: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -283- Волошин О.А.
Поправка №371: частина 1 поправки №371: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №371: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -284- Волошин О.А.
Поправка №370:частина 1 поправки №370: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 1 поправки №370: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -285- Волошин О.А.
Поправка №369:- частина 1 поправки №369: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №369: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -286- Волошин О.А.
Поправка №368:частина 1 поправки №368: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №368: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -287- Волошин О.А.
Поправка №367:
- частина 1 поправки №367: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №367: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково.До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -288- Волошин О.А.
Поправка №366:
частина 1 поправки №366: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №366: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -289- Волошин О.А.
Поправка №365:
частина 1 поправки №365: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту:"6. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №365: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -290- Бурміч А.П.
135. Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється вносити інформацію в реєстри».
 
Відхилено    
    -291- Бурміч А.П.
134. Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Пункт 12-1 частини 3 вступає в дію після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -292- Пономарьов О.С.
Правка 112. Частину 6 статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викласти у наступній редакції: «Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -293- Плачкова Т.М.
146Частину шосту статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викласти у наступній редакції:»Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному законодавством України».
 
Відхилено    
    -294- Королевська Н.Ю.
Поправка №377: частина 1 поправки №377: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №377: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -295- Королевська Н.Ю.
Поправка №376: частина 1 поправки №376: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №376: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -296- Королевська Н.Ю.
Поправка №375: частина 1 поправки №375: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №375: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -297- Королевська Н.Ю.
Поправка №374: частина 1 поправки №374: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №374: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -298- Королевська Н.Ю.
Поправка №373: частина 1 поправки №373: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №373: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -299- Королевська Н.Ю.
Поправка №372: частина 1 поправки №372: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №372: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -300- Королевська Н.Ю.
Поправка №371: частина 1 поправки №371: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №371: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -301- Королевська Н.Ю.
Поправка №370: частина 1 поправки №370: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №370: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -302- Королевська Н.Ю.
Поправка №369: частина 1 поправки №369: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №369: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -303- Королевська Н.Ю.
Поправка №368: частина 1 поправки №368: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №368: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -304- Королевська Н.Ю.
Поправка №367: частина 1 поправки №367: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №367: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -305- Королевська Н.Ю.
Поправка №366: частина 1 поправки №366: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити частиною сьомою такого змісту: «6. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №366: «Статтю 7 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -306- Фролов П.В.
Підпункт 2 пункту 5 розділу І пропоную викласти в такій редакції:
«6. Термін «пов’язані особи» в цьому Законі вживається у значенні, наведеному в підпункті 14.1.159. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу кодексі України».
 
Відхилено    
    -307- Пузійчук А.В.
Частину шосту статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (в редакції законопроекту) викласти в такій редакції:
«6. Примітка. Термін «пов'язані особи» використовується у значенні, визначеному Податковим кодексом України.
Термін «бенефіціарний власник (контролер)» вживається у цій статті у значенні, наведеному у Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».».
 
Відхилено    
    -308- Бєлькова О.В.
У пункті 5 розділу І Проекту підпункт 2 вилучити;
 
Відхилено    
    -309- Папієв М.М.
Частину шосту виключити.
 
Відхилено    
    -310- Качний О.С.
Частину 6 статті 7 Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викласти редакції:
«Термін «члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -311- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
Виключити
 
Відхилено    
    -312- Павленко Ю.О.
Пункт 6 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» доповнити викласти в такій редакції:
«6. В цьому Законі термін «пов’язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, відповідно до Податкового кодексу України.».
 
Відхилено    
13. 6. Статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (Відомості Верховної Ради України 2010, № 38, ст.509) доповнити частиною восьмою такого змісту:
 
-313- Халімон П.В.
Чорноморов А.О.
Нікітіна М.В.
Пункт 6 Розділу І законопроекту викласти у такій редакції:
«6. Абзац другий частини першої статті 354 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003, №№ 40-44, ст.356) доповнити словами: «, крім випадків, визначених законом».
 
Враховано   6. Абзац другий частини першої статті 354 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003р., №№ 40-44, ст. 56) доповнити словами: «крім випадків, визначених законом».
 
    -314- Христенко Ф.В.
Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»
Стаття 11. Державний реєстр актів цивільного стану громадян
1. Державний реєстр актів цивільного стану громадян - це державна електронна інформаційна система, яка містить відомості про акти цивільного стану, зміни, що вносяться до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання та відомості про видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану і про видачу витягів з нього.
Державний реєстр актів цивільного стану громадян ведеться відділами державної реєстрації актів цивільного стану.
2. Держателем Державного реєстру актів цивільного стану громадян є центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
3. Адміністратором Державного реєстру актів цивільного стану громадян є державне підприємство, яке належить до сфери управління Міністерства юстиції України.
4. Адміністратор Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснює заходи із створення і супроводження програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, збереження та захисту бази даних, відповідає за його функціонування, надає безоплатний доступ до нього відділам державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечує реєстрацію такого доступу та збереження відомостей про кожний доступ.
5. Порядок ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян установлюється Кабінетом Міністрів України.
6. Відомості про фізичних осіб, що містяться у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, можуть бути використані Міністерством фінансів України під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та своєчасного і в повному обсязі отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.
7. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян надається на запит банку або іншої фінансової установи, що має ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", або бюро кредитних історій у порядку та обсязі, встановлених Міністерством юстиції України, за наявності письмової згоди фізичної особи, якої стосуються відомості, зазначені в актових записах цивільного стану.
 
Відхилено    
    -315- Скорик М.Л.
54. Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -316- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №390: частина 1 поправки №390: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №390: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -317- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №389: частина 1 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -318- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №388: частина 1 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -319- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №387: частина 1 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -320- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №386: частина 1 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -321- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №385: частина 1 поправки №385: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №385: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -322- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №384: частина 1 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -323- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №383: частина 1 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -324- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №382: частина 1 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -325- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №381: частина 1 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -326- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №380: частина 1 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -327- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №379: частина 1 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -328- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №378: частина 1 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -329- Королевська Н.Ю.
Поправка №390: частина 1 поправки №390: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №390: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -330- Королевська Н.Ю.
Поправка №389: частина 1 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -331- Королевська Н.Ю.
Поправка №388: частина 1 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -332- Королевська Н.Ю.
Поправка №387: частина 1 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -333- Королевська Н.Ю.
Поправка №386: частина 1 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -334- Королевська Н.Ю.
Поправка №385: частина 1 поправки №385: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №385: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -335- Королевська Н.Ю.
Поправка №384: частина 1 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -336- Королевська Н.Ю.
Поправка №383: частина 1 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -337- Королевська Н.Ю.
Поправка №382: частина 1 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -338- Королевська Н.Ю.
Поправка №381: частина 1 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -339- Королевська Н.Ю.
Поправка №380: частина 1 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -340- Королевська Н.Ю.
Поправка №379: частина 1 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -341- Королевська Н.Ю.
Поправка №378: частина 1 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: «8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -342- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Пункт 6 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено    
    -343- Васильєв І.С.
Пункт шостий Розділу І викласти в такій редакції:
«6. Статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (Відомості Верховної Ради України 2010, № 38, ст.509) доповнити частиною восьмою такого змісту:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.»;
 
Відхилено    
    -344- Наливайченко В.О.
Пункт 6 розділу І викласти у такій редакції:
«У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 5 років з дня набуття ним права на оренду такої ділянки.»
 
Відхилено    
    -345- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
6. Статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (Відомості Верховної Ради України 2010, № 38, ст.509) доповнити частиною восьмою такого змісту:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України».
 
Відхилено    
    -346- Павленко Ю.О.
Пункт 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» викласти в такій редакції:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
14. «8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.»;
 
-347- Колтунович О.С.
Частину восьму статті 11 Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» виключити.
 
Відхилено      
    -348- Волошин О.А.
Поправка №403:частина 1 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -349- Волошин О.А.
Поправка №402:частина 1 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 1 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -350- Волошин О.А.
Поправка №401:частина 1 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -351- Волошин О.А.
Поправка №400:частина 1 поправки №400: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №400 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -352- Волошин О.А.
Поправка №399:частина 1 поправки №399: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №399 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -353- Волошин О.А.
Поправка №398:частина 1 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -354- Волошин О.А.
Поправка №397:частина 1 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -355- Волошин О.А.
Поправка №396:частина 1 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -356- Волошин О.А.
Поправка №395:частина 1 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -357- Волошин О.А.
Поправка №394:частина 1 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -358- Волошин О.А.
Поправка №393:частина 1 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -359- Волошин О.А.
Поправка №392:частина 2 поправки №392: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №392:»Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -360- Волошин О.А.
Поправка №391:частина 1 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту:"9. Для цілей встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення, програмними засобами здійснюється встановлення таких осіб та переліку таких земельних ділянок.";частина 2 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -361- Волошин О.А.
Поправка №390:частина 1 поправки №90: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №390: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -362- Волошин О.А.
Поправка №389:частина 1 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №389: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -363- Волошин О.А.
Поправка №388:частина 1 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №388: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -364- Волошин О.А.
Поправка №387:частина 1 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №387: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -365- Волошин О.А.
Поправка №386:частина 1 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №386: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -366- Волошин О.А.
Поправка №385:частина 1 поправки №385: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №385 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -367- Волошин О.А.
Поправка №384:частина 1 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №384: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -368- Волошин О.А.
Поправка №383:частина 1 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №383: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -369- Волошин О.А.
Поправка №382:частина 1 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №382: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -370- Волошин О.А.
Поправка №381:частина 1 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №381: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -371- Волошин О.А.
Поправка №380:частина 1 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №380: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -372- Волошин О.А.
Поправка №379частина 1 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №379: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -373- Волошин О.А.
Поправка №378:частина 1 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. інформаційну взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України";частина 2 поправки №378: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -374- Шуфрич Н.І.
Поправка №386: частина 1 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання. "
 
Відхилено    
    -375- Шуфрич Н.І.
Поправка № 384: частина 1 поправки № 384 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 384 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -376- Шуфрич Н.І.
Поправка № 383: частина 1 поправки № 383 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 383 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -377- Шуфрич Н.І.
Поправка № 381: частина 1 поправки № 381 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 381 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -378- Шуфрич Н.І.
Поправка № 380: частина 1 поправки № 380 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 380 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -379- Шуфрич Н.І.
Поправка № 378: частина 1 поправки № 378 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 378 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -380- Шуфрич Н.І.
Поправка № 403: частина 1 поправки № 403 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 403 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -381- Шуфрич Н.І.
Поправка № 402: частина 1 поправки № 402 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 402 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -382- Шуфрич Н.І.
Поправка № 401: частина 1 поправки № 401 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 401 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -383- Шуфрич Н.І.
Поправка № 400: частина 1 поправки № 400 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 400 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -384- Шуфрич Н.І.
Поправка № 399: частина 1 поправки № 399 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 399 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -385- Шуфрич Н.І.
Поправка № 398: частина 1 поправки № 398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 398 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -386- Шуфрич Н.І.
Поправка № 397: частина 1 поправки № 397 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 397 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -387- Шуфрич Н.І.
Поправка № 396: частина 1 поправки № 396 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 396 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -388- Шуфрич Н.І.
Поправка № 395: частина 1 поправки № 395 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 395 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -389- Шуфрич Н.І.
Поправка № 394: частина 1 поправки № 394 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 394 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -390- Шуфрич Н.І.
Поправка № 393: частина 1 поправки № 393 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 393 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -391- Шуфрич Н.І.
Поправка № 392: частина 1 поправки № 392 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 392 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -392- Шуфрич Н.І.
Поправка № 391: частина 1 поправки № 391 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки № 391 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -393- Шуфрич Н.І.
Поправка № 390: частина 1 поправки № 390 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 390 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -394- Шуфрич Н.І.
Поправка № 389: частина 1 поправки № 389 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 389 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -395- Шуфрич Н.І.
Поправка № 388: частина 1 поправки № 388 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 388 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -396- Шуфрич Н.І.
Поправка № 387: частина 1 поправки № 387 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 387 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -397- Шуфрич Н.І.
Поправка №386: частина 1 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання. "
 
Відхилено    
    -398- Шуфрич Н.І.
Поправка № 385: частина 1 поправки № 385 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 385 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -399- Шуфрич Н.І.
Поправка № 384: частина 1 поправки № 384 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 384 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -400- Шуфрич Н.І.
Поправка № 382: частина 1 поправки № 382 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 382 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -401- Шуфрич Н.І.
Поправка № 380: частина 1 поправки № 380 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 380 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -402- Шуфрич Н.І.
Поправка № 379: частина 1 поправки № 379 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 379 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«
 
Відхилено    
    -403- Шуфрич Н.І.
Поправка №386: частина 1 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 386 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання. "
 
Відхилено    
    -404- Шуфрич Н.І.
Поправка № 385: частина 1 поправки № 385 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 385 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -405- Шуфрич Н.І.
Поправка № 383: частина 1 поправки № 383 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 383 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями:" До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -406- Шуфрич Н.І.
Поправка № 382: частина 1 поправки № 382 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту:"8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 382 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -407- Шуфрич Н.І.
Поправка № 381: частина 1 поправки № 381 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 381 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -408- Шуфрич Н.І.
Поправка № 379: частина 1 поправки № 379 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 379 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«
 
Відхилено    
    -409- Шуфрич Н.І.
Поправка № 378: частина 1 поправки № 378 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною восьмою такого змісту: "8. взаємодію між Державним земельним кадастром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та іншими реєстрами в порядку, встановленим Кабінетом Міністрів України"; частина 2 поправки № 378 «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -410- Мороз В.В.
У статті11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» частину 8 виключити.
 
Відхилено    
    -411- Бурміч А.П.
139. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється вносити інформацію в реєстри».
 
Відхилено    
    -412- Бурміч А.П.
138. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Частина 8 статті вступає в дію після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -413- Бурміч А.П.
137. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» викласти у наступній редакції:
«Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -414- Бурміч А.П.
136. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -415- Пономарьов О.С.
Правка 114. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» викласти у наступній редакції: «Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -416- Пономарьов О.С.
Правка 113. Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -417- Скорик М.Л.
55. Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити абзацом в такій редакції: «Частина восьма цієї статті набирає чинності після встановлення результатів референдуму, який передбачений пунктами 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.».
 
Відхилено    
    -418- Скорик М.Л.
53. У статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» в частині восьмій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «8. Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.».
 
Відхилено    
    -419- Скорик М.Л.
52. У статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» в частині восьмій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «8. Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.». Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом в такій редакції: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -420- Скорик М.Л.
51. У статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» в частині восьмій словосполучення «Програмне забезпечення» замінити на «Сертифіковане програмне забезпечення», та викласти у такій редакції: «8. Сертифіковане програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.». Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -421- Чорний В.І.
Частину 8 статті 11 Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» виключити.
 
Відхилено    
    -422- Плачкова Т.М.
152Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити новим абзацом наступного змісту:»До проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення забороняється вносити інформацію до інших реєстрів (кадастрів)».
 
Відхилено    
    -423- Плачкова Т.М.
151Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити новим абзацом наступного змісту:»Частина восьма статті 11 вступає в дію після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -424- Плачкова Т.М.
150У частині восьмій статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» замінити фразою:»Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному законодавством України».
 
