Кількість абзаців - 60 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. Закон УкраЇни
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування
 
   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх існування
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
5. 1. Частину п’яту статті 39 У Законі України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97) після слів «на транспортних засобах» доповнити словами «, за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу)».
 
-1- Бондаренко О.В.
Пункт 1 законопроекту викласти у такій редакції: «У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден (за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу), проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)».
 
Враховано   3. Частину п’яту статті 39 Закону України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97; 2015 р., № 25, ст. 194) після слів «маломірних суден» доповнити словами « (крім їх використання під час здійснення контролю у сфері охорони, використання і відтворення тваринного світу)».
 
    -2- Лабунська А.В.
У частині п’ятій ст. 39 Закону України «Про тваринних світ» слова «за винятком їх використання» замінити словами «за винятком використання транспортних засобів».
 
Відхилено    
    -3- Василенко Л.В.
у статті 39 в частині п’ятій слова «за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу)» виключити
 
Враховано частково    
    -4- Пасічний О.С.
Частину п’яту статті 39 у Законі України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97) після слів «на транспортних засобах» доповнити словами "Дозволяється використання транспортних (в тому числі плавучих) засобів під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу."
 
Враховано редакційно    
    -5- Мінько С.А.
Після слів «на транспортних засобах» доповнити словами «, за винятком використання транспортних засобів під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу)»
 
Відхилено    
6. 2. Статтю 22 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № 17, ст. 155) доповнити частиною третьою такого змісту:
 
-6- Бондаренко О.В.
Пункт 2 законопроекту виключити. (Статтю 22 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» залишити в чинній редакції).
 
Відхилено   4. Статтю 22 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., № 17, ст. 155; 2014 р., № 6-7, ст. 80) доповнити частиною третьою такого змісту:
 
    -7- Лабунська А.В.
Частину другу розділу першого законопроекту (зміни до ст. 22 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів») виключити.
 
Відхилено    
    -8- Мінько С.А.
Виключити
 
Відхилено    
7. «Під час проведення громадського контролю за провадженням рибогосподарської діяльності громадські інспектори мають право використовувати власні транспортні засоби, річкові та маломірні судна, які забезпечуються за власний кошт паливо-мастильними матеріалами для забезпечення проведення таких перевірок».
 
-9- -- Народні депутати – члени Комітету
«Під час проведення громадського контролю за провадженням рибогосподарської діяльності громадські інспектори мають право використовувати власні транспортні засоби, річкові та маломірні судна за власний кошт».
 
Враховано   «Під час здійснення громадського контролю за провадженням рибогосподарської діяльності громадські інспектори мають право використовувати свої транспортні засоби, річкові та маломірні судна за власний рахунок».
 
8. 3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., № 51, ст. 1122):
 
   1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
 
9. 1) у статті 59:
 
-10- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   1) у статті 59:
 
10. у частині першій слова «трьох до семи» замінити словами «п’ятидесяти до ста», слова «п'яти до восьми» замінити словами «ста до двохсот»;
 
-11- Мамка Г.М.
У абзаці 2 підпункту 1 пункту 3 Розділу І слова «п’ятидесяти до ста» замінити словами «тридцяти до сімдесяти», а слова від «ста до двохсот» замінити словами «п’ятдесяти до ста».
 
Відхилено   в абзаці другому частини першої слова «трьох до семи» замінити словами «п’ятидесяти до ста», а слова «п'яти до восьми» - словами «ста до двохсот»;
 
11. у частині другій слова «п’яти до восьми» замінити словами «ста до двохсот»;
 
-12- Мамка Г.М.
У абзаці другому підпункту 1 пункту 3 Розділу І слова словами «ста до двохсот» замінити словами «п’ятдесяти до вісімдесяти»
 
Відхилено   в абзаці другому частини другої слова «п’яти до восьми» замінити словами «ста до двохсот»;
 
12. доповнити частиною третьою такого змісту:
 
-13- Бондаренко О.В.
у підпункті 1 (зміни до статті 59) нову частиною третю виключити.
 
