Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням"
 
   Про внесення зміни до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення приміщенням Вищого антикорупційного суду
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
-1- Мамка Г.М.
Розділ І виключити.
 
Відхилено      
5. 1. Закон України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" (Відомості Верховної Ради України, 2016, № 48, ст. 814) доповнити статтею 1-1:
 
   І. Закон України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 48, ст. 814) доповнити статтею 1-1 такого змісту:
 
6. "1-1. Установити, що частина заборгованості погашається шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 41, за ринковою вартістю, яка підтверджується звітом про незалежну оцінку."
 
-2- Тарута С.О.
Кицак Б.В.
Буймістер Л.А.
Мовчан О.В.
Скорик М.Л.
Абзац другий пункту 1 розділу І доповнити реченням:
"Залишок заборгованості, що залишиться після погашення заборгованості шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 41, сплачується щокварталу рівними частинами протягом строку, визначеного статтею 1 цього Закону."
 
Враховано   "1-1. Частина заборгованості погашається шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) по проспекту Перемоги, 41 у м. Києві за ринковою вартістю, яка підтверджується звітом про незалежну оцінку майна. Залишок заборгованості, що залишиться після погашення заборгованості шляхом передачі до сфери управління державного органу, визначеного Кабінетом Міністрів України, від державного підприємства "Антонов" нежитлової будівлі (літера А) по проспекту Перемоги, 41 у м. Києві, погашається щокварталу рівними частинами протягом строку, визначеного статтею 1 цього Закону".
 
7. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
8. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
9. 2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

-3- Стефанчук Р.О.
Розділ ІІ "Прикінцеві положення" доповнити новим пунктом такого змісту:
"Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2020 рік".
 
Враховано   2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.
3. Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього Закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2020 році.