Відхилено    
    -425- Плачкова Т.М.
149 У частині восьмій статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -426- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №403: частина 1 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -427- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №402: частина 1 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -428- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №401: частина 1 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -429- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №400: частина 1 поправки №400: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №400: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -430- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №399: частина 1 поправки №399: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №399: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -431- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №398: частина 1 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -432- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №397: частина 1 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -433- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №396: частина 1 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -434- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №395: частина 1 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -435- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №394: частина 1 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -436- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №393: частина 1 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -437- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №392: частина 1 поправки №392: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №392: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -438- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №391: частина 1 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: "9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення уповноважена державна установа проводить моніторинг та співставлення інформації з державних реєстрів. Встановлена інформація про можливе опосередковане володіння земельними ділянками у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, використовується для недопущення порушень частини 1 статті 130 Земельного кодексу України."; частина 2 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -439- Королевська Н.Ю.
Поправка №403: частина 1 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №403: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -440- Королевська Н.Ю.
Поправка №402: частина 1 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №402: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -441- Королевська Н.Ю.
Поправка №401: частина 1 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №401: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -442- Королевська Н.Ю.
Поправка №400: частина 1 поправки №400: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №400: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -443- Королевська Н.Ю.
Поправка №399: частина 1 поправки №399: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №399: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -444- Королевська Н.Ю.
Поправка №398: частина 1 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №398: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -445- Королевська Н.Ю.
Поправка №397: частина 1 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №397: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -446- Королевська Н.Ю.
Поправка №396: частина 1 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №396: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -447- Королевська Н.Ю.
Поправка №395: частина 1 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №395: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -448- Королевська Н.Ю.
Поправка №394: частина 1 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №394: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -449- Королевська Н.Ю.
Поправка №393: частина 1 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №393: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -450- Королевська Н.Ю.
Поправка №392: частина 1 поправки №392: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №392: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -451- Королевська Н.Ю.
Поправка №391: частина 1 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити частиною дев'ятою такого змісту: «9. Для встановлення осіб, які опосередковано володіють земельними ділянками сільськогосподарського призначення - здійснюється моніторинг та співставлення інформації, що зберігається в державних реєстрах з використанням програмних засобів встановлюється такі особи та отримана інформація передається у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України до уповноваженої державної установи."; частина 2 поправки №391: «Статтю 11 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -452- Лукашев О.А.
В абзац одинадцятий статті 55 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити реченням такого змісту: «Абзац одинадцятий цієї статті вступає в дію після проведення референдумів, які передбачені пунктом 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.».
 
Відхилено    
    -453- Лукашев О.А.
В пункт восьмий статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнити реченням такого змісту: «Пункт восьмий цієї статті вступає в дію після проведення референдумів, які передбачені пунктом 14 та 15 Розділу Х «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Земельного кодексу України.».
 
Відхилено    
    -454- Лукашев О.А.
В пункті восьмому статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом наступного змісту: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -455- Лукашев О.А.
В пункті восьмому статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом наступного змісту: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -456- Лукашев О.А.
В пункті восьмому статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» абзацом наступного змісту: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -457- Фріс І.П.
Дубінський О.А.
Матусевич О.Б.
Василевська-Смаглюк О.М.
Бужанський М.А.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Прощук Е.П.
У пункті 6 Розділу І (зміни до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану») слово «сукупну» замінити словом «загальну».
 
Відхилено    
    -458- Фролов П.В.
Пункт 6 розділу І пропоную викласти в такій редакції:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян забезпечує інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та/або пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї об’єднаної територіальної громади, області, міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у підпункті 14.1.159. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України».
 
Відхилено    
    -459- Приходько Н.І.
Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», викласти в наступній редакції:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян має забезпечувати відповідність відомостей про зареєстровані речові права між цим реєстром та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою узгодження інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.
 
Відхилено    
    -460- Пузійчук А.В.
У частині восьмій статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (в редакції законопроекту) слова «у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» виключити.
 
Відхилено    
    -461- Пузійчук А.В.
Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (в редакції законопроекту) після слів «земельних ділянок сільськогосподарського призначення» доповнити словами «які перебувають у власності однієї фізичної особи або юридичної особи (з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника (контролера)».
 
Відхилено    
    -462- Пузійчук А.В.
Статтю 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (в редакції законопроекту) доповнити приміткою такого змісту:
«Примітка. Термін «пов’язані особи» використовується у значенні, визначеному Податковим кодексом України.
Термін «бенефіціарний власник (контролер)» вживається у цій статті у значенні, наведеному у Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».».
 
Відхилено    
    -463- Власенко С.В.
Абзац 2 частини 6 розділу 1 викласти в редакції:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які орендується однією особою і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України. Термін «пов'язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, наведеному у Податковому кодексі України.».
 
Відхилено    
    -464- Загородній Ю.І.
Частину восьму виключити.
 
Відхилено    
    -465- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
5. У пункті 6 розділу І слова «повинно забезпечувати» пропонуємо замінити словом «забезпечує».
 
Відхилено    
    -466- Пузанов О.Г.
Пункт 6 розділу І доповнити новим абзацом наступного змісту:
"Обмеження доступу до інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України не допускається.".
 
Відхилено    
    -467- Папієв М.М.
Частину восьму викласти в такій редакції:
«8. Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного земельного кадастру здійснюється з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи.»
 
Відхилено    
    -468- Качний О.С.
У частині 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «членів сім’ї».
 
Відхилено    
    -469- Качний О.С.
Частину 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» викласти у редакції:
«Термін «члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -470- Дубіль В.О.
У абзаці другому частини 6 розділу І законопроекту слова «і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» вилучити;
 
Відхилено    
    -471- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (Відомості Верховної Ради України 2010, № 38, ст.509) викласти у такій редакції:
«8. Програмне забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян повинно забезпечувати інформаційну взаємодію між цим реєстром та Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи»
 
Відхилено    
    -472- Павленко Ю.О.
Пункт 8 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільної стану» доповнити абзацом другим такого змісту:
«В цьому Законі термін «пов’язані особи» вживається в цьому Законі у значенні, відповідно до Податкового кодексу України.».
 
Відхилено    
    -473- Христенко Ф.В.
Частину восьму статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» викласти в такій редакції:
«8. Взаємодія інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного земельного кадастру здійснюється з метою одержання інформації про сукупну площу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності однієї особи та пов’язаних з нею осіб».
 
Відхилено    
15. 7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383) доповнити частиною такого змісту:
 
-474- Халімон П.В.
Чорноморов А.О.
Нікітіна М.В.
Пункт 7 Розділу І законопроекту викласти у такій редакції:
«7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383) доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, перевіряється дотримання встановлених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, у тому числі обмежень щодо загальної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які вправі набувати у власність одна особа. Така перевірка здійснюється з використанням відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Якщо за результатами перевірки, виявлено невідповідність таким вимогам, нотаріус відмовляє у посвідченні угоди».
 
Враховано   7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993р., № 39, ст.83) доповнити частиною дванадцятою такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення перевіряється дотримання встановлених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, у тому числі обмежень щодо загальної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які вправі набувати у власність одна особа. Така перевірка здійснюється з використанням відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Якщо за результатами перевірки виявлено невідповідність таким вимогам, нотаріус відмовляє у посвідченні угоди».
 
    -475- Мороз В.В.
Абзац одинадцятий статті 55 Закону України «Про нотаріат» доповнити абзацом в такій редакції: «Абзац одинадцятий набуває чинності після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільного продажу та купівлі земель сільськогосподарського призначення
 
Відхилено    
    -476- Пономарьов О.С.
Правка 116. Статтю 11 Закону України «Закону України «Про нотаріат» доповнити новим абзацом 13 наступного змісту: «Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -477- Плачкова Т.М.
154 Статтю 11 Закону України «Закону України «Про нотаріат» доповнити новим абзацом 13 наступного змісту:»Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному законодавством України».
 
Відхилено    
    -478- Плачкова Т.М.
153 В абзаці 12 статті 55 Закону України «Про нотаріат» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «осіб, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
16. «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.»
 
-479- Лукашев О.А.
В абзаці одинадцятому статті 55 Закону України «Про нотаріат» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 55 Закону України «Про нотаріат» абзацом в такій редакції: «Забороняється внесення права на земельну ділянку сільськогосподарського призначення до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено      
    -480- Волошин О.А.
Поправка №442:частина 1 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -481- Волошин О.А.
Поправка №441:частина 1 поправки №441: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №441 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -482- Волошин О.А.
Поправка №440:
частина 1 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -483- Волошин О.А.
Поправка №439частина 1 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -484- Волошин О.А.
Поправка №438:частина 1 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буд схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -485- Волошин О.А.
Поправка №437:частина 1 поправки №437: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина поправки №437 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -486- Волошин О.А.
Поправка №436:частина 1 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -487- Волошин О.А.
Поправка №435частина 1 поправки №435: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №435 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -488- Волошин О.А.
Поправка №434:частина 1 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -489- Волошин О.А.
Поправка №433:частина 1 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -490- Волошин О.А.
Поправка №432частина 1 поправки №432: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №432 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -491- Волошин О.А.
Поправка №431:частина 1 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -492- Волошин О.А.
Поправка №430частина 1 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту:"При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -493- Волошин О.А.
Поправка №429:частина 1 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -494- Волошин О.А.
Поправка №428:частина 1 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -495- Волошин О.А.
Поправка №427:частина 1 поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту "При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -496- Волошин О.А.
Поправка №426:частина 1 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -497- Волошин О.А.
Поправка №425:частина 1 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -498- Волошин О.А.
Поправка №424:частина 1 поправки №424 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №424: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -499- Волошин О.А.
Поправка №423:частина 1 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -500- Волошин О.А.
Поправка №422:частина 1 поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -501- Волошин О.А.
Поправка №421:частина 1 поправки №421 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №421: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -502- Волошин О.А.
Поправка №420:частина 1 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -503- Волошин О.А.
Поправка №419:частина 1 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -504- Волошин О.А.
Поправка №418:частина 1 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -505- Волошин О.А.
Поправка №417частина 1 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту:"При вчиненні нотаріальних дій пов'язаних з суб'єктом, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус здійснює перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог щодо граничного розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій.";частина 2 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -506- Волошин О.А.
Поправка №416частина 1 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами.Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -507- Волошин О.А.
Поправка №415частина 1 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -508- Волошин О.А.
Поправка №414частина 1 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків)Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -509- Волошин О.А.
Поправка №413частина 1 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -510- Волошин О.А.
Поправка №412:частина 1 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -511- Волошин О.А.
Поправка №411:частина 1 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -512- Волошин О.А.
Поправка №410:частина 1 поправки №410: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №410:»Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -513- Волошин О.А.
Поправка №409частина 1 поправки №409: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №409:»Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -514- Волошин О.А.
Поправка №408:частина 1 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -515- Волошин О.А.
Поправка №407:частина 1 поправки №407 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №407: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення.Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -516- Волошин О.А.
Поправка №406:частина 1 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -517- Волошин О.А.
Поправка №405:частина 1 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";частина 2 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків).Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -518- Волошин О.А.
Поправка №404:частина 1 поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту:"При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди.";
частина поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями:"Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення:а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -519- Шуфрич Н.І.
Поправка № 442: частина 1 поправки № 442 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 442 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -520- Шуфрич Н.І.
Поправка № 441: частина 1 поправки № 441 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 441 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -521- Шуфрич Н.І.
Поправка № 440: частина 1 поправки № 440 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 440 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -522- Шуфрич Н.І.
Поправка № 439: частина 1 поправки № 439 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 439 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -523- Шуфрич Н.І.
Поправка № 438: частина 1 поправки № 438 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 438 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«
 
Відхилено    
    -524- Шуфрич Н.І.
Поправка № 437: частина 1 поправки № 437 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 437 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -525- Шуфрич Н.І.
Поправка № 436: частина 1 поправки № 436 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 436 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -526- Шуфрич Н.І.
Поправка № 435: частина 1 поправки № 435 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 435 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -527- Шуфрич Н.І.
Поправка № 434: частина 1 поправки № 434 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 434 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -528- Шуфрич Н.І.
Поправка № 433: частина 1 поправки № 433 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 433 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -529- Шуфрич Н.І.
Поправка № 432: частина 1 поправки № 432 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 432 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -530- Шуфрич Н.І.
Поправка № 431: частина 1 поправки № 431 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 431 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -531- Шуфрич Н.І.
Поправка № 430: частина 1 поправки № 430 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 430 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -532- Шуфрич Н.І.
Поправка № 429: частина 1 поправки № 429 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 429 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -533- Шуфрич Н.І.
Поправка № 428: частина 1 поправки № 428 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 428 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -534- Шуфрич Н.І.
Поправка № 427: частина 1 поправки № 427 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 427 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -535- Шуфрич Н.І.
Поправка № 426: частина 1 поправки № 426 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 426 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. "
 
Відхилено    
    -536- Шуфрич Н.І.
Поправка № 425: частина 1 поправки № 425 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 425 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -537- Шуфрич Н.І.
Поправка № 424: частина 1 поправки № 424 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 424 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -538- Шуфрич Н.І.
Поправка № 423: частина 1 поправки № 423 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 423 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -539- Шуфрич Н.І.
Поправка № 422: частина 1 поправки № 422 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 422 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -540- Шуфрич Н.І.
Поправка № 421: частина 1 поправки № 421 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 421 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -541- Шуфрич Н.І.
Поправка №420: частина 1 поправки № 420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 420 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -542- Шуфрич Н.І.
Поправка № 419: частина 1 поправки № 419 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 419 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«
 
Відхилено    
    -543- Шуфрич Н.І.
Поправка № 418: частина 1 поправки № 418 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 418 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -544- Шуфрич Н.І.
Поправка № 417: частина 1 поправки № 417 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки № 417 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -545- Шуфрич Н.І.
Поправка № 416: частина 1 поправки № 416 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 416 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«
 
Відхилено    
    -546- Шуфрич Н.І.
Поправка № 415: частина 1 поправки № 415 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 415 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -547- Шуфрич Н.І.
Поправка № 414: частина 1 поправки № 414 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 414 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -548- Шуфрич Н.І.
Поправка № 413: частина 1 поправки № 413 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 413 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -549- Шуфрич Н.І.
Поправка № 412: частина 1 поправки № 412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 412 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -550- Шуфрич Н.І.
Поправка № 411: частина 1 поправки № 411 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди." частина 2 поправки № 411 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -551- Шуфрич Н.І.
Поправка № 410: частина 1 поправки № 410 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 410 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -552- Шуфрич Н.І.
Поправка № 409: частина 1 поправки № 409 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 409 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -553- Шуфрич Н.І.
Поправка № 408: частина 1 поправки № 408 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 408 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -554- Шуфрич Н.І.
Поправка № 407: частина 1 поправки № 407 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 407 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -555- Шуфрич Н.І.
Поправка № 406: частина 1 поправки № 406 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 406 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -556- Шуфрич Н.І.
Поправка № 405: частина 1 поправки № 405 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки № 405 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -557- Шуфрич Н.І.
Поправка № 404: частина 1 поправки № 404 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди." частина 2 поправки № 404 «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -558- Мороз В.В.
У статті 55 Закону України «Про нотаріат» у абзаці одинадцятому слова «Державного реєстру актів цивільного стану громадян та» виключити.
 
Відхилено    
    -559- Бурміч А.П.
141. Статтю 11 Закону України «Закону України «Про нотаріат» доповнити новим абзацом 13 наступного змісту:»Термін «близькі родичи чи члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -560- Бурміч А.П.
140. В абзаці 12 статті 55 Закону України «Про нотаріат» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -561- Пономарьов О.С.
Правка 115. В абзаці 12 статті 55 Закону України «Про нотаріат» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «особи, які є близькими родичами чи членами сім’ї».
 