Відхилено   доповнити частиною третьою такого змісту:
 
13. «Виконання робіт на землях водного фонду без здійснення заходів щодо збереження середовища існування та умов розмноження водних біоресурсів, забезпечення недоторканності ділянок, що становлять особливу цінність для збереження водних біоресурсів, -
 
-14- Лабунська А.В.
У частині третій ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «ділянок, що становлять особливу цінність для збереження водних біоресурсів» замінити словами «ділянок, що становлять особливу цінність для охорони і відтворення водних біоресурсів».
 
Враховано   «Виконання робіт на землях водного фонду без здійснення заходів щодо збереження середовища існування та умов розмноження водних біоресурсів, забезпечення недоторканності ділянок, що становлять особливу цінність для охорони і відтворення водних біоресурсів, -
 
    -15- Василенко Л.В.
у статті 59 у частині третій слова «збереження водних біоресурсів» замінити словами «охорони і відтворення водних біоресурсів»
 
Враховано    
    -16- Мамка Г.М.
Абзац 5 та 6 підпункту 1 пункту 3 Розділу І викласти у такій редакції:
«Виконання робіт на землях водного фонду без здійснення заходів щодо збереження сприятливих умов для існування, відтворення, міграції та зимівлі водних біоресурсів, забезпечення недоторканності ділянок, що становлять особливу цінність для охорони і відтворення водних біоресурсів, —
тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення і на посадових осіб — від двохсот до трьохсот мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення.»
 
Враховано частково    
14. тягне за собою накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення і на посадових осіб - від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення.»;
 
   тягне за собою накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення і на посадових осіб - від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів вчинення правопорушення»;
 
15. 2) у статті 85:
 
-17- Шахов С.В.
Доповнити Статтю 85. (Порушення правил використання об`єктів тваринного світу) приміткою наступного змісту: «Примітка. Після документування адміністративного правопорушення та визначення розміру збитків, завданих об'єктам тваринного світу, за затвердженими таксами та методиками, вживати заходи щодо повернення у природне середовище живих незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів.».
 
Відхилено   2) у статті 85:
 
    -18- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено    
    -19- Маріковський О.В.
У статті 85 у абзаці першому частини третьої слова «попередження або» виключити;
 
Враховано    
16. у частині третій слова «двох до десяти» замінити словами «сорока до ста п’ятдесяти», а слова «десяти до тридцяти» замінити словами «двохсот до трьохсот»;
 
-20- Мамка Г.М.
У абзаці 2 підпункту 2 пункту 3 Розділу І слова «сорока до ста п’ятдесяти» замінити словами «двадцяти до ста», а слова «двохсот до трьохсот» замінити словами «ста до двохсот»
 
Відхилено   в абзаці другому частини третьої слова «двох до десяти» замінити словами «сорока до ста п’ятдесяти», слова «десяти до тридцяти» - словами «двохсот до трьохсот», а слова «попередження або» виключити;
 
17. частину четверту викласти у такій редакції:
 
   частину четверту викласти в такій редакції:
 
18. «Грубе порушення правил рибальства (рибальство з використанням знарядь добування (вилову) особами, які не мають дозвільних документів на спеціальне використання водних біоресурсів або перебування на водному об’єкті чи у прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями добування (вилову) (вибухові, отруйні речовини, знаряддя лову із застосуванням електроструму або інші, що пристосовані для масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу); здійснення любительського рибальства у межах районів, визначених для промислового рибальства, а також здійснення промислового рибальства у межах районів, визначених для любительського рибальства; приховування обсягів вилучення водних біоресурсів під час спеціального використання водних біоресурсів; застосування промислових знарядь добування (вилову) водних біоресурсів, які не відповідають правилам та режимам рибальства; незаконне здійснення промислових операцій у заборонених для промислу місцях чи у заборонений для промислу період часу; добування (вилов) водних біоресурсів з перевищенням максимально допустимого прилову особин непромислового розміру) -
 
