Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення доповнень до Закону України "Про державну службу" (Третє читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект Закон України Про внесення змін до Закону України "Про державну службу"      Проект Закон України Про внесення змін до Закону України "Про державну службу"  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. І.Внести до Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490; 1995 р., № 29, ст.216, № 34, ст. 268; 1996 р., № 16, ст. 71) такі зміни:      І.Внести до Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490; 1995 р., № 29, ст.216, № 34, ст. 268; 1996 р., № 16, ст. 71) такі зміни:  
3. 1. У статті 37: частину другу викласти в такій редакції: "На одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців- незалежно від місця роботи під час досягнення пенсійного віку. Зазначеним особам призначаються пенсії в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, без обмеження граничного розміру пенсії".   -1- Гавриш С.Б.
Перше речення частини другої статті 37 викласти в такій редакції: "На одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, або які мають не менше 12 років стажу державної служби і на момент виходу на пенсію працювали на посадах, прирівнених до посад державних службовців в установах, що повністю або частково фінансуються за рахунок державного бюджету,а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців- незалежно від місця роботи під час досягнення пенсійного віку".  
Враховано частково . Обгрунтування: Пропозиція про одержання пенсій державних службовців особами, які мають не менше 12 років стажу державної служби і на момент виходу на пенсію працювали на посадах, прирівнених до посад державних службовців в установах, що повністю або частково фінансуються за рахунок державного бюджету, не може бути підтримана оскільки чинним законодавством не передбачено прирівнення посад в установах, що повністю або частково фінансуються за рахунок державного бюджету до посад державних службовців.  1. У статті 37: частину другу викласти в такій редакції: "На одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців- незалежно від місця роботи під час досягнення пенсійного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, без обмеження граничного розміру пенсії, а особам,які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями,- у розмірі 80 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі".  
4. У частині четвертій слова "посадового (чинного) окладу з урахуванням надбавок, передбачених цим Законом" замінити словами "заробітної плати".      У частині четвертій слова "посадового (чинного) окладу з урахуванням надбавок, передбачених цим Законом" замінити словами "заробітної плати".  
5. 2.Доповнити Закон статтею 37-1 такого змісту: "Стаття 37-1. Порядок і умови перерахунку пенсій державних службовців У разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом, відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій. Перерахунок пенсії здійснюється, виходячи із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії".      2.Доповнити Закон статтею 37-1 такого змісту: "Стаття 37-1. Порядок і умови перерахунку пенсій державних службовців У разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом, відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій. Перерахунок пенсії здійснюється, виходячи із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії".  
6. ІІ. Прикінцеві положення ІІ 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Порядок перерахунку пенсій, передбачений цим Законом, поширюється на пенсіонерів, яким пенсія державних службовців призначена з дня набрання чинності Законом України "Про державну службу". 3. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом; ІІІ забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.      ІІ. Прикінцеві положення ІV 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Порядок перерахунку пенсій, передбачений цим Законом, поширюється на пенсіонерів, яким пенсія державних службовців призначена з дня набрання чинності Законом України "Про державну службу". 3. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом; V забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.