Відхилено    
    -562- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №442: частина 1 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -563- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №441: частина 1 поправки №441: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №441: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -564- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №440: частина 1 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -565- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №439: частина 1 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -566- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №438: частина 1 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -567- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №437: частина 1 поправки №437: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №437: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -568- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №436: частина 1 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -569- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №435: частина 1 поправки №435: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №435: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -570- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №434: частина 1 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -571- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №433: частина 1 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -572- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №432: частина 1 поправки №432: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №432: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -573- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №431: частина 1 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -574- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №430: частина 1 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: "При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -575- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №429: частина 1 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -576- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №428: частина 1 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -577- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №427: частина 1 поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -578- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №426: частина 1 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -579- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №425: частина 1 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -580- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №424: частина 1 поправки №424: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №424: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -581- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №423: частина 1 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -582- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №422: частина 1 поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -583- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №421: частина 1 поправки №421: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №421: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -584- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №420: частина 1 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -585- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №419: частина 1 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -586- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №418: частина 1 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -587- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №417: частина 1 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що володіє земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -588- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №416: частина 1 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -589- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №415: частина 1 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -590- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №414: частина 1 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -591- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №413: частина 1 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -592- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №412: частина 1 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -593- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №411: частина 1 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -594- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №410: частина 1 поправки №410: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №410: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -595- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №409: частина 1 поправки №409: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №409: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -596- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №408: частина 1 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -597- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №407: частина 1 поправки №407: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №407: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -598- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №406: частина 1 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -599- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №405: частина 1 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -600- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №404: частина 1 поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: "Нотаріус зобов'язан здійснити перевірку дотримання визначених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення щодо володіння земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. Перевірка здійснюється при посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Перевірка здійснюється з використанням усіх доступних інформаційних ресурсів, в тому числі Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Державний земельний кадастр, Державний реєстр актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: "Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -601- Королевська Н.Ю.
Поправка №442: частина 1 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №442: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -602- Королевська Н.Ю.
Поправка №441: частина 1 поправки №441: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №441: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -603- Королевська Н.Ю.
Поправка №440: частина 1 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №440: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -604- Королевська Н.Ю.
Поправка №439: частина 1 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №439: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -605- Королевська Н.Ю.
Поправка №438: частина 1 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №438: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -606- Королевська Н.Ю.
Поправка №437: частина 1 поправки №437: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №437: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -607- Королевська Н.Ю.
Поправка №436: частина 1 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №436: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -608- Королевська Н.Ю.
Поправка №435: частина 1 поправки №435: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №435: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -609- Королевська Н.Ю.
Поправка №434: частина 1 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №434: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -610- Королевська Н.Ю.
Поправка №433: частина 1 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №433: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -611- Королевська Н.Ю.
Поправка №432: частина 1 поправки №432: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №432: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -612- Королевська Н.Ю.
Поправка №431: частина 1 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №431: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -613- Королевська Н.Ю.
Поправка №430: частина 1 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 14 такого змісту: «При посвідченні угоди про тимчасове користування земельної ділянкою сільськогосподарського призначення понад три роки, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №430: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -614- Королевська Н.Ю.
Поправка №429: частина 1 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №429: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -615- Королевська Н.Ю.
Поправка №428: частина 1 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №428: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -616- Королевська Н.Ю.
Поправка №427: частина 1 поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №427: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -617- Королевська Н.Ю.
Поправка №426: частина 1 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №426: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -618- Королевська Н.Ю.
Поправка №425: частина 1 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №425: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -619- Королевська Н.Ю.
Поправка №424: частина 1 поправки №424: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №424: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -620- Королевська Н.Ю.
Поправка №423: частина 1 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №423: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -621- Королевська Н.Ю.
Поправка №422: частина 1 поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №422: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -622- Королевська Н.Ю.
Поправка №421: частина 1 поправки №421: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №421: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -623- Королевська Н.Ю.
Поправка №420: частина 1 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №420: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -624- Королевська Н.Ю.
Поправка №419: частина 1 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №419: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -625- Королевська Н.Ю.
Поправка №418: частина 1 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №418: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -626- Королевська Н.Ю.
Поправка №417: частина 1 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 13 такого змісту: «При наданні нотаріальних послуг суб'єкту, що має у власності земельну ділянку сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус інформує уповноважену державну установу про встановлену невідповідність вимогам Земельного кодексу України засобами електронних комунікацій."; частина 2 поправки №417: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -627- Королевська Н.Ю.
Поправка №416: частина 1 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №416: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -628- Королевська Н.Ю.
Поправка №415: частина 1 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №415: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -629- Королевська Н.Ю.
Поправка №414: частина 1 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №414: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -630- Королевська Н.Ю.
Поправка №413: частина 1 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №413: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -631- Королевська Н.Ю.
Поправка №412: частина 1 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №412: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -632- Королевська Н.Ю.
Поправка №411: частина 1 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №411: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «До встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення заборонено здійснення відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Дія заборони продовжується якщо в результаті Всеукраїнського референдуму було встановлено підтримка рішення продовження дії заборони на відповідні операції з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -633- Королевська Н.Ю.
Поправка №410: частина 1 поправки №410: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №410: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Не допускається до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: а) купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності відповідно до пункту 21 розділу Х Земельного кодексу України або передані до комунальної власності відповідно до статті 141 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)", крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб; б) купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв), крім передачі їх у спадщину, обміну (міни) відповідно до частини другої статті 371 Земельного кодексу України земельної ділянки на іншу земельну ділянку з однаковою нормативною грошовою оцінкою або різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб, а також крім зміни цільового призначення (використання) земельних ділянок з метою їх надання інвесторам - учасникам угод про розподіл продукції для здійснення діяльності за такими угодами. Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення). Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Дія заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє продовжується, якщо за результатами Всеукраїнського референдуму не буде схвалено рішення про вільну купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -634- Королевська Н.Ю.
Поправка №409: частина 1 поправки №409: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №409: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельну ділянку сільськогосподарського призначення, яка не перебуває у приватній власності, не може бути відчужено на користь приватної юридичної чи фізичної особи до встановлення результатів Всеукраїнського референдуму з питання купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -635- Королевська Н.Ю.
Поправка №408: частина 1 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №408: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, можуть бути відчужені виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -636- Королевська Н.Ю.
Поправка №407: частина 1 поправки №407: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №407: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Перехід права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення може бути здійснено виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання."«.
 
Відхилено    
    -637- Королевська Н.Ю.
Поправка №406: частина 1 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №406: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення."«.
 
Відхилено    
    -638- Королевська Н.Ю.
Поправка №405: частина 1 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №405: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «Проведення та встановлення результатів Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель сільськогосподарського призначення є обов’язковою вимогою для запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом року з набуття чинності цих положень має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -639- Королевська Н.Ю.
Поправка №404: частина 1 поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити частиною 12 такого змісту: «При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус має перевірити дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення використовуючи доступні інформаційні ресурси, у тому числі відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інших реєстрів для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення напряму та опосередковано. В разі встановлення невідповідності дотримання вимог передбачених Земельним кодексом - нотаріус не здійснює посвідчення такої угоди."; частина 2 поправки №404: «Статтю 55 Закону України "Про нотаріат" доповнити наступними положеннями: «У разі встановлення Всеукраїнським референдумом з питання обігу земель непідтримання рішення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дія заборони обігу земель сільськогосподарського призначення продовжується безстроково. До проведення такого Всеукраїнського референдуму забороняється відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (в т.ч. передача як внесок до статутного капіталу юридичної особи, застава, укладання договорів емфітевзису тощо) окрім передання у спадщину, передання у власність держави або органів місцевого самоврядування, договорів міни (різниця між нормативними грошовими оцінками яких становить не більше 10 відсотків). Протягом року з набуття чинності має бути проведено та опубліковано аналіз ефективності використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та забезпечено введення до Державного земельного кадастру інформацією стосовно усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності."«.
 
Відхилено    
    -640- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
До Закону України «Про землеустрій» внести наступні зміни:
У частині третій статті 50, після дев’ятого абзацу, – додати новий абзац, та викласти в наступній редакції: «агрохімічний паспорт земельної ділянки (у випадках, передбачених законом);», – і далі абзац за текстом.
 
Відхилено    
    -641- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
До Закону України «Про оренду землі» внести наступні зміни:
1. у статті 15: частину першу доповнити новим абзацом наступного змісту: «агрохімічний паспорт земельної ділянки, якщо земельна ділянка підлягає агрохімічній паспортизації земель», – і далі абзац за текстом; після частини третьої доповнити новою частиною наступного змісту: «У разі, якщо земельна ділянка підлягає агрохімічній паспортизації, до договору оренди землі додається агрохімічний паспорт земельної ділянки», – і далі частина за текстом.
 
Відхилено    
    -642- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
У Законі України «Про охорону земель» внести наступні зміни:
1. Частину першу статті 18, після дев’ятого абзацу, доповнити абзацами наступного змісту: «забезпечення здійснення паспортизації земель сільськогосподарського призначення; уповноваження здійснення видачі агрохімічного паспорта земельної ділянки спеціалізованої – державної установи, що належить до його сфери управління;» і далі, – абзац за текстом.
2. Частину третю статті 47 викласти в наступній редакції: «Забороняється розорювання схилів крутизною понад 5 градусів (крім ділянок для залуження, залісення та здійснення протиерозійних заходів). На схилах крутизною від 3 до 5 градусів забороняється розміщення просапних культур, чорного пару та застосування пестицидів.».
 
Відхилено    
    -643- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення такі зміни:
Статтю 53 викласти у новій редакції: «Стаття 53. Порушення правил використання земель Використання земель не за цільовим призначенням, розміщення, проектування, будівництво, введення в дію об'єктів, які негативно впливають на стан земель, неправильна експлуатація, знищення або пошкодження протиерозійних гідротехнічних споруд, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі діяння, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, передбачених частиною першою цієї статті, – тягне за собою накладення штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
Статтю 53-1 викласти в наступній редакції: «Стаття 53-1. Самовільне зайняття земельної ділянки Самовільне зайняття земельної ділянки, розорювання земель екстенсивних угідь (пасовищ, сіножатей та інших цілинних земель), зберігання та застосування пестицидів і добрив, влаштування літніх таборів для худоби, влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, миття та обслуговування транспортних засобів і техніки на землях у межах прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах, –тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Влаштування полігонів побутових та промислових відходів і накопичувачів стічних вод, влаштування вигребів для накопичення господарсько-побутових стічних вод об'ємом понад 1 кубічний метр на добу, влаштування полів фільтрації та створення інших споруд для приймання і знезаражування рідких відходів, застосування сильнодіючих пестицидів на землях у межах прибережних захисних смугах уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах, – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб – від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
Додати нову статтю 53-7, та викласти в наступній редакції: «Стаття 53-7. Порушення правил охорони земель Недодержання природоохоронних вимог, передбачених законодавством про охорону земель тягнуть за собою, – накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі діяння, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, передбачених частиною першою цієї статті, – тягне за собою накладення штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Притягнення особи до відповідальності за порушення законодавства у сфері охорони земель не звільняє її від обов’язку відшкодувати заподіяну шкоду.».
Статтю 54 викласти в наступній редакції: «Стаття 54. Порушення строків повернення тимчасово зайнятих земель або неприведення їх у стан, придатний для використання за призначенням Порушення строків повернення тимчасово зайнятих земель або невиконання обов'язків щодо приведення їх у стан, придатний для використання за призначенням, - тягнуть за собою – накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Абзац третій статті 54 доповнити, та викласти в наступній редакції: «Нездійснення заходів щодо охорони родючості ґрунтів, їх деградації та опустелювання, а також непроведення рекультивації порушених земель – тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
Відхилено    
    -644- Лукашев О.А.
В абзаці одинадцятому статті 55 Закону України «Про нотаріат» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 55 Закону України «Про нотаріат» абзацом втакій редакції: «Забороняється купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -645- Лукашев О.А.
В абзаці одинадцятому статті 55 Закону України «Про нотаріат» словосполучення «сукупну площу» замінити на словосполучення «сумарну площу». Доповнити статтю 55 Закону України «Про нотаріат» абзацом втакій редакції: «Забороняється купівля-продаж земельних ділянок державної та комунальної власності, які є землями сільськогосподарського призначення, до проведення та встановлення результатів місцевих та Всеукраїнського референдуму (Всеукраїнський референдум проводиться після проведення місцевих референдумів, якщо результатом останнього було схвальне рішення стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що розташована на території відповідної громади) щодо купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено    
    -646- Ткаченко О.М.
У частині другій статті 54 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 39, ст.383) слово «угода» замінити словом «правочин».
 
Відхилено    
    -647- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
Пункт 7 розділу І пропонуємо викласти в такій редакції:
«7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст. 383, із наступними змінами) доповнити частиною дванадцятою такого змісту:
«12. При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, із використанням відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах України, з урахуванням граничних розмірів таких земельних ділянок, установлених Земельним кодексом України.».
 
Відхилено    
    -648- Фріс І.П.
Дубінський О.А.
Матусевич О.Б.
Василевська-Смаглюк О.М.
Бужанський М.А.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Прощук Е.П.
У пункті 7 Розділу І (зміни до Закону України «Про нотаріат»):
слово «землі» замінити словами «земельні ділянки»;
слова «у тому числі використовує відомості» замінити словами «з використанням відомостей»;
слово «сукупної» замінити словом «загальної».
 
Відхилено    
    -649- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383)доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, перевіряється дотримання встановлених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, у тому числі обмежень щодо сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які вправі набувати у власність заявник, використовуючи відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Якщо за результатами перевірки, виявлено невідповідність таким вимогам, це є підставою для відмови в посвідченні угоди.
 
Відхилено    
    -650- Остапенко А.Д.
У абзаці другому пункту 7 слова «Державного реєстру юридичних осіб» замінити словами «Єдиного державного реєстру юридичних осіб».
 
Відхилено    
    -651- Фролов П.В.
Пункт 7 розділу І пропоную викласти в такій редакції:
«Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст. 383 із наступними змінами) доповнити частиною дванадцятою такого змісту:».
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, із використанням відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та/або пов’язаних осіб в межах відповідної об’єднаної територіальної громади, області, міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим та в межах України».
 
Відхилено    
    -652- Папієв М.М.
Назву статті 55 викласти в такій редакції:
«Стаття 55. Посвідчення правочинів про відчуження та заставу майна»
 
Відхилено    
    -653- Халімон П.В.
Абзац 2 пункту 7 розділу І Законопроекту викласти в такій редакції:
«При посвідченні угоди про відчуження або застави земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної області, Автономної Республіки Крим та в межах України, а також відсутність перетину меж земельної ділянки з іншими земельними ділянками.»;
 
Відхилено    
    -654- Власенко С.В.
Абзац 2 частини 7 розділу 1 викласти в редакції:
«При посвідченні угоди про оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до орендарів землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у орендаря.».
 
Відхилено    
    -655- Васильєв І.С.
Пункт сьомий Розділу І викласти в такій редакції:
«7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383)після частини дев’ятої доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб.
 
Відхилено    
    -656- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Пункт 7 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено    
    -657- Фріс І.П.
Пункт 7 Розділу І (зміни до Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383)викласти в такій редакції:
Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, з використанням відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення загальної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України».
 
Відхилено    
    -658- Загородній Ю.І.
Доповнити статтю 55 новою частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
 
Відхилено    
    -659- Качний О.С.
В абзаці 12 статті 55 Закону України «Про нотаріат» слова «пов’язаних осіб» замінити словами «членів сім’ї».
 
