Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про колективне сільськогосподарське підприємство" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Закон України Про внесення змін до Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство"      Проект Закон України Про внесення змін до Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство"  
1. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
2. 1. Внести до Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 20, ст. 272, № 48, ст. 658) такі зміни:      1. Внести до Закону України "Про колективне сільськогосподарське підприємство" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 20, ст. 272, № 48, ст. 658) такі зміни:  
3. 1) у статті 9:      1) у статті 9:  
4. а) абзац перший пункту 1 доповнити реченням такого змісту: "Уточнення складу і вартості пайових фондів майна членів колективних сільськогосподарських підприємств, у тому числі реорганізованих, проводиться за методикою, що затверджується Кабінетом Міністрів України";   -1- Шевченко О.О.
Абзац перший пункту 1статті 9 викласти у наступній редакції: "Уточнення складу і вартості пайового фонду майна членів підприємств, у тому числі реорганізованих, проводиться за методикою, що затверджується Кабінетом Міністрів України";  
Враховано   а) абзац перший пункту 1 доповнити реченням такого змісту: "Уточнення складу і вартості пайового фонду майна членів підприємств, у тому числі реорганізованих, проводиться за методикою, що затверджується Кабінетом Міністрів України";  
5. б) абзац перший пункту 3 викласти в такій редакції:      б) абзац перший пункту 3 викласти в такій редакції:  
6. "3. У разі виходу з підприємства його члени мають право на пай натурою, грішми або цінними паперами відповідно до розміру та структури пайового фонду, а в разі реорганізації підприємства - на майно, яке було віднесене до складу пайового фонду цього підприємства на дату його реорганізації";   -2- Мартиновський В.П.
Пункт 3 статті 9 та пункт 7 статті 31 доповнити такими словами: "та внесене до складу майна правонаступника".  
Враховано редакційно у пункті 7  "3. У разі виходу з підприємства його члени мають право на пай натурою, грішми або цінними паперами відповідно до розміру та структури пайового фонду, або в іншій формі за згодою сторін";  
    -3- Шевченко О.О.
Пункт 3 статті 9 викласти у наступній редакції:"3. У разі виходу з підприємства його члени мають право на пай натурою, грішми або цінними паперами відповідно до розміру та структури пайового фонду або в іншій формі за згодою сторін".  
Враховано    
7. 2) статтю 31 доповнити пунктами 7 і 8 такого змісту:      2) статтю 31 доповнити пунктами 7 і 8 такого змісту:  
8. "7. У разі реорганізації підприємства паї його членам або їх спадкоємцям видаються за рахунок майна, яке було віднесене до складу пайового фонду цього підприємства на дату його реорганізації.   -4- Шевченко О.О.
Пункт 7 статті 9 викласти у такій редакції: "7. У разі реорганізації підприємства паї його членам або їх спадкоємцям видаються правонаступниками цього підприємства за рахунок майна, яке було віднесене до складу пайового фонду підприємства на дату його реорганізації і передане на баланс правонаступникам.  
Враховано   "7. У разі реорганізації підприємства паї його членам або їх спадкоємцям видаються правонаступниками цього підприємства за рахунок майна, яке було віднесене до складу пайового фонду підприємства на дату його реорганізації і передане на баланс правонаступникам.  
9. 8. Об'єкти житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, які під час реорганізації були передані на баланс підприємств-правонаступників, можуть бути в установленому порядку передані до комунальної власності".   -5- Шевченко О.О.
Пункт 8 статті 31 викласти у наступній редакції: "Об'єкти соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарські меліоративні системи підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників, підлягають безоплатній передачі до комунальної власності в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".  
Враховано   8. Об'єкти соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарські меліоративні системи підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств-правонаступників, підлягають безоплатній передачі до комунальної власності в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".  
10. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.