-21- Бондаренко О.В.
абзац перший частини четвертої викласти у такій редакції ««Грубе порушення правил рибальства (рибальство з використанням знарядь добування (вилову) особами, які не мають дозвільних документів на спеціальне використання водних біоресурсів або перебування на водному об’єкті чи у прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями добування (вилову) (вибухові, отруйні речовини, знаряддя лову із застосуванням електроструму або інші, що пристосовані для масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу); приховування обсягів вилучення водних біоресурсів під час спеціального використання водних біоресурсів; застосування промислових знарядь добування (вилову) водних біоресурсів, які не відповідають правилам та режимам рибальства; незаконне здійснення промислових операцій у заборонених для промислу місцях чи у заборонений для промислу період часу; добування (вилов) водних біоресурсів в обсягах, що перевищують встановлені ліміти (квоти) або з порушенням правил любительського і спортивного рибальства» і далі за текстом;
 
Враховано   «Грубе порушення правил рибальства (рибальство з використанням знарядь добування (вилову) особами, які не мають дозвільних документів на спеціальне використання водних біоресурсів або перебування на водному об’єкті чи у прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями добування (вилову) (вибухові, отруйні речовини, знаряддя лову із застосуванням електроструму або інші, пристосовані для масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу); приховування обсягів вилучення водних біоресурсів під час спеціального використання водних біоресурсів; застосування промислових знарядь добування (вилову) водних біоресурсів, що не відповідають правилам та режимам рибальства; незаконне здійснення промислових операцій у заборонених для промислу місцях чи у заборонений для промислу період часу; добування (вилов) водних біоресурсів в обсягах, що перевищують встановлені ліміти (квоти), або з порушенням правил любительського і спортивного рибальства) -
 
    -22- Пасічний О.С.
«Грубе порушення правил рибальства (рибальство з використанням знарядь добування (вилову) особами, які не мають дозвільних документів на спеціальне використання водних біоресурсів або перебування на водному об’єкті чи у прибережній захисній смузі із забороненими знаряддями добування (вилову) (вибухові, отруйні речовини, знаряддя лову із застосуванням електроструму або інші, що пристосовані для масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу); здійснення промислового рибальства у межах районів, визначених для любительського рибальства; приховування обсягів вилучення водних біоресурсів під час спеціального використання водних біоресурсів; застосування промислових знарядь добування (вилову) водних біоресурсів, які не відповідають правилам та режимам рибальства; незаконне здійснення промислових операцій у заборонених для промислу місцях чи у заборонений для промислу період часу; добування (вилов) водних біоресурсів з перевищенням максимально допустимого прилову особин непромислового розміру) –
 
Враховано частково    
    -23- Мамка Г.М.
У абзаці 4 підпункту 2 пункту 3 Розділу І перед словами «Грубе порушення» доповнити словами «Повторне або»
 
Відхилено    
    -24- Маріковський О.В.
у абзаці першому частини четвертої слова «здійснення любительського рибальства у межах районів, визначених для промислового рибальства, а також здійснення промислового рибальства у межах районів, визначених для любительського рибальства;» та слова «особин непромислового розміру» виключити.
 
Враховано    
19. тягне за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів і на посадових осіб, керівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців - від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів та засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів.»;
 
-25- Мамка Г.М.
У абзаці 5 підпункту 2 пункту 3 Розділу І слова «двохсот до п’ятисот» замінити словами «двохсот до трьохсот», а слова «чотирьохсот до восьмисот» замінити словами «від трьохсот до п’ятисот»
 
Відхилено   тягне за собою накладення штрафу на громадян від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів і на посадових осіб, фізичних осіб - підприємців - від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів»;
 
20. доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
-26- Бондаренко О.В.
частину п’яту виключити;
 
Враховано      
    -27- Мамка Г.М.
Абзаци 6-8 підпункту 2 пункту 3 Розділу І виключити.
 