Відхилено    
    -660- Качний О.С.
Статтю 11 Закону України «Закону України «Про нотаріат» доповнити новим абзацом 13 наступного змісту:
«Термін «члени сім’ї» використовується у значенні, визначеному чинним законодавством України».
 
Відхилено    
    -661- Дубіль В.О.
У абзаці другому частини 7 розділу І законопроекту слова «в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» вилучити;
 
Відхилено    
    -662- Салійчук О.В.
Кириченко М.О.
Литвиненко С.А.
Частину дванадцяту нової редакції статті 55 Закону України «Про нотаріат» викласти у такій редакції:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, перевіряється дотримання встановлених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, у тому числі обмежень щодо сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які вправі набувати у власність заявник з урахуванням пов’язаних осіб в межах однієї об’єднаної територіальної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України, використовуючи відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Якщо за результатами перевірки, виявлено невідповідність таким вимогам, це є підставою для відмови в посвідченні правочину.
При посвідченні угод щодо відчуження або передачі в іпотеку земельної ділянки, перевіряється відсутність розміщення такої земельної ділянки для продажу на земельних торгах в єдиній електронній торговій системі.
При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки, яка перебуває в оренді та відчужується не на користь орендаря, перевіряється дотримання передбачених Законом України «Про оренду землі» та Земельним кодексом України вимог щодо переважного права купівлі такої земельної ділянки, а також вимог щодо повідомлення власником земельної ділянки орендаря про намір її відчужити».
 
Відхилено    
    -663- Христенко Ф.В.
Назву статті 55 Закону України «Про нотаріат» викласти в такій редакції:
«Стаття 55. Посвідчення правочинів про відчуження та заставу майна». Угоди про відчуження та заставу майна, що підлягає реєстрації, крім випадків, встановлених статтею 38 Закону України "Про іпотеку", посвідчуються за умови подання документів, що підтверджують право власності на майно, що відчужується або заставляється, або за наявності державної реєстрації права власності на таке майно у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. У разі застави майбутнього майна або створення забезпечувального обтяження в майбутньому майні нотаріусу надаються документи, що підтверджують наявність прав на набуття такого майна у власність у майбутньому.
При посвідченні угод про відчуження або заставу жилого будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна, транспортних засобів перевіряється відсутність будь-якої заборони відчуження або арешту майна.
В разі наявності заборони угода про відчуження майна, обтяженого боргом, посвідчується лише у разі згоди кредитора і набувача на укладення такої угоди.
Посвідчення правочинів щодо відчуження, іпотеки житлового будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна, а також правочинів щодо відчуження, застави транспортних засобів, що підлягають державній
реєстрації, провадиться за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін відповідного правочину.
Угоди про відчуження жилого будинку, стороною в яких є фізична особа, та будівництво якого не закінчено і здійснюється з використанням коштів місцевих бюджетів, посвідчуються за наявності рішення виконавчого комітету місцевої ради або відповідної місцевої державної адміністрації про згоду на таке відчуження.
Іпотечні договори, предметом іпотеки за якими є нерухомість, яка належить третім особам і стане власністю іпотекодавця після укладання такого договору, посвідчуються до моменту оформлення встановленого законодавством документа про право власності іпотекодавця на нерухомість.
Після оформлення встановленого законодавством документа про право власності іпотекодавця на нерухомість, що є предметом іпотеки, іпотекодержатель реєструє у встановленому законом порядку обтяження прав власника на нерухомість. Якщо іпотечним договором
передбачено накладення заборони відчуження нерухомого майна, яке є предметом іпотеки, нотаріус накладає таку заборону за повідомленням іпотекодержателя.
Іпотечні договори, іпотекою за якими є майнові права на нерухомість, будівництво якої не завершено, посвідчуються за умови подання документів, які підтверджують майнові права на нерухомість.
Після закінчення будівництва збудована нерухомість продовжує бути предметом іпотеки відповідно до умов іпотечного договору. У цьому разі іпотекодержатель на підставі документа про право власності або, за наявності державної реєстрації права власності на таке майно у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, на підставі відомостей з цього реєстру реєструє у встановленому законом порядку обтяження прав власника на збудовану нерухомість.
Якщо іпотечним договором передбачено, нотаріус накладає заборону на відчуження нерухомості, яка є предметом іпотеки, за повідомленням іпотекодержателя. У разі зміни характеристик нерухомості, яка є предметом іпотеки (зміна площі нерухомості, зміни у плануванні приміщень тощо), нотаріус на підставі документа, який підтверджує право власності на нерухомість, або, за наявності державної реєстрації права власності на таке майно у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, на підставі відомостей з цього реєстру зобов'язаний зробити відмітку на примірнику іпотечного договору, що належить іпотекодержателю. При цьому нотаріус не має права вимагати додаткових документів та згоди іпотекодавця.
 
Відхилено    
    -664- Фріс І.П.
Пункт 9 частини першої статті 34 Закону України «Про нотаріат» викласти в такій редакції:
«9) накладають та знімають заборону щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації;».
 
Відхилено    
    -665- Павленко Ю.О.
Абзац одинадцятий статті 55 Закону України «Про нотаріат» доповнити реченням в такій редакції:
«Нотаріус зобов’язаний здійснювати перевірку дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України, лише після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму щодо вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -666- Пузійчук А.В.
У частині дванадцятій статті 55 Закону України «Про нотаріат» (в редакції законопроекту) слова «у власності однієї особи та пов’язаних осіб і розташованих в межах однієї громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України» виключити.
 
Відхилено    
    -667- Пузійчук А.В.
Частину дванадцяту статті 55 Закону України «Про нотаріат» (в редакції законопроекту) після слів «земельних ділянок сільськогосподарського призначення» доповнити словами «які перебувають у власності однієї фізичної особи або юридичної особи (з урахуванням пов’язаних осіб або юридичних осіб, що мають спільного кінцевого бенефіціарного власника (контролера)».
 
Відхилено    
    -668- Пузійчук А.В.
Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (в редакції законопроекту) доповнити приміткою такого змісту:
«Примітка. Термін «пов’язані особи» використовується у значенні, визначеному Податковим кодексом України.
Термін «бенефіціарний власник (контролер)» вживається у цій статті у значенні, наведеному у Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».».
 
Відхилено    
    -669- Пузанов О.Г.
Пункт 7 розділу І доповнити новим абзацом наступного змісту:
"Виявлення нотаріусом порушення вимог частини другої статті 130 цього Кодексу є підставою для відмови у вчиненні нотаріальної дії".
 
Відхилено    
    -670- Папієв М.М.
Доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні правочинів про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
 
Відхилено    
    -671- Папієв М.М.
Слово «угода» в усіх відмінках замінити словом «правочин» у відповідних відмінках.
 
Відхилено    
    -672- Христенко Ф.В.
Доповнити статтю 55 Закону України «Про нотаріат» новою частиною такого змісту:
«При посвідченні правочинів про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних з ним осіб».
 
Відхилено    
    -673- Кучеренко О.Ю.
Частину, якою пропонується доповнити статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383), викласти у такій редакції:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України, а також дотримання реалізації переважного права орендаря на викуп земельної ділянки, а також в випадку відмови від реалізації такого права орендарем посилання на укладені щодо цієї земельної ділянки договори оренди, в випадку їх наявності, з інформацією про істотні умови таких договорів та обов’язок власника письмово інформування орендарів про зміну власника земельної ділянки та про перехід до набувача земельної ділянки всіх прав та обов’язків орендодавця за укладеним договором оренди між попереднім землевласником та орендарем відповідної земельної ділянки в тому ж обсязі та на тих же умовах, що були зазначені в укладеному договорі оренди.»
 
Відхилено    
    -674- Княжицький М.Л.
Пункт 7 розділу І проекту закону, яким вносяться зміни до статті 55 Закону України «Про нотаріат», викласти в новій редакції, а саме:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє наявність передбачених Земельним кодексом України дозволу на перехід права власності на земельну ділянку, інших вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов'язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.»
 
Відхилено    
    -675- Тимошенко Ю.В.
Цимбалюк М.М.
Частину 11 статті 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383)виключити.
 
Відхилено    
    -676- Тищенко М.М.
У абзаці другому пункту 7 слова «Державного реєстру юридичних осіб» замінити словами «Єдиного державного реєстру юридичних осіб».
 
Відхилено    
    -677- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
7. Статтю 55 Закону України «Про нотаріат» (Відомості Верховної Ради України 1993, N 39, ст.383)доповнити частиною такого змісту:
«При посвідченні угоди про відчуження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, нотаріус перевіряє дотримання передбачених Земельним кодексом України вимог до набувачів права власності на землі сільськогосподарського призначення, у тому числі використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру, Державного реєстру актів цивільного стану громадян для встановлення сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власності заявника та пов’язаних осіб в межах відповідної громади, області, Автономної Республіки Крим та в межах України.»
 
Відхилено    
    -678- Кириленко І.Г.
Івченко В.Є.
Доповнити розділ І пунктом 8 такого змісту:
«8. У Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 50-51, ст.2057, з наступними змінами) частину першу статті 15 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Фінансова операція з придбання у власність на підставі договору купівлі-продажу чи іншого оплатного цивільно-правового договору земельної ділянки сільськогосподарського призначення підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу незалежно від суми, на яку вона здійснюється, та незалежно від наявності визначених цією статтею ознак».
 
Відхилено    
    -679- Волинець М.Я.
Статтю 5 Закону України «Про оренду землі» доповнити частиною такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені підпунктами «а» і «б» частини першої статті 130 Земельного кодексу України».
 
Відхилено    
    -680- Ткаченко О.М.
Доповнити законопроект новими положеннями такого змісту:
«Статтю 5 Закону України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст.102 із наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені частиною першою статті 130 Земельного кодексу України.»
 
Відхилено    
    -681- Кабаченко В.В.
Внести зміни до Закону України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст.102 із наступними змінами), які полягають у наступному:
Статтю 5 доповнити абзацом третім такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені частиною першою статті 130 Земельного кодексу України.»
 
Відхилено    
    -682- Шинкаренко І.А.
Мошенець О.В.
Стернійчук В.О.
Доповнити законопроект новими положеннями такого змісту:
«Статтю 5 Закону України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст.102 із наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені частиною першою статті 130 Земельного кодексу України.»
 
Відхилено    
    -683- Крулько І.І.
8. Статтю 5 Закону України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст. 102 із наступними змінами) доповнити частиною третьою такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені частиною першою статті 130 Земельного кодексу України.»
 
Відхилено    
    -684- Столар В.М.
Пункт «в» статті 5 Закону України «Про оренду землі» доповнити абзацом другим наступного змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені пунктами «а» і «б» частини першої статті 130 Земельного кодексу України.
 
Відхилено    
    -685- Славицька А.К.
Розділ І доповнити пунктом 8 наступного змісту:
«8. Статтю 5 Закону України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст.102 із наступними змінами) доповнити абзацом третім такого змісту:
«Орендарями земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути виключно суб’єкти, передбачені частиною першою статті 130 Земельного кодексу України».
 
Відхилено    
    -686- Тимошенко Ю.В.
Івченко В.Є.
Доповнити розділ І пунктом 9 такого змісту:
У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 7 років з дня набуття ним права на оренду такої ділянки».
 
Відхилено    
    -687- Кириленко І.Г.
Івченко В.Є.
Доповнити розділ І пунктом 9 такого змісту:
«9. У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 7 років з дня набуття ним права на оренду такої ділянки».
 
Відхилено    
    -688- Івченко В.Є.
Мейдич О.Л.
Доповнити розділ І пунктом 9 такого змісту:
«9. У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 7 років з дня набуття ним права на оренду такої ділянки.»;
 
Відхилено    
    -689- Рудик С.Я.
3. У Законі України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 10, ст. 102; 2008 р., № 27–28, ст. 253, № 48, ст. 358; 2010 р., № 5, ст. 40):
1) статтю 8-1 викласти в такій редакції:
"Стаття 8-1. Відчуження орендарем права на оренду земельної ділянки
Право оренди на земельну ділянку може бути відчужено її орендарем на підставі міни, ренти, дарування, успадкування та інших цивільно-правових угод, внесено до статутного капіталу, якщо інше не передбачено у договорі оренди.
Угоди про перехід права оренди земельної ділянки укладаються у письмовій формі та нотаріально посвідчуються. Додатком до угоди, за якою здійснюється відчуження права оренди земельної ділянки, є відповідний договір оренди та письмова згода орендодавця на укладення такої угоди.
На договорі оренди земельної ділянки нотаріус, який посвідчує перехід права, робить відмітку про відчуження права оренди та здійснює його державну реєстрацію. Новий договір оренди не укладається.
Особа, на користь якої відчужено право оренди, протягом 14 робочих днів після державної реєстрації відчуження права оренди повідомляє орендодавця про набуття права оренди. До письмового повідомлення додається витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.";
2) у статті 11:
у частині першій слова "Ризик випадкового знищення або пошкодження об’єкта оренди несе орендодавець" замінити словами "Ризик випадкового знищення або пошкодження об’єкта оренди несе орендар".
3) у статті 19:
частину третю викласти в такій редакції:
"При передачі в оренду сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства строк дії договору оренди земельних ділянок визначається з урахуванням періоду ротації основної сівозміни та не може бути менше 14 років, а у разі розміщення на земельній ділянці багаторічних насаджень сільськогосподарського призначення – з урахуванням очікуваного періоду корисного використання відповідного багаторічного насадження, але не більше максимального строку дії договору оренди землі, визначеного законом.";
після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:
"У випадку закінчення строку договору оренди земельної ділянки до збору орендарем урожаю культур, що вирощувалися ним на такій ділянці, орендар має право на збір відповідного урожаю, а орендодавець зобов’язаний не чинити перешкод у зборі такого урожаю орендарем.";
частину четверту відповідно вважати частиною п’ятою;
4) частину першу статті 31 доповнити новим абзацом такого змісту:
"невиконання умов договору оренди землі щодо строків виплати орендної плати.";
5) доповнити статтею 31-1 такого змісту:
"Стаття 31-1. Особливості припинення договору оренди землі у разі невиконання умов щодо строків виплати орендної плати.
У разі якщо у місячний строк з дня закінчення строку виплати орендної плати передбаченого договором, орендар не виплатив орендодавцю належної орендної плати з урахуванням її індексації, орендодавець може скористатися правом припинення договору оренди землі.
Орендодавець, який має намір скористатися правом припинення договору оренди землі у випадку передбаченому частиною першою цієї статті, зобов’язаний повідомити про це орендаря листом-повідомленням.
У місячний термін з моменту отримання орендарем такого листа-повідомлення договір вважається недійсним, що є підставою для скасування державної реєстрації права оренди".
 
Відхилено    
    -690- Бєлькова О.В.
Доповнити розділ І Проекту пунктом 9 такого змісту:
«9. У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 3 років з дня набуття ним права на оренду такої ділянки.»;
 
Відхилено    
    -691- Шкрум А.І.
Доповнити розділ І пунктом 9 такого змісту:
«9. У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280, з наступними змінами) доповнити статтю 8 після частини першої новою частиною такого змісту:
«Земельна ділянка сільськогосподарського призначення або її частина не може бути передана орендарем в суборенду протягом 7 років з дня набуття цією особою права на оренду такої ділянки.»;
 
Відхилено    
    -692- Нагаєвський А.С.
Чайківський І.А.
Статтю 9 Закону України «Про оренду землі» викласти у такій редакції:
«Стаття 9. Переважне право орендаря на отримання орендованої земельної ділянки у власність
Орендар, який відповідно до закону може мати у власності орендовану земельну ділянку, має переважне право на придбання її у власність у разі продажу цієї земельної ділянки, за умови, що він сплачує ціну, за якою вона продається, а в разі продажу на аукціоні - якщо його пропозиція є рівною з пропозицією, яка є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Реалізація переважного права на придбання земельної ділянки у власність у разі продажу цієї земельної ділянки на аукціоні здійснюється в порядку, визначеному Земельним кодексом України.
За наявності у орендаря переважного права на придбання земельної ділянки, орендодавець зобов’язаний повідомити про намір продати земельну ділянку третій особі нотаріуса, який буде здійснювати нотаріальне посвідчення договору її купівлі-продажу, із додаванням проекту договору, не пізніше, ніж за 3 місяці до дня її відчуження, а також подати заяву про державну реєстрацію такого наміру у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Нотаріус зобов’язаний протягом трьох днів повідомити про такий намір орендаря цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення. Орендар, який бажає скористатися переважним правом, зобов’язаний повідомити про це зазначеного нотаріуса цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення чи шляхом вручення письмового повідомлення нотаріусу.
У разі, якщо протягом двох місяців орендар не повідомив про бажання скористатися переважним правом, вважається, що він відмовився від такого права. У разі зміни ціни та інших умов договору, процедура, передбачена реченням першим – четвертим цієї частини, здійснюється повторно.
У разі відмови орендаря від свого переважного права на придбання орендованої земельної ділянки до нового власника такої земельної ділянки переходять права та обов’язки орендодавця за договором оренди цієї земельної ділянки.
У разі продажу земельної ділянки з порушенням переважного права купівлі орендар може пред'явити до суду позов про переведення на нього прав та обов'язків покупця. Одночасно позивач зобов'язаний внести на депозитний рахунок суду грошову суму, яку за договором повинен сплатити покупець.
Не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди на це орендаря.
Орендар може придбати земельну ділянку, що перебуває в оренді, за умови згоди орендодавця на продаж цієї земельної ділянки».
 
Відхилено    
    -693- Горват Р.І.
Статтю 9 Закону України «Про оренду землі» викласти у такій редакції:
«Стаття 9. Переважне право орендаря на отримання орендованої земельної ділянки у власність
Орендар, який відповідно до закону може мати у власності орендовану земельну ділянку, має переважне право на придбання її у власність у разі продажу цієї земельної ділянки, за умови, що він сплачує ціну, за якою вона продається, а в разі продажу на аукціоні - якщо його пропозиція є рівною з пропозицією, яка є найбільшою із запропонованих учасниками аукціону. Реалізація переважного права на придбання земельної ділянки у власність у разі продажу цієї земельної ділянки на аукціоні здійснюється в порядку, визначеному Земельним кодексом України.
За наявності у орендаря переважного права на придбання земельної ділянки, орендодавець зобов’язаний повідомити про намір продати земельну ділянку третій особі нотаріуса, який буде здійснювати нотаріальне посвідчення договору її купівлі-продажу, із додаванням проекту договору, не пізніше, ніж за 3 місяці до дня її відчуження, а також подати заяву про державну реєстрацію такого наміру у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Нотаріус зобов’язаний протягом трьох днів повідомити про такий намір орендаря цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення. Орендар, який бажає скористатися переважним правом, зобов’язаний повідомити про це зазначеного нотаріуса цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення чи шляхом вручення письмового повідомлення нотаріусу.
У разі, якщо протягом двох місяців орендар не повідомив про бажання скористатися переважним правом, вважається, що він відмовився від такого права. У разі зміни ціни та інших умов договору, процедура, передбачена реченням першим – четвертим цієї частини, здійснюється повторно.
У разі відмови орендаря від свого переважного права на придбання орендованої земельної ділянки до нового власника такої земельної ділянки переходять права та обов’язки орендодавця за договором оренди цієї земельної ділянки.
У разі продажу земельної ділянки з порушенням переважного права купівлі орендар може пред'явити до суду позов про переведення на нього прав та обов'язків покупця. Одночасно позивач зобов'язаний внести на депозитний рахунок суду грошову суму, яку за договором повинен сплатити покупець.
Не допускається відчуження орендованих земельних ділянок державної або комунальної власності без згоди на це орендаря.
Орендар може придбати земельну ділянку, що перебуває в оренді, за умови згоди орендодавця на продаж цієї земельної ділянки».
 
Відхилено    
    -694- Бондаренко О.В.
У Законі України «Про оренду землі» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 46-47, ст.280):
у статті 15:
частину першу доповнити новим абзацом наступного змісту:
«агрохімічний паспорт земельної ділянки, якщо земельна ділянка підлягає агрохімічній паспортизації земель.»;
після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:
«У разі, якщо земельна ділянка підлягає агрохімічній паспортизації, до договору оренди землі додається агрохімічний паспорт земельної ділянки.».
 
Відхилено    
    -695- Заблоцький М.Б.
Доповнити розділ І законопроекту пунктом 8 наступного змісту :
«8. У Законі України "Про оренду землі" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 10, ст. 102 із наступними змінами):
Статтю 31 доповнити частиною шостою наступного змісту:
«У разі припинення (розірвання) договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з ініціативи орендодавця (чи особи, до якої перейшли права та обов’язки орендодавця), орендар має право на відшкодування орендодавцем (чи особою до якої перейшли права та обов’язки орендодавця) вартості багаторічних насаджень (садів, виноградників, хмільників, ягідників), закладених орендарем у розмірі, який визначається шляхом проведення незалежної оцінки відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якщо строк договору оренди сплив до закінчення строку їхнього плодоношення та такий договір не був поновлений з ініціативи орендодавця за умови належного виконання орендарем своїх обов’язків за договором оренди»
Статтю 32 доповнити частиною третьою наступного змісту:
«У разі розірвання договору оренди землі з ініціативи орендодавця (чи особи, до якої перейшли права та обов’язки орендодавця) орендар має право на відшкодування витрат, пов’язаних з поліпшенням стану об’єкту оренди, та збитків, завданих розірванням договору за умови виконання орендарем своїх обов’язків за договором оренди. Це положення також поширюється на випадки відшкодування орендарю вартості багаторічних насаджень (садів, виноградників, хмільників, ягідників), що у процесі приватизації державного майна в агропромисловому комплексі були внесені до статутного капіталу господарських товариств або належать правонаступникам господарських товариств, що були створені у процесі приватизації державного майна в агропромисловому комплексі, якщо строк плодоношення таких багаторічних насаджень не закінчився.»
 
Відхилено    
    -696- Івченко В.Є.
Мейдич О.Л.
Доповнити розділ І пунктом 8 такого змісту:
«8. У Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 50-51, ст.2057, з наступними змінами) частину першу статті 15 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Фінансова операція з придбання у власність на підставі договору купівлі-продажу чи іншого оплатного цивільно-правового договору земельної ділянки сільськогосподарського призначення підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу незалежно від суми, на яку вона здійснюється, та незалежно від наявності визначених цією статтею ознак.»;»
 
Відхилено    
    -697- Бєлькова О.В.
Доповнити розділ І Проекту пунктом 8 такого змісту:
«8. У Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 50-51, ст.2057, з наступними змінами) частину першу статті 15 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Фінансова операція з придбання у власність на підставі договору купівлі-продажу чи іншого оплатного цивільно-правового договору земельної ділянки сільськогосподарського призначення підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу незалежно від суми, на яку вона здійснюється, та незалежно від наявності визначених цією статтею ознак.»;»
 
Відхилено    
    -698- Гривко С.Д.
Розділ І Закону доповнити пунктом 8 наступного змісту:
«8. Статтю 4 Закону України «Про заставу» (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 47, ст.642) доповнити частиною 9 такого змісту:
«Предметом застави не можуть бути земельні ділянки сільськогосподарського призначення»;
 
Відхилено    
    -699- Горват Р.І.
Частину другу статті 6 Закону України «Про заставу» виключити.
 
Відхилено    
    -700- Горват Р.І.
Речення друге частини другої Закону України «Про іпотеку» виключити.
 
Відхилено    
    -701- Рудик С.Я.
5. У Законі України "Про іпотеку" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 38, ст. 313):
1) у статті 5:
частину сьому викласти в такій редакції:
"Предметом іпотеки може бути право оренди, право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), право користування нерухомим майном, яке надає орендарю чи користувачу право будувати, володіти та відчужувати об’єкт нерухомого майна. Таке право оренди, право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), право користування нерухомим майном для цілей цього Закону вважається нерухомим майном.";
доповнити частиною восьмою такого змісту:
"Не може бути предметом іпотеки земельна ділянка сільськогосподарського призначення.";
2) частину другу статті 15 виключити.
 
Відхилено    
    -702- Ніколаєнко А.І.
Розділ І законопроекту доповнити новим пунктом 8 такого змісту:
"8. У Законі України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 37, ст.237) ":
1. Статтю 1 після пункту 10 доповнити новим пунктом такого змісту:
"11) підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та фізичні особи, які придбавають земельну ділянку сільськогосподарського призначення за договорами купівлі, міни, дарування або успадкування (крім випадків успадкування членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення), за винятком державних підприємств, установ і організацій, що придбавають земельну ділянку сільськогосподарського призначення за рахунок бюджетних коштів.
Нотаріальне посвідчення зазначених у цьому пункті Закону договорів здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, який сплачується платниками цього збору за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.
Нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори з купівлі, міни, дарування та успадкування земельних ділянок сільськогосподарського призначення, включаючи інформацію про вартість такої земельної ділянки та суму сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України";
2. Статтю 2 доповнити пунктом 10 такого змісту:
"10) для платників збору, визначених пунктом 11 статті 1 цього Закону, - вартість земельної ділянки сільськогосподарського призначення, зазначена в договорі купівлі, міни, дарування або успадкування такої земельної ділянки";
3. В абзаці третьому статті 3 слово та цифри " 6, 7, 9 і 10" замінити словом та цифрами " 6, 7, 9, 10 і 11";
4. Статтю 4 доповнити пунктом 12 такого змісту:
"12) для платників збору, визначених пунктом 11 статті 1 цього Закону, - 3 відсотка від об'єкта оподаткування, визначеного пунктом 10 статті 2 цього Закону";
5. Частину першу статті 6 доповнити пунктом 11 такого змісту:
"11. Дія пункту 11 статті 1 цього Закону не поширюється на операції щодо викупу земельних ділянок у власність, передбачених пунктом 61 розділу Х Земельного кодексу України".
 
Відхилено    
    -703- Бондаренко О.В.
У Законі України «Про охорону земель» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, № 39, ст.349):
частину першу статті 18, після дев’ятого абзацу, доповнити абзацами наступного змісту:
«забезпечення здійснення паспортизації земель сільськогосподарського
призначення;
уповноваження здійснення видачі агрохімічного паспорта земельної ділянки спеціалізованої – державної установи, що належить до його сфери управління;»;
частину третю статті 47 викласти в наступній редакції:
«Забороняється розорювання схилів крутизною понад 5 градусів (крім ділянок для залуження, залісення та здійснення протиерозійних заходів). На схилах крутизною від 3 до 5 градусів забороняється розміщення просапних культур, чорного пару та застосування пестицидів».
 
Відхилено    
    -704- Демченко С.О.
У Законі України «Про охорону земель»:
1. Статтю 18 доповнити абзацом десятим наступного змісту:
«забезпечення здійснення паспортизації земель сільськогосподарського призначення;
уповноваження здійснення видачі агрохімічного паспорта земельної ділянки спеціалізованої державної установи, що належить до його сфери управління.»
2. У абзаці третьому статті 47, цифри «7» замінити на цифри «5».
 
Відхилено    
    -705- Колтунович О.С.
Медведчук В.В.
Статтю 27 Закону України «Про охорону земель» доповнити новою частиною такого змісту:
«Звільнення власників сільськогосподарських угідь, що піддалися деградації внаслідок воєнних дій у Донецькій та Луганській областях, від сплати земельного податку в разі здійснення заходів охорони, відновлення попереднього стану земель і підвищення родючості грунтів.»
 
Відхилено    
    -706- Бондаренко О.В.
У Законі України «Про землеустрій» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, № 36, ст.282) частину третю статті 50 після дев’ятого абзацу доповнити новим абзацом, та викласти в наступній редакції:
«агрохімічний паспорт земельної ділянки (у випадках, передбачених законом);».
 
Відхилено    
    -707- Бондаренко О.В.
У Законі України «Про екологічну мережу України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, № 45, ст.502) абзац другий частини першої статті 3 після слів «а також інших територій» доповнити словами « (земель) природоохоронного призначення».
 
Відхилено    
    -708- Качура О.А.
Після пункту 7 проекту доповнити новим пунктом 8 такого змісту:
«8. У законі України «Про державну підтримку сільського господарства України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, № 49, ст.527)
Після абзацу першого пункту 17-2.7 статті 17-2 доповнити новим пунктом такого змісту:
«17-2.8. Держава забезпечує підтримку сільськогосподарських товаровиробників, які виробляють продукцію з високою доданою вартістю, здійснюють переробку вирощеної сільськогосподарської продукції та її експорт в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Порядок надання державної підтримки зазначеної у 17-2.8 визначається постановами Кабінету Міністрів України.».
 
Відхилено    
    -709- Тимофійчук В.Я.
Гузенко М.В.
Нагаєвський А.С.
Статтю 3 Закону України «Про фермерське господарство» викласти у такій редакції:
«Стаття 3. Члени фермерського господарства
1. Членами фермерського господарства можуть громадяни України, які об’єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень установчого документа фермерського господарства. Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом)».
 
Відхилено    
    -710- Рудик С.Я.
4. У Законі України "Про фермерське господарство" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 45, ст. 363):
1) у статті 7:
назву статті викласти у такій редакції:
"Стаття. 7. Порядок надання (передачі) земельних ділянок для ведення фермерського господарства";
у частині першій абзац перший та другий викласти в такій редакції:
"1. Для отримання земельної ділянки з метою ведення фермерського господарства громадяни подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України.
У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі.";
частину другу викласти в такій редакції:
"2. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.
Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність вимогам частини першої цієї статті, невідповідність вимогам місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян суб’єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується та затверджується в порядку, встановленому Земельним кодексом України.";
 
Відхилено    
    -711- Тимофійчук В.Я.
Гузенко М.В.
Нагаєвський А.С.
Доповнити статтю 35 Закону України «Про фермерське господарство» частиною другою такого змісту:
«Фермерське господарство не може бути реорганізовано у юридичну особу іншої організаційно-правової форми».
 