Враховано    
21. «Повторне грубе порушення правил рибальства -
 
      
22. тягне за собою накладення штрафу на громадян від чотирьохсот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів і на посадових осіб, керівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців - від восьмисот до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь добування (вилову) водних біоресурсів та засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів.»;
 
      
23. частину п’яту відповідно вважати частиною шостою;
 
-28- Маріковський О.В.
Доповнити статтю новою частиною шостою такого змісту:
«Порушення вимог системи моніторингу риболовних суден –
тягне за собою накладання штрафу на посадових осіб від ста п'ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів для суден флоту рибної промисловості, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства, та від тисячі до двох тисяч п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутих (виловлених) водних біоресурсів для суден флоту рибної промисловості, що підлягають нагляду класифікаційного товариства, плавають під Державним Прапором України і здійснюють промислове рибальство (промисел) у внутрішніх рибогосподарських об'єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній морській (економічній) зоні та на континентальному шельфі України, у відкритому морі та у виключних економічних зонах іноземних держав.».
Ураховуючи зазначене, частину шосту статті 85 КУАП відповідно вважати частиною сьомою.
 
Відхилено      
24. 3) у статті 86-1 слова «одного до шести» замінити словами «ста до трьохсот», а слова «п?яти до восьми» замінити словами «чотирьохсот дев’яноста до дев’ятисот дев’яноста»;
 
-29- Мамка Г.М.
У підпункті 3 пункту 3 Розділу І слова «ста до трьохсот» замінити словами «ста до двохсот», а слова «чотирьохсот дев’яноста до дев’ятисот дев’яноста» замінити словами «трьохсот до п’ятисот»;
 
Відхилено   3) в абзаці другому статті 86-1 слова «одного до шести» замінити словами «ста до трьохсот», а слова «п?яти до восьми» - словами «чотирьохсот дев’яноста до дев’ятисот дев’яноста»;
 
    -30- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено    
    -31- Бондаренко О.В.
Статтю 87 доповнити частиною третьою такого змісту:
«Виконання робіт на землях водного фонду без здійснення заходів щодо збереження сприятливих умов для існування, відтворення, міграції та зимівлі водних біоресурсів -
тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»;
 
Відхилено    
25. 4) у статті 88:
 
-32- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   4) у статті 88:
 
26. у частині першій слова «тридцяти до п’ятдесяти» замінити словами «ста до ста п’ятдесяти», а слова «п’ятдесяти до сімдесяти» замінити словами «двохсот до трьохсот»;
 
   в абзаці другому частини першої слова «тридцяти до п’ятдесяти» замінити словами «ста до ста п’ятдесяти», а слова «п’ятдесяти до сімдесяти» - словами «двохсот до трьохсот»;
 
27. у частині другій слова «п’ятдесяти до ста» замінити словами «двох тисяч до трьох тисяч», слова «сімдесяти до ста двадцяти» замінити словами «трьох тисяч п’ятиста до п’яти тисяч», після слів «з конфіскацією цих об'єктів», слова «або без такої» виключити;
 
-33- Бондаренко О.В.
у абзаці другому частини другої слова «від двох тисяч до трьох тисяч» замінити словами «від трьохсот до п’ятисот», а «від трьох тисяч п’ятиста до п’яти тисяч» замінити словами «від п’ятисот до тисячі»;
 
Враховано   в абзаці другому частини другої слова «п’ятдесяти до ста» замінити словами «трьохсот до п’ятисот», слова «сімдесяти до ста двадцяти» - словами «п’ятисот до тисячі», а слова «або без такої» виключити;
 
    -34- Мамка Г.М.
У абзаці 3 підпункту 4 пункту 3 Розділу І слова у частині другій слова «двох тисяч до трьох тисяч» замінити словами «п’ятисот до однієї тисячі», а слова «трьох тисяч п’ятиста до п’яти тисяч» замінити словами «однієї тисячі до двох тисяч»;
 
Враховано частково    
28. 5) у статті 88-1:
 
-35- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   5) у статті 88-1:
 
29. у частині другій слова «ста до двохсот п’ятнадцяти» замінити словами «п’ятисот до однієї тисячі»;
 
   в абзаці другому частини другої слова «ста до двохсот п’ятнадцяти» замінити словами «п’ятисот до однієї тисячі»;
 
30. у частині третій слова «трьох до п’ятдесяти» замінити словами «п’ятисот до однієї тисячі»;
 
   в абзаці другому частини третьої слова «трьох до п’ятдесяти» замінити словами «п’ятисот до однієї тисячі»;
 
31. 6) у статті 90 слова «двадцяти до тридцяти» замінити словами «ста до двохсот», а слова «тридцяти до п'ятдесяти» замінити словами «тисячі до двох тисяч»;
 
-36- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   6) в абзаці другому статті 90 слова «двадцяти до тридцяти» замінити словами «ста до двохсот», а слова «тридцяти до п'ятдесяти» - словами «тисячі до двох тисяч»;
 
32. 7) статтю 91-2 викласти у такій редакції:
 
-37- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   7) текст статті 91-2 викласти в такій редакції:
 
33. «Перевищення затверджених лімітів та нормативів (квот добування (вилову), часток добування (вилову) використання природних ресурсів -
 
-38- Бондаренко О.В.
у підпункті 7 (зміни до статті 91-2) абзац перший частини першої викласти у редакції: «Перевищення затверджених лімітів та нормативів (у тому числі квот добування (вилову) водних біоресурсів) використання природних ресурсів»;
 
Враховано редакційно   «Перевищення затверджених лімітів (у тому числі квот добування (вилову), часток добування (вилову) та нормативів використання природних ресурсів -
 
    -39- Лабунська А.В.
У статті 91-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «Перевищення затверджених лімітів та нормативів (квот добування (вилову), часток добування (вилову) використання природних ресурсів» замінити словами «Перевищення затверджених лімітів (в тому числі квот добування (вилову), часток добування (вилову) та нормативів використання природних ресурсів».
 
Враховано    
    -40- Василенко Л.В.
у статті 91-2 у частині першій слова « (квот добування (вилову), часток добування (вилову)» виключити
 
Відхилено    
    -41- Овчинникова Ю.Ю.
Абзац перший статті 91-2 КУАП викласти у такій редакції: «Перевищення затверджених лімітів (в тому числі квот добування (вилову), часток добування (вилову) та нормативів використання природних ресурсів —».
 
Враховано    
    -42- Маріковський О.В.
Абзац перший статті 91-2 КУАП викласти у такій редакції: «Перевищення затверджених лімітів (в тому числі квот добування (вилову), часток добування (вилову) та нормативів використання природних ресурсів», що відповідатиме нормопроектувальній техніці.
 
Враховано    
34. тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, керівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців - від трьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»;
 
   тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, фізичних осіб - підприємців - від трьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»;
 
35. 8) у статті 221 слова «та п’ятою статті 85» замінити словами «- шостою статті 85»;
 
-43- Лабунська А.В.
Статтю 221 Кодексу України про адміністративні правопорушення після слів «статтями 44-1, 46-1, 46-2, 51, 51-2, 51-3» доповнити словами «частиною третьою статті 59,».
 
Відхилено      
    -44- Мамка Г.М.
Підпункт 8 пункту 3 Розділу І виключити
 
Враховано    
    -45- Мінько С.А.
Виключити.
 
Враховано    
    -46- Маріковський О.В.
У статті 221 КУАП слова та цифри «четвертою та шостою статті 85» замінити словами і цифрами «четвертою – сьомою статті 85»«
 
Відхилено    
36. 9) у пункті 1 частини першої статті 255:
 
-47- Шахов С.В.
В абзац перший пункту першого статті 255 внести наступні доповнення: після слів 1) уповноважені на те посадові особи:
«органів внутрішніх справ (Національної поліції)…. 51-4,» доповнити словами «частини третя-шоста статті 85,….», далі за текстом.
 
Відхилено   8) абзац «органів рибоохорони (частини четверта і п’ята статті 85, статті 85-1, 88-1, 90, стаття 164 - в частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з добуванням і використанням риби та інших водних живих ресурсів)» пункту 1 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:
 
    -48- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено    
37. у позиції «органів Державної прикордонної служби України» слова «четверта і п'ята статті 85» замінити словами «четверта - шоста статті 85»;
 
-49- Мамка Г.М.
Абзац 2 підпункту 9 пункту 3 Розділу І виключити
 
Враховано      
38. позицію «органів рибохорони» викласти у такій редакції:
 
      
39. «органів рибоохорони (частини третя - шоста статті 85, статті 85-1, 87, 88-1, 90, стаття 91 - в частині, що стосується правопорушень у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення, де не створено відповідної служби охорони цих об’єктів, стаття 164 - в частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з добуванням (виловом) водних біоресурсів); «;
 