Відхилено    
    -712- Крулько І.І.
9. У Законі України «Про фермерське господарство» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, № 45, ст.363):
1) Частину 2 статті 1 викласти в такій редакції:
«2. Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є членами сім’ї першого ступеня споріднення».
Термін «члени сім’ї першого ступеня споріднення» вживається у значенні, наведеному в п. 14.1.263 Податкового кодексу України.
2) Статтю 11 викласти в такій редакції:
«Стаття 11. Фонд часткового гарантування кредитів
Фонд часткового гарантування кредитів є державною бюджетною установою, яка надає фінансову підтримку малим сільськогосподарським товаровиробникам для придбання земель сільськогосподарського призначення і ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Джерелами формування майна фонду є:
кошти, передані до статутного капіталу фонду державою і передбачені законом про Державний бюджет України на відповідний рік;
кошти міжнародних фінансових організацій;
внески об’єднань сільськогосподарських товаровиробників;
надходження від плати за надання гарантій.
3) Статтю 12 викласти в такій редакції:
«Стаття 12. Використання коштів Фонду часткового гарантування кредитів
Кошти Фонду часткового гарантування кредитів надаються малим сільськогосподарським товаровиробникам на придбання землі.
Часткове гарантування за кредитами малим сільськогосподарським товаровиробникам на купівлю землі надається банкам-кредиторам таких сільськогосподарських товаровиробників - позичальників за умови, що цільовим призначенням кредитування є купівля землі.
Часткові гарантії Фонду спрямовуються на зниження кредитних ризиків банків-кредиторів та не можуть перевищувати 50% кредитних ризиків банку-кредитора.
Критерії малих сільськогосподарських товаровиробників, які мають право отримати часткову компенсацію кредиту на купівлю землі, а також напрями та умови надання коштів Фонду часткового гарантування кредитів визначаються Кабінетом Міністрів України.»
 
Відхилено    
    -713- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Статтю 348 Цивільного кодексу України доповнити частиною 3 такого змісту:
«3. Особливості припинення права власності особи на земельну ділянку, яка не може їй належати, визначається Земельним кодексом України».
 
Відхилено    
    -714- Горват Р.І.
Розділ І проекту закону доповнити новим пунктом такого змісту:
«8. У Законі України «Про запобігання корупції»:
1) підпункт 2 частини першої статті 3 доповнити новим пунктом такого змісту:
«г) особи, які здійснили операції купівлі-продажу або іншим способом відчуження за цивільно-правовими договорами, земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв)»;
2) у частині першій статті 45 після слова «підпунктах "а" і "в"« замінити словами «підпунктах "а","в", "г"«.
 
Відхилено    
    -715- Шкрум А.І.
Доповнити розділ І пунктом 8 такого змісту:
«8. У Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 50-51, ст.2057, з наступними змінами) частину першу статті 15 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Фінансова операція з придбання у власність на підставі договору купівлі-продажу чи іншого оплатного цивільно-правового договору земельної ділянки сільськогосподарського призначення підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу незалежно від суми, на яку вона здійснюється, та наявності визначених цією статтею ознак.»;»
 
Відхилено    
    -716- Наливайченко В.О.
Пункт 5 розділу І викласти у такій редакції:
«У Законі України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 50-51, ст.2057, з наступними змінами) частину першу статті 15 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Фінансова операція з придбання у власність на підставі договору купівлі-продажу чи іншого оплатного цивільно-правового договору земельної ділянки сільськогосподарського призначення підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу незалежно від суми, на яку вона здійснюється, та незалежно від наявності визначених цією статтею ознак.»
 
Відхилено    
    -717- Демченко С.О.
Пункт 274.1 статті 274 Податкового Кодексу України доповнити реченням такого змісту:
«У випадку, якщо земельна ділянка сільськогосподарського призначення не використовується за цільовим призначенням більше 1 календарного року, починаючи із 1 січня календарного року, наступного за роком набуття особою права власності на відповідну земельну ділянку, ставка податку за земельні ділянки, зазначена вище, застосовується до всього такого періоду невикористання із підвищуючим коєфіцієнтом 10.»
 
Відхилено    
    -718- Рудик С.Я.
2. У Цивільному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 40–44, ст. 356; 2008 р., № 48, ст. 358):
1) у статті 1277:
частини першу та третю викласти в такій редакції:
"1. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття орган місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини, а якщо до складу спадщини входить нерухоме майно – за його місцезнаходженням, зобов’язаний подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою, крім випадку визнання спадщини відумерлою на земельні ділянки (земельні частки (паї).
У разі якщо на об’єкті нерухомого майна на момент відкриття спадщини знаходиться рухоме майно, що входить до складу спадщини, таке рухоме майно переходить у власність територіальної громади, якій передано нерухоме майно.
У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття, щодо земельних ділянок (земельних часток (паїв), орган місцевого самоврядування або відповідний орган виконавчої влади який передає земельні ділянки державної власності у власність та користування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України, зобов’язаний подати до суду за місцем розташування земельної ділянки заяву про визнання спадщини відумерлою.";
"3. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини, а нерухоме майно – за його місцезнаходженням, крім випадку визнання спадщини відумерлою на земельні ділянки (земельні частки (паї).
Спадщина, визнана судом відумерлою на земельні ділянки (земельні частки (паї), переходить у власність територіальної громади за місцем розташування земельної ділянки, а на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів, – у власність держави.";
у частині четвертій слова "Територіальна громада" замінити словами "Держава, територіальна громада";
 
Відхилено    
    -719- Кіт А.Б.
Після пункту 7 доповнити новим пунктом 8 такого змісту:
«8. У Законі України «Про режим іноземного інвестування» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, № 19, ст. 80):
1) статтю 3 викласти в такій редакції:
«Стаття 3. Форми здійснення іноземних інвестицій
1.Іноземні інвестиції можуть здійснюватися у таких формах:
часткової участі у підприємствах, що створюються спільно з українськими юридичними і фізичними особами, або придбання частки діючих підприємств;
створення підприємств, що повністю належать іноземним інвесторам, філій та інших відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб або придбання у власність діючих підприємств повністю;
придбання не забороненого законами України нерухомого чи рухомого майна, включаючи будинки, квартири, приміщення, обладнання, транспортні засоби та інші об'єкти власності, шляхом прямого одержання майна та майнових комплексів або у вигляді акцій, облігацій та інших цінних паперів;
придбання самостійно чи за участю українських юридичних або фізичних осіб прав на користування землею та використання природних ресурсів на території України;
придбання інших майнових прав;
господарської (підприємницької) діяльності на основі угод про розподіл продукції;
в інших формах, які не заборонені законами України, в тому числі без створення юридичної особи на підставі договорів із суб’єктами господарської діяльності України.
2. Підприємства з іноземними інвестиціями, засновані громадянами України, які в сукупності володіють більш як 50 відсотками статутного капіталу таких підприємств та іноземні інвестиції в статутному капіталі яких становлять не більше 49 відсотків, набувають право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення у випадках, визначених Земельним кодексом України.
Зміна сукупної частки корпоративних прав засновників у статутному капіталі підприємств, що відповідають вимогам, визначеним абзацом першим цієї частини, не допускається.
Засновник підприємства, що відповідає вимогам, визначеним абзацом першим цієї частини, має право відчужити свою частку у статутному капіталі такого підприємства оплатно або безоплатно іншим учасникам підприємства або третім особам, що є виключно громадянами України.
У разі порушення вимог абзаців другого і третього цієї частини земельні ділянки сільськогосподарського призначення таких підприємств переходять до державної власності»;
2) після статті 27 доповнити новою статтею 28 такого змісту:
«Стаття 28. Перехідні положення
Часткову участь у підприємствах з іноземними інвестиціями, що відповідають вимогам, визначеним абзацом першим частини другої статті 3 цього Закону можуть здійснювати виключно іноземні інвестори країн-членів Європейського Союзу, Данії, Ісландії, Канади, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії».
 
Відхилено    
    -720- Кіт А.Б.
Після пункту 8 доповнити новим пунктом 9 такого змісту:
«9. У Законі України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 13, ст.69) частину першу статті 21 викласти в такій редакції:
«1. Учасник товариства має право відчужити свою частку (частину частки) у статутному капіталі товариства оплатно або безоплатно іншим учасникам товариства або третім особам, якщо інше не передбачено законом».
 
Відхилено    
    -721- Кіт А.Б.
Після пункту 9 доповнити новим пунктом 10 такого змісту:
«10. У Законі України «Про акціонерні товариства» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, № 50-51, ст.384) частину першу статті 7 викласти в такій редакції:
«1. Акціонери публічного акціонерного товариства можуть відчужувати належні їм акції без згоди інших акціонерів товариства, якщо інше не передбачено законом».
 
Відхилено    
    -722- Кіт А.Б.
Після пункту 10 доповнити новим пунктом 11 такого змісту:
«11. У Законі України «Про господарські товариства» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1991, № 49, ст.682) частину першу статті 69 викласти в такій редакції:
«Передача учасником повного товариства своєї частки (її частини) іншим учасникам цього товариства або третім особам може бути здійснена лише за згодою всіх учасників, якщо інше не передбачено законом».
 
Відхилено    
    -723- Фріс І.П.
Дубінський О.А.
Матусевич О.Б.
Василевська-Смаглюк О.М.
Бужанський М.А.
Андрійович З.М.
Рубльов В.В.
Прощук Е.П.
Розділ І доповнити пунктами 2 та 3 такого змісту:
«2. Частину другу статті 258 Цивільного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003, №№ 40-44, ст.356) доповнити пунктом 9 такого змісту:
«9) про переведення на орендаря та/або територіальну громаду в особі органу місцевого самоврядування прав та обов'язків покупця у разі порушення переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР, 1984, додаток до № 51, ст.1122):
1) доповнити статтею 53-7 такого змісту:
«Стаття 53-7. Порушення строків безпосереднього цільового використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, набутих з державної чи комунальної власності
Порушення встановленого законом 5-річного періоду з дати набуття права власності на земельні ділянки державної або комунальної власності стосовно їх безпосереднього цільового використання шляхом передачі права користування такою земельною ділянкою або її частиною, –
тягнуть за собою накладення штрафу на особу, що здійснила таку передачу, від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за 1 га переданої у користування земельної ділянки.
Порушення встановленого законом 5-річного періоду з дати набуття права власності на земельні ділянки державної або комунальної власності стосовно їх безпосереднього цільового використання шляхом відчуження такої земельної ділянки або її частини, –
тягнуть за собою накладення штрафу на особу, що здійснила таке відчуження від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за 1 га відчуженої земельної ділянки.»;
2) у частині першій статті 244 після слів і цифр «статті 52-53-4» доповнити цифрами «53-7»;
3) у пункті 7-1 частини другої статті 255 після слів і цифр «статті 52 - 53-1, 53-3, 53-4» доповнити цифрами «53-7».
 
Відхилено    
    -724- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
VІ. У Законі України «Про екологічну мережу України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, № 45, ст.502):
1. В абзаці другому частини першої нині чинної статті 3., після слів: а також інших територій, – додати слова: « (земель) природоохоронного призначення,», – і далі за текстом.
 
Відхилено    
17. ІІ. Прикінцеві положення
 
-725- Халімон П.В.
Чорноморов А.О.
Нікітіна М.В.
Розділ ІІ законопроекту викласти у такій редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:
розробити та затвердити порядок здійснення фінансової підтримки громадян і юридичних осіб (у тому числі фермерських господарств) для придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
розробити та подати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення у складі спеціальних фондів Державного та місцевих бюджетів Фонду розвитку сільських територій, кошти з якого формуються, у тому числі, за рахунок частини коштів від продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної і комунальної власності, і спрямовуються на видатки розвитку: інфраструктури, енергозбереження, освіти та медицини у сільській місцевості та реалізацію державних програм розвитку малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників;".
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону».
 
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення:
 
    -726- Демченко С.О.
У розділі ІІ «Прикінцеві положення»: 1) підпункт перший пункту другого доповнити абзацом четвертим та викласти наступним чином: «- розробити державну програму заходів спрямованих на забезпечення оптимального співвідношення земельних угідь в Україні, про державну програму розвитку екологічної мережі до 2030 року.»; 2) підпункт 2 пункту другого доповнити абзацом другим та викласти наступним чином: «- розробити державну програму пільгового кредитування на купівлю землі сільськогосподарського призначення для особистих селянських, фермерських господарств;»; 3) підпункт четвертий пункту 2 викласти наступним чином: «4) Кожні п’ять років забезпечити проведення аудиту (інвентаризації та ефективності) використання земельних ділянок сільськогосподасрького призначення з оприлюдненням висновків та наповненості Державного земельного кадастру інформацією стосовно земельних ділянок сільськогосподарського призначення та з використанням матеріалів, отриманих за результатами інвентаризації земельних ділянок сільськогосподасрького призначення.»
 
Відхилено    
    -727- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Прикінцеві положення.
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (окрім зміни до частини третьої ст. 47 Закону України «Про охорону земель», які вступають в дію з 2022 року).
2. Кабінету Міністрів України: а) протягом одного місяця з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; б) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом; в) протягом одного року з дня опублікування цього Закону розробити нормативно-правові акти, передбачені цим законом, у тому числі проекти законів про обіг земель сільськогосподарського призначення, про збереження ґрунтів та охорону їх родючості, державну програму заходів спрямованих на забезпечення оптимального співвідношення земельних угідь в Україні, державну програму розвитку екологічної мережі до 2030 року.
 
Відхилено    
18. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
 
-728- Шкрум А.І.
Пункт 1 розділу ІІ. Прикінцеві положення викласти у такій редакції «1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму про схвалення рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення.»
 
Відхилено   1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
 
    -729- Лукашев О.А.
До розділу ІІ: 1. Пункт 1 розділу ІІ Прикінцеві положення викласти в такій редакції: «1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім: пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону; підпункту першого пункту 1 першого розділу, який набуває чинності після: прийняття Закону України "Про державну іпотечну установу"; прийняття змін до Закону України "Про оренду землі" щодо захисту цілісного майнового комплексу орендаря; прийняття змін до Податкового кодексу України, Кодексу України про адміністративні порушення, Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за нанесення шкоди цілісному майновому комплексу сільськогосподарського підприємства; прийняття змін до Бюджетного кодексу України щодо надання державної компенсації відсоткових ставок по кредитах для гармонізації ситуації на українських та європейських фінансових ринках для сільськогосподарських підприємств, які обробляють не більше 5000 га.
 
Відхилено    
    -730- Волошин О.А.
Поправка №443:»Пункт 1 Розділу ІІ Прикінцевих положень викласти в наступній редакції:"1. Розділ І цього Закону набирає чинності після проведення Всеукраїнського референдуму з питання вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. ";
 
Відхилено    
    -731- Шуфрич Н.І.
Поправка № 443: «Пункт 1 Розділу ІІ Прикінцевих положень викласти в наступній редакції: "1. Розділ І цього Закону набирає чинності після проведення Всеукраїнського референдуму з питання вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. ";
 
Відхилено    
    -732- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №443: «Пункт 1 Розділу ІІ Прикінцевих положень викласти в наступній редакції: "1. Розділ І цього Закону набирає чинності після проведення Всеукраїнського референдуму з питання вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. ";
 
Відхилено    
    -733- Королевська Н.Ю.
Поправка №443: «Пункт 1 Розділу ІІ Прикінцевих положень викласти в наступній редакції: «1. Розділ І цього Закону набирає чинності після проведення Всеукраїнського референдуму з питання вільного обігу земель сільськогосподарського призначення. ";
 
Відхилено    
    -734- Шпенов Д.Ю.
ІІ. Пункт 1 Прикінцевих положень даного законопроекту викласти в наступній редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім:
пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону;
абзаців підпункту 3 пункту 1 Розділу І, що стосуються внесення змін до пунктів 14, 15 Розділу Х ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ Земельного кодексу України, які набирають чинності з 01.01.2020.
 
Відхилено    
    -735- Мінько С.А.
Пункт 1 розділу ІІ викласти в такій редакції:
"1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2025 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону."
 
Відхилено    
    -736- Славицька А.К.
Розділ ІІ викласти у такій редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
2. Кабінету Міністрів України:
1) у місячний строк з дня офіційного опублікування цього Закону:
привести власні нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
2) до 1 січня 2022 року забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру.
 