-50- Бондаренко О.В.
позицію «органів рибохорони» викласти у такій редакції: «органів рибоохорони (частини третя — п’ята статті 85, стаття 851, частина третя статті 87, статті 88-1, 90, стаття 91 — в частині, що стосується правопорушень у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення, де не створено відповідної служби охорони цих об’єктів, стаття 164 — в частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з добуванням (виловом) водних біоресурсів)»;
 
Враховано редакційно   «органів рибоохорони (частини четверта і п’ята статті 85, статті 85-1, 88-1, 90, стаття 91 - в частині, що стосується правопорушень у сфері охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на об’єктах природно-заповідного фонду місцевого значення, де не створено відповідної служби охорони цих об’єктів, стаття 164 - в частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з добуванням (виловом) водних біоресурсів)»;
 
    -51- Мамка Г.М.
В абзаці 4 підпункту 9 пункту 3 Розділу І слово «шоста» замінити словом «п’ята»
 
Враховано    
    -52- Маріковський О.В.
У статті 255 КУАП внести зміни виклавши їх в такій редакції:
«органів рибоохорони (частини четверта — сьома статті 85, статті 85-1, 87, 88-1, 90, стаття 91 — в частині, що стосується правопорушень у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, стаття 164 — в частині порушення порядку провадження господарської діяльності, пов’язаної з добуванням (виловом) водних біоресурсів);
 
Враховано редакційно    
40. у позиції «центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства» слова «п’ята статті 85» замінити словами «шоста статті 85»;
 
-53- Мамка Г.М.
Абзац 5, 6, 7 підпункту 9 пункту 3 Розділу І виключити
 
Враховано      
41. у позиції «центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів» слова «частини друга, четверта та п’ята статті 85» замінити словами «частини друга - шоста статті 85»;
 
-54- Бондаренко О.В.
у позиції «центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів» слова «частини друга – п’ята статті 85» замінити словами «частини четверта – шоста»;
 
Відхилено      
    -55- Маріковський О.В.
У статті 255 КУАП внести зміни виклавши їх в такій редакції:
у позиції «центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів» слова «четверта та п’ята статті 85» замінити словами «четверта – шоста статті 85».
 
Відхилено    
42. у позиції «служби державної охорони природно-заповідного фонду України» слова «друга, четверта і п'ята статті 85», замінити словами «друга - шоста статті 85».
 
-56- Бондаренко О.В.
у позиції «служби державної охорони природно-заповідного фонду України» слова «частини друга – шоста статті 85» замінити словами «частини четверта – п’ята статті 85»
 
Відхилено      
    -57- Маріковський О.В.
У статті 255 КУАП внести зміни виклавши їх в такій редакції:
у позиції «служби державної охорони природно-заповідного фонду України» слова «четверта і п’ята» замінити словами «четверта – шоста статті 85».
 
Відхилено    
43. 10) у статті 258 слова «частиною третьою статті 85» виключити.
 
-58- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить статті 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення
 
Відхилено   9) у частині першій статті 258 слова і цифри «частиною третьою статті 85» виключити.
 
44. 4. У Кримінальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25, ст. 131)
 
   2. Текст статті 249 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) викласти в такій редакції:
 
45. 1) частину першу статті 201 після слова «цінностей» доповнити словами «видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України, а також їхніх частин чи продукції з них, «;
 
-59- Бондаренко О.В.
підпункт 1 виключити (частину першу статті 201 залишити в чинній редакції);
 
Враховано      
    -60- Мамка Г.М.
Підпункт 1 пункту 4 Розділу І виключити
 
Враховано    
    -61- Мінько С.А.
Виключити.
 
Враховано    
46. 2) статтю 249 викласти у такій редакції:
 
-62- Мінько С.А.
Виключити.
Обгрунтування: суперечить частині шостій статті 3 Кримінального кодексу України
 
Відхилено      
47. «1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо такі дії заподіяли істотну шкоду або вчинені на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, -
 
-63- Мамка Г.М.
Підпункт 2 пункту 4 Розділу І викласти у такій редакції:
«2) статтю 249 викласти у такій редакції:
Стаття 249. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом
1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо такі дії заподіяли істотну шкоду або вчинені на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, —
карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.
2. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, —
карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.»
 