Відхилено    
    -737- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
Пропонуємо доповнити Розділ ІІ «Прикінцеві положення» пунктами 3-4 такого змісту:
«3. Внести такі зміни до Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, № 25-26, ст.131 із наступними змінами):
1) у частині першій статті 96-1 після цифри «249» додати цифру «254»;
2) статтю 254 викласти в такій редакції:
«Стаття 254. Безгосподарське використання земель
Безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту, -
караються штрафом від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до десяти років із конфіскацією земельної ділянки, яка зазнала безгосподарського використання.».
4. Внести такі зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, № 51, ст.553 із наступними змінами):
1) доповнити статтю 34 частиною 2-1 такого змісту:
«2-1. За державну реєстрацію угод купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення справляється адміністративний збір у розмірі 3 прожиткових мінімуми для працездатних осіб.
За державну реєстрацію права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, проведену у строки менші, ніж передбачені статтею 19 цього Закону, справляється адміністративний збір у такому розмірі:
5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - у строк два робочі дні;
7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - у строк один робочий день;
10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - у строк 2 години.».
 
Відхилено    
    -738- Мамка Г.М.
Розділ ІІ викласти у такій редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2025 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
2. Кабінету Міністрів України:
1) у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом розробити та внести на розгляд Верховної Ради України наступні проекти законів:
про інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності;
про обіг земель сільськогосподарського призначення;
про порядок викупу державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
про стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та підтримку фермерської діяльності;
про створення та наповнення Державного земельного банку;
2) у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
3) до 1 січня 2022 року забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру;
4) щороку передбачати у проектах законів України про Державний бюджет України на відповідний рік видатки, необхідні для реалізації цього Закону.»
 
Відхилено    
    -739- Крулько І.І.
3. Кабінету Міністрів України до 1 січня 2020 року забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності та внесення за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру.
 
Відхилено    
    -740- Мазурашу Г.Г.
Розділ ІІ законопроекту «Прикінцеві положення» викласти у наступній редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пунктів 2, 3 і 4, які набирають чинності з дня опублікування цього Закону.
2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набуття чинності цього Закону:
забезпечити повноту відомостей та обліку всіх земель сільськогосподарського призначення у Державному земельному кадастрі та в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.
3. Кабінет Міністрів України не пізніше 15 вересня 2020 року повідомляє Верховну Раду України про стан виконання заходів, передбачених пунктом 2 цього розділу. За результатами розгляду Верховна Рада приймає відповідне рішення.
4. На період до введення в дію цього Закону заборонити будь-які дії, які можуть призвести до зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, їх можливого продажу, або іншим чином відчуження».
 
Відхилено    
    -741- Фролов П.В.
Пункт 1 Розділу ІІ «Прикінцеві положення» пропоную викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.
Дія цього Закону поширюється на всю територію України, окрім тимчасово окупованих територій України, а також Донецької та Луганської областей, на які дія цього Закону буде поширена через шість місяців з дня припинення тимчасової окупації цих територій та остаточного виведення і повної відсутності всіх збройних формувань Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, факт якого буде встановлено в порядку, визначеному Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».
 
Відхилено    
    -742- Івченко В.Є.
Мейдич О.Л.
Пункт 1 розділу ІІ. Прикінцеві положення викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму про схвалення (затвердження) рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -743- Арсенюк О.О.
Мезенцева М.С.
Торохтій Б.Г.
Одарченко А.М.
ІІ. У Розділі ІІ «Прикінцеві положення» проекту Закону:
1. Пункт 2 викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити проведення нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -744- Гривко С.Д.
Пункт 1 розділу ІІ Закону викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності на території Донецької, Хмельницької та Миколаївської областей з 01.10.2020 року, а на іншій території України – з 01.10.2022 року, крім частини 2 цього розділу, яка набирає чинності з дня опублікування цього Закону»;
 
Відхилено    
    -745- Наливайченко В.О.
Пункт 1 розділу ІІ. Прикінцеві положення викласти у такій редакції:
«1. У випадку схвалення (затвердження) рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення за результатами всеукраїнського референдуму, цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму».
 
Відхилено    
    -746- Пузійчук А.В.
Пункт 1 розділу ІІ законопроекту викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності після введення в дію законів про обіг земель сільськогосподарського призначення та про Державну агенцію земель сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -747- Шол М.В.
У пункті 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» проекту Закону слова та цифри «1 жовтня 2020 року» замінити словами і цифрами «1 січня 2021 року».
 
Відхилено    
    -748- Бєлькова О.В.
Пункт 1 розділу ІІ. Прикінцеві положення Проекту викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму про схвалення (затвердження) рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -749- Загородній Ю.І.
У Прикінцевих та перехідних положеннях:
Пункт 1 викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності на наступний день після скасування чи закінчення терміну дії мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення та проведення всеукраїнського референдуму з питання можливості купівлі-продажу сільськогосподарських земель та схвалення відповідного рішення про можливість купівлі-продажу сільськогосподарських земель на такому референдумі».
 
Відхилено    
    -750- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
Пункт 1 Розділу ІІ «Прикінцеві положення» пропонуємо викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2021 року, за умови проведення повної інвентаризації земель (без урахування земель у межах тимчасово окупованих територій) та встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
На період до 1 січня 2026 року діє тимчасова заборона на придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що поширюється на іноземних громадян, осіб без громадянства та юридичних осіб, створених за законодавством іноземних держав, а також юридичних осіб, учасниками яких є іноземні громадяни та/або особи без громадянства. Для придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення зазначеними у цьому пункті суб’єктами після закінчення терміну заборони застосовується спеціальна конституційна процедура».
 
Відхилено    
    -751- Пузанов О.Г.
В пункті 1 розділу ІІ число "2020" замінити на число "2024".
 
Відхилено    
    -752- Давиденко В.М.
У розділі ІІ:
Пункт 1 викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2020 року, крім пунктів 2 та 3 цього розділу, які набирають чинності з дня опублікування цього Закону.»
 
Відхилено    
    -753- Гончаренко О.О.
Пункт 1 викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 квітня 2024 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.».
 
Відхилено    
    -754- Тимошенко Ю.В.
Цимбалюк М.М.
Пункт 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» викласти у наступній редакції:
«1. Цей закон набирає чинності з дня офіційного оприлюднення результатів Всеукраїнського референдуму з питань продажу землі сільськогосподарського призначення, на якому більше половини громадян України, що взяли участь у референдумі, висловились за впровадження ринку землі сільськогосподарського призначення, крім змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про санкції», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», що набирають чинність через три місяці з дня опублікування цього Закону.
 
Відхилено    
    -755- Скороход А.К.
Пункт 1 Розділу ІІ Прикінцеві положення викласти в такій редакції «Цей Закон набирає чинності після створення та впровадження Кабінетом Міністрів України Земельного банку.»
 
Відхилено    
    -756- Павловський П.І.
Пункт 3 розділу ІІ законопроекту викласти в наступній редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
Цей Закон набирає чинності з дня опублікування цього Закону.»
 
Відхилено    
    -757- Дубіль В.О.
У п.1 розділу ІІ законопроекту слова «з 1 жовтня 2020 року» замінити словами «з 1 січня 2021 року»;
 
Відхилено    
    -758- Батенко Т.І.
Констанкевич І.М.
Пункт 1 Розділу ІІ законопроекту викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності через один рік після проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, за умови, що за питання надання згоди на запровадження вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення проголосує більше половини голосів учасників референдуму, що взяли участь у голосуванні».
 
Відхилено    
    -759- Нікітіна М.В.
Чорноморов А.О.
Гайду О.В.
Гузенко М.В.
Салійчук О.В.
Пункт 1 Розділу ІІ викласти у такій редакції: «Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2021 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону».
 
Відхилено    
    -760- Христенко Ф.В.
У Прикінцевих положеннях пункт 1 викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності на наступний день після скасування чи закінчення терміну дії мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення або проведення всеукраїнського референдуму з питання можливості купівлі-продажу сільськогосподарських земель та схвалення відповідного рішення про можливість купівлі-продажу сільськогосподарських земель на такому референдумі».
 
Відхилено    
    -761- Папієв М.М.
Пункт 1 викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму про схвалення рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення.».
 
Відхилено    
    -762- Рудик С.Я.
ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Сільськогосподарські підприємства, сільськогосподарські науково-дослідні установи та навчальні заклади, сільські професійно-технічні училища та загальноосвітні школи, несільськогосподарські підприємства, установи та організації, релігійні організації, оптові ринки сільськогосподарської продукції, які набули у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення до набрання чинності цим Законом, зберігають право власності на такі земельні ділянки.
3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади власних нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
Відхилено    
    -763- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Пункт 1 розділу ІІ проекту викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування».
 
Відхилено    
    -764- Тимошенко Ю.В.
Івченко В.Є.
Пункт 1 розділу ІІ. Прикінцеві положення викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму про схвалення (затвердження) рішення про вільний обіг земельних ділянок сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -765- Яцик Ю.Г.
Скороход А.К.
Пункт 1 розділу ІІ прикінцевих положень викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2022 року, крім суб’єктів, визначених в пункті б) частини 1 статті 130 Земельного кодексу України, для яких цей Закон набуває чинності з 1 січня 2025 року, та пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.
До 1 січня 2022 року:
не допускається укладення договорів емфітевзису стосовно земель сільськогосподарського призначення незалежно від форми власності;
забороняється зміна цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
забороняється внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств.».
 
Відхилено    
    -766- Геращенко І.В.
Герасимов А.В.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Федина С.Р.
Синютка О.М.
Сюмар В.П.
Саврасов М.В.
Павленко Р.М.
Іонова М.М.
Величкович М.Р.
Пропонуємо змінити нумерацію пункту 2 Розділу ІІ «Прикінцеві положення», виклавши його в такій редакції:
«6. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня опублікування цього Закону:
вирішити питання зі створенням Державного земельного банку як юридичної особи публічного права;
забезпечити врегулювання порядку доступного кредитування через Державний земельний банк в цілях залучення коштів для викупу земель сільськогосподарського призначення суб’єктами ведення фермерського господарства за процентами ставками, що не перевищуватимуть п’ять відсотків річних;
установити порядок перевірки походження коштів, залучених суб’єктами, визначеними статтею 130 Земельного кодексу України, для придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
забезпечити суцільну агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення і врегулювати порядок врахування їх відомостей при визначенні стану земель сільськогосподарського призначення для збереження їх родючості та усунення випадків безгосподарського використання земель;
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити перегляд і приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.».
 
Відхилено    
    -767- Яцик Ю.Г.
Скороход А.К.
Пункт 2 розділу ІІ прикінцевих положень викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України у двох річний термін з дня опублікування цього Закону:
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
провести аудит земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності на предмет ефективності їх використання та відповідності інформації Державного земельного кадастру щодо цільового призначення таких земельних ділянок;
здійснити розподіл та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в порядку, визначеному законодавством України;
провести інвентаризацію земельних ділянок на предмет відповідності площі та географічних точок координат земельних ділянок відомостям, внесеним до Державного земельного кадастру;
провести перевірку відповідності відомостей Державного земельного кадастру інформації, що міститься в документах, які підтверджують право власності на земельну ділянку;
визначити порядок розподілу, користування або передачі у власність нерозподілених, невитребуваних, нерозпайованих земельних ділянок,
виконати зобов’язання по безоплатній передачі (приватизації) громадянами України земельних ділянок державної та комунальної власності в межах, визначених статтею 121 цього Кодексу.».
 
Відхилено    
    -768- Тарасов О.С.
Пункт 2 розділу ІІ законопроекту викласти у такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України:
1) у шестимісячний строк з дня опублікування цього Закону:
затвердити порядок здійснення контролю за дотриманням обмеження сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
затвердити порядок здійснення перевірки відповідності набувача або власника земельних ділянок сільськогосподарського призначення вимогам частини першої статті 130 Земельного кодексу України;
створити реєстр, що містить інформацію про власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та сукупну площу земель, що знаходиться у їх власності;
розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про всеукраїнський референдум»;
2) у шестимісячний строк з дня набрання чинності Законом України «Про всеукраїнський референдум» забезпечити проведення всеукраїнського референдуму щодо надання іноземним фізичним та юридичним особам права набувати у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення та, за результатами всеукраїнського референдуму, у разі необхідності підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект зі змінами до чинного законодавства».
 
Відхилено    
    -769- Німченко В.І.
Шуфрич Н.І.
ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2025 року, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону, та вводиться в дію після схвалення його положень на всеукраїнському референдумі.
2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня опублікування цього Закону:
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.
 
Відхилено    
    -770- Новинський В.В.
У Розділі ІІ законопроекту:
пункт 2 викласти у такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:
розробити механізми надання, за рахунок державного бюджету, державної підтримки із здешевлення кредитів малим сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі (за умови придбання не більше, ніж 200 гектарів);
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.»
 
Відхилено    
19. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:
 
-771- Гнатенко В.С.
8. Частину 2 «Прикінцеві положення» проекту доповнити абзацом 5 такого змісту: «до 1 січня 2021 провести інвентаризацію земель за формами власності і суб’єктами господарювання та видами угідь, та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру.»
 
Відхилено   2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:
розробити та затвердити порядок здійснення фінансової підтримки громадян і юридичних осіб (у тому числі фермерських господарств) для придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
розробити та подати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення у складі спеціальних фондів державного та місцевих бюджетів Фонду розвитку сільських територій, кошти з якого формуються, у тому числі, за рахунок частини коштів від продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної і комунальної власності та спрямовуються на видатки розвитку: інфраструктури, енергозбереження, освіти та медицини у сільській місцевості та реалізацію державних програм розвитку малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників;
 
    -772- Волошин О.А.
Поправка №444:»Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень викласти в наступній редакції: "2. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний строк з дня опублікування цього Закону:".
 
Відхилено    
    -773- Папієв М.М.
Пункт 2 викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України з дня опублікування цього Закону:»
Доповнити підпунктами 1) -3) такого змісту:
1) до 1 січня 2022 року забезпечити:
переведення у форму, придатну для її оброблення електронними засобами, документації із землеустрою, за якою здійснювалося формування земельних ділянок, та правовстановлюючих документів на земельні ділянки, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано до 1 січня 2013 року, але відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, та здійснити державну реєстрацію таких земельних ділянок. У разі відсутності у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, зазначеної документації із землеустрою або у разі якщо така документація не містить відомостей про координати поворотних точок меж земельних ділянок, забезпечити проведення робіт із землеустрою, необхідних для внесення до Державного земельного кадастру відомостей про такі земельні ділянки;
приведення програмного та технологічного забезпечення Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у відповідність із законами України "Про Державний земельний кадастр" та "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень";
проведення інвентаризації архівних екземплярів правовстановлюючих документів на земельні ділянки та складання органом, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, вичерпних реєстрів земельних ділянок, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано згідно з законодавством, що діяло до 1 січня 2013 року, та їх передачу органу державної реєстрації прав;
2) забезпечити фінансування заходів, передбачених цим Законом, при формуванні видатків Державного бюджету України на відповідний рік;
3) затвердити порядок проведення суцільної звірки відповідності відомостей Державного земельного кадастру із відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, передбачивши оприлюднення переліку земельних ділянок та прав на них, по яких виявлені невідповідності відомостей, та поінформування про це суб’єктів речових прав на такі ділянки, а також вжиття відповідними органами влади необхідних заходів щодо усунення виявлених порушень законодавства і притягнення винних у цьому осіб до відповідальності відповідно до закону.
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити організацію формування витягів в електронній формі з Державного земельного кадастру про земельні ділянки державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно.
 
Відхилено    
    -774- Шуфрич Н.І.
Поправка № 444: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень викласти в наступній редакції: "2. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний строк з дня опублікування цього Закону:".
 
Відхилено    
    -775- Бурміч А.П.
6. Пункті 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» викласти у такій новій редакції:»1. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2024 року, але не раніше затвердження цього Закону всеукраїнським референдумом.».
 
Відхилено    
    -776- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №444: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень викласти в наступній редакції: "2. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний строк з дня опублікування цього Закону:".
 
Відхилено    
    -777- Королевська Н.Ю.
Поправка №444: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень викласти в наступній редакції: «2. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний строк з дня опублікування цього Закону:".
 
Відхилено    
    -778- Гнатенко В.С.
9. Частину 2 абзацом 5 «Прикінцеві положення» проекту доповнити абзацом 5 такого змісту: «Кабінетом Міністрів України забезпечити збереження у державній власності земель які межують з населеним пунктом для подальшого розвитку населених пунктів в розмірі 15 відсотків від площі населеного пункту.
 
Відхилено    
    -779- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Доповнити розділ ІІ пунктом такого змісту (з відповідною зміною нумерації пунктів):
«Кабінету Міністрів України протягом року з дня набрання чинності цим Законом забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру».
 
Відхилено    
    -780- Фролов П.В.
Пункт 2 Розділу ІІ «Прикінцеві положення» пропоную викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня опублікування цього Закону:
підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України проект закону про посилення відповідальності за безгосподарне використання земель сільськогосподарського призначення;
здійснити заходи щодо проведення загальнодержавної інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та встановлення кількісних і якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру;
створити спеціальний державний фонд з метою гарантування суб’єктам ведення фермерського господарства купівлю земельних ділянок сільськогосподарського призначення за зниженими процентними ставками;
привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити перегляд і приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом».
 
Відхилено    
    -781- Цабаль В.В.
Осадчук А.П.
Клименко Ю.Л.
Совсун І.Р.
У пункті другому Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" після абзацу першого доповнити двома новим абзацами такого змісту:
"розробити та затвердити порядок здійснення фінансової підтримки громадян і фермерських господарств на придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарської техніки та обладнання для їх обробки;
розробити зміни до Бюджетного кодексу України щодо створення спеціального Фонду розвитку сільських територій, кошти з якого спрямовуються, з урахуванням поданих органами місцевого самоврядування пропозицій, на видатки розвитку: інфраструктури, енергозбереження, освіти та медицини у сільській місцевості та реалізацію державних програм розвитку малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників;".
У зв’язку з цим абзаци другий – четвертий вважати відповідно абзацами четвертим – шостим.
 
Відхилено    
    -782- Загородній Ю.І.
Пункт 2 викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України з дня опублікування цього Закону:»
 
Відхилено    
    -783- Загородній Ю.І.
Доповнити підпунктами 1) -3) такого змісту:
1) до 1 січня 2021 року забезпечити:
а) переведення у форму, придатну для її оброблення електронними засобами, документації із землеустрою, за якою здійснювалося формування земельних ділянок, та правовстановлюючих документів на земельні ділянки, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано до 1 січня 2013 року, але відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, та здійснити державну реєстрацію таких земельних ділянок. У разі відсутності у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, зазначеної документації із землеустрою або у разі якщо така документація не містить відомостей про координати поворотних точок меж земельних ділянок, забезпечити проведення робіт із землеустрою, необхідних для внесення до Державного земельного кадастру відомостей про такі земельні ділянки;
б) приведення програмного та технологічного забезпечення Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у відповідність із законами України "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;
2) забезпечити фінансування заходів, передбачених цим Законом, при формуванні видатків Державного бюджету України на відповідний рік;
3) у тримісячний строк із дня набрання чинності цим Законом:
затвердити порядок проведення суцільної звірки відповідності відомостей Державного земельного кадастру із відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, передбачивши оприлюднення переліку земельних ділянок та прав на них, по яких виявлені невідповідності відомостей, та поінформування про це суб’єктів речових прав на такі ділянки, а також вжиття відповідними органами влади необхідних заходів щодо усунення виявлених порушень законодавства і притягнення винних у цьому осіб до відповідальності відповідно до закону.
 
Відхилено    
    -784- Дубіль В.О.
У п.2 розділу ІІ законопроекту слово «тримісячний» замінити словом «шестимісячний»;
 
Відхилено    
    -785- Кулініч О.І.
Пункту 2 Розділу ІІ викласти в такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України до набрання чинності цим Законом:».
 
Відхилено    
    -786- Христенко Ф.В.
Пункт 2 Прикінцевих положень викласти в такій редакції:
1) «2. Кабінету Міністрів України з дня опублікування цього Закону:»
Доповнити підпунктами такого змісту:
1) до 1 січня 2022 року забезпечити:
переведення у форму, придатну для її оброблення електронними засобами, документації із землеустрою, за якою здійснювалося формування земельних ділянок, та правовстановлюючих документів на земельні ділянки, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано до 1 січня 2013 року, але відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі, та здійснити державну реєстрацію таких земельних ділянок. У разі відсутності у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, зазначеної документації із землеустрою або у разі якщо така документація не містить відомостей про координати поворотних точок меж земельних ділянок, забезпечити проведення робіт із землеустрою, необхідних для внесення до Державного земельного кадастру відомостей про такі земельні ділянки;
приведення програмного та технологічного забезпечення Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Державного реєстру актів цивільного стану громадян у відповідність із законами України "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та «Про державну реєстрацію актів цивільного стану;
проведення інвентаризації архівних екземплярів правовстановлюючих документів на земельні ділянки та складання органом, що здійснює ведення Державного земельного кадастру, вичерпних реєстрів земельних ділянок, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано згідно з законодавством, що діяло до 1 січня 2013 року, та їх передачу органу державної реєстрації прав;
2) забезпечити фінансування заходів, передбачених цим Законом, при формуванні видатків Державного бюджету України на відповідний рік;
3) у тримісячний строк із дня набрання чинності цим Законом:
затвердити порядок проведення суцільної звірки відповідності відомостей Державного земельного кадастру із відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, передбачивши оприлюднення переліку земельних ділянок та прав на них, по яких виявлені невідповідності відомостей, та поінформування про це суб’єктів речових прав на такі ділянки, а також вжиття відповідними органами влади необхідних заходів щодо усунення виявлених порушень законодавства і притягнення до відповідальності відповідно до закону винних у цьому осіб.
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити організацію формування витягів в електронній формі з Державного земельного кадастру про земельні ділянки державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно.
 
Відхилено    
    -787- Литвиненко С.А.
Кириченко М.О.
3. Пункт 2 розділу ІІ законопроекту викласти у наступному вигляді:
«2. Кабінету Міністрів України забезпечити:
1) протягом 6 місяців з дати прийняття цього Закону розробку та подання на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України «Про всеукраїнський референдум»;
2) протягом 6 місяців з дати прийняття Закону України «Про всеукраїнський референдум» проведення всеукраїнського референдуму щодо надання іноземним фізичним та юридичним особам права набувати у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення та, за результатами всеукраїнського референдуму, у разі необхідності, підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект зі змінами до чинного законодавства;
3) протягом 6 місяців з дати прийняття цього Закону затвердження порядку здійснення контролю за дотриманням обмеження сукупної площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, а також за відчуженням корпоративних прав юридичних осіб України, створених за законодавством України, що є власниками земель сільськогосподарського призначення;
4) протягом 6 місяців з дати прийняття цього Закону затвердження порядку здійснення перевірки відповідності набувача або власника земельних ділянок сільськогосподарського призначення вимогам пункту першого статті 130 Земельного кодексу України;
5) протягом 6 місяців з дати прийняття цього Закону створення реєстру, що містить інформацію про власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та сукупну площу земель, що знаходиться у їх власності.»
 
Відхилено    
20. привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
-788- Шуфрич Н.І.
Поправка № 445: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень доповнити новим абзацом такого змісту: "забезпечити проведення інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру протягом двох років після опублікування цього Закону.".
 
Відхилено   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
    -789- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Доповнити розділ ІІ пунктом такого змісту (з відповідною зміною нумерації пунктів):
«Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону подати на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про всеукраїнський референдум».
 
Відхилено    
    -790- Дубіль В.О.
Абзац 1 п.2 розділу ІІ законопроекту слово викласти у наступній редакції «привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом, а також прийняти нові нормативно-правові акти, необхідні для реалізації норм цього Закону»;
 
Відхилено    
21. забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
 
   забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
 
22. забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.
 
-791- Королевська Н.Ю.
Поправка №445: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень доповнити новим абзацом такого змісту: «забезпечити проведення інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру протягом двох років після опублікування цього Закону.".
 
Відхилено   забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.
 
    -792- Волошин О.А.
Поправка №446:»Доповнити Розділ ІІ Прикінцевих положень новим пунктом такого змісту:"Рекомендувати Президенту України привести свої укази у відповідність із цим Законом.".
 
Відхилено    
    -793- Волошин О.А.
Поправка № 445»Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень доповнити новим абзацом такого змісту:"забезпечити проведення інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру протягом двох років після опублікування цього Закону.".
 
Відхилено    
    -794- Шуфрич Н.І.
Поправка № 446: «Доповнити Розділ ІІ Прикінцевих положень новим пунктом такого змісту: "Рекомендувати Президенту України привести свої укази у відповідність із цим Законом.".
 
Відхилено    
    -795- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №446: «Доповнити Розділ ІІ Прикінцевих положень новим пунктом такого змісту: "Рекомендувати Президенту України привести свої укази у відповідність із цим Законом.".
 
Відхилено    
    -796- Кива І.В.
Колтунович О.С.
Поправка №445: «Пункт 2 Розділу ІІ Прикінцеві положень доповнити новим абзацом такого змісту: "забезпечити проведення інвентаризацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення усіх форм власності та внесення отриманих за підсумками інвентаризації відомостей про такі земельні ділянки до Державного земельного кадастру протягом двох років після опублікування цього Закону.".
 
Відхилено    
    -797- Королевська Н.Ю.
Поправка №446: «Доповнити Розділ ІІ Прикінцевих положень новим пунктом такого змісту: «Рекомендувати Президенту України привести свої укази у відповідність із цим Законом.".
 
Відхилено    
    -798- Гривко С.Д.
Пункт 2 розділу ІІ Закону доповнити абзацами 5-6 наступного змісту:
«розробити програми державного пільгового кредитування для суб’єктів малого підприємництва, які мають намір займатися сільськогосподарським виробництвом, селянським (фермерським) господарством, для впровадження відповідних програм з набранням чинності цим Законом;
в термін до 01.10.2021 року провести аналіз впливу змін, запроваджених цим Законом, на основні економічні показники України в цілому та на економічні показники Донецької, Хмельницької та Миколаївської областей зокрема, затвердити та подати Верховній Раді України звіт з результатами відповідного аналізу, для оцінки проведеної реформи та розгляду питання про необхідність внесення коригувань».
 
Відхилено    
    -799- Давиденко В.М.
Доповнити пункт 2 новим абзацом такого змісту:
«подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України необхідних для функціонування Державного земельного банку;»
 
Відхилено    
    -800- Давиденко В.М.
Доповнити розділ новим пунктом 3 такого змісту:
«3. Кабінету Міністрів України створити до 1 липня 2020 року Державний земельний банк з відповідною інфраструктурою для розвитку системи кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу землі, здійснення операцій із землями сільськогосподарського призначення, які вилучаються у випадку не повернення кредиту наданого позичальнику під заставу землі, управління земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності.»
 
Відхилено    
    -801- Княжицький М.Л.
Пункт 2 розділу ІІ проекту закону доповнити новим абзацом наступного змісту:
«Забезпечити проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення»
 
Відхилено    
    -802- Новинський В.В.
Доповнити новим пунктом такого змісту:
«3. Кабінету Міністрів України спільно з Національним банком України протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом розробити та прийняти положення про порядок та засади функціонування Державного Земельного банку України та створити Державний Земельний банк відповідно статті 7 Закону України «Про банки та банківську діяльність».
 
Відхилено    
    -803- Халімон П.В.
Пункт 2 розділу ІІ Законопроекту після абзацу 4 доповнити новими абзацами такого змісту:
«затвердити порядок інформування громадян, юридичних осіб та органів влади про площі земель сільськогосподарського призначення у межах територіальних громад, областей та країні в цілому, а також про дотримання обмежень розмірів таких земель, що перебувають у власності юридичних осіб;»;
«затвердити порядок ведення моніторингу земельних відносин;»;
«встановити порядок контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності і користуванні юридичних осіб, який передбачатиме оброблення інформації в автоматичному режимі за допомогою програмно-технічних засобів та надання відповідної інформації через спеціальний портал в мережі Інтернет;встановити вимоги до програмного забезпечення, що використовується для проведення електронних земельних аукціонів;»;
«затвердити порядок створення і функціонування порталу Єдиного державного порталу земельних торгів.».
 
Відхилено    
    -804- Дубіль В.О.
Абзац третій п.2 розділу ІІ законопроекту виключити.
 
Відхилено    
    -805- Дубіль В.О.
П.2 розділ ІІ законопроекту доповнити новим абзацом такого змісту «внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в частині фінансового забезпечення проведення Всеукраїнського референдуму щодо продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення».
 
Відхилено    
    -806- Кириченко М.О.
1. Доповнити Перехідні положення Земельного кодексу України наступними положеннями:
«Кабінету Міністрів України утворити Державний фонд підтримки сталого сільськогосподарського землекористування у формі акціонерного товариства, який стовідсотково належить державі та не підлягає приватизації.
Установити, що:
Державний фонд підтримки сталого сільськогосподарського землекористування забезпечує реалізацію заходів, спрямованих на підтримку використання земель сільськогосподарського призначення у масивах земель сільськогосподарського призначення фермерськими господарствами та дрібними сільськогосподарськими товаровиробниками, забезпечує реалізацію заходів із консолідації та ефективного використання земель сільськогосподарського призначення;
Державний фонд підтримки сталого сільськогосподарського землекористування може здійснювати порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України, придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, власниками яких є пенсіонери та соціально-незахищені особи, в тому числі із розстроченням платежу або шляхом укладення договорів ренти, у разі збереження земельних ділянок у користуванні фермерських господарств або їх членів;
у разі якщо орендар земельної ділянки, який відповідно до вимог статті 130 Земельного кодексу України не належить до осіб, які можуть купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення, він може перевести переважне право на придбання орендованої земельної ділянки у разі її продажу на Державний фонд підтримки сталого сільськогосподарського землекористування, за умови сплати вартості земельної ділянки орендарем із наступним подовженням договору оренди земельної ділянки на строк, не менше визначеного статтею 19 Закону України «Про оренду землі» із орендною платою, що прирівнюється до розміру земельного податку за відповідну земельну ділянку;
обмеження, встановлення частиною другою статті 130 Земельного кодексу України не поширюються на Державний фонд підтримки сталого сільськогосподарського землекористування;
Відчуження земельних ділянок, що перебувають у власності Державного фонду підтримки сталого сільськогосподарського землекористування, забороняється, крім випадків відчуження земельних ділянок для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідності».
 
Відхилено    
23. Голова Верховної Ради України

   Голова Верховної Ради України