Враховано частково   «1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо такі дії заподіяли істотну шкоду або вчинені на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, -
 
48. карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.
 
-64- Бондаренко О.В.
у абзаці другому частини першої слова «до двох тисяч» замінити словами «до трьох тисяч»;
 
Враховано   карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
 
    -65- Лабунська А.В.
В абзаці другому частини першої ст. 249 Кримінального кодексу України слова «двох тисяч» замінити словами «трьох тисяч».
 
Враховано    
    -66- Пасічний О.С.
карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
 
Враховано редакційно    
    -67- Овчинникова Ю.Ю.
У абзаці другому частини першої статті 249 Кримінального кодексу України слово «двох» замінити словом «трьох».
 
Враховано    
49. 2. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу або пов’язані із добуванням об’єктів тваринного світу, що занесені до Червоної книги України чи до переліків видів тварин або до переліків видів рослин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, а також умисне знищення таких водних біоресурсів або водних природних рослинних угрупувань, занесених до Зеленої книги України, чи їх місць зростання, -
 
-68- Бондаренко О.В.
абзац перший частини другої після слів «чи місць їх зростання» доповнити словами «або особою раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею»;
 
Враховано   2. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу або пов’язані із добуванням об’єктів тваринного світу, занесених до Червоної книги України чи до переліків видів тварин або до переліків видів рослин, що підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, а також умисне знищення таких водних біоресурсів або водних природних рослинних угруповань, занесених до Зеленої книги України, чи їх місць зростання, або вчинені особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею, -
 
    -69- Лабунська А.В.
Частину другу ст. 249 Кримінального кодексу України після слів «чи місць їх зростання» доповнити словами «або особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею».
 
Враховано    
    -70- Овчинникова Ю.Ю.
У абзаці першому частини другої статті 249 Кримінального кодексу України після слів «чи їх місць зростання» доповнити словами «або особою, раніше засудженою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею».
 
Враховано    
50. карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
 
-71- Бондаренко О.В.
у абзаці другому частини другої слова «від двох до трьох тисяч» замінити словами «від трьох до п’яти тисяч»;
 
Враховано   караються штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
 
    -72- Лабунська А.В.
У частині другій ст. 249 Кримінального кодексу України слова «від двох тисяч до трьох тисяч» замінити словами «від трьох тисяч до п’яти тисяч».
 
Враховано    
    -73- Лабунська А.В.
У частині другій ст. 249 Кримінального кодексу України слова «або позбавленням волі на строк до двох років» замінити словами «або позбавленням волі на той самий строк».
 
Враховано    
    -74- Овчинникова Ю.Ю.
У абзаці другому частини другої статті 249 Кримінального кодексу України слова «двох тисяч до трьох тисяч» замінити словами «трьох тисяч до п’яти тисяч».
 
Враховано    
51. Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка у п’ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.».
 
-75- Бондаренко О.В.
у частині третій (Примітка) слова «у пятьсот і більше разів» замінити словами «у двадцять і більше разів».
 
Враховано   Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка у двадцять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян».
 
    -76- Шахов С.В.
В Примітці слово «п’ятсот» замінити словом «чотири».
 
Відхилено    
    -77- Пасічний О.С.
Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.»
 
Відхилено    
    -78- Овчинникова Ю.Ю.
У частині "Примітка" статті 249 Кримінального кодексу України викласти у такій редакції:
«Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у завданні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка у двісті п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.».
 
Відхилено    
52. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
53. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
54. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
55. забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
 
   забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації положень цього Закону;
 
56. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
57. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
-79- Шпенов Д.Ю.
У розділі ІІ. Прикінцеві положення додати пункт 3 наступного змісту:
«3. Забороняється промисловий вилов водних живих ресурсів у територіальних водах Чорного і Азовського морів, річки Дніпро строком на 10 років».
 
Відхилено   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
58. Голова
 
   Голова
 
59. Верховної Ради України

   Верховної Ради України