Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна   -1- Матвєєв В.Й.
Назву проекту закону викласти в такій редакції: "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження захисних споруд цивільної оборони".  
Враховано   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження захисних споруд цивільної оборони  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. І. Внести до деяких законодавчих актів України такі зміни:      І. Внести до деяких законодавчих актів України такі зміни:  
5. 1. Пункт 7 Переліку майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, передача в оренду яких не допускається (додаток №2), затвердженого Декретом Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1992 року № 26-92 "Про перелік майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, приватизація або передача в оренду яких не допускається" (Відомості Верховної Ради України, 1993р., № 11, ст. 96), викласти в такій редакції: "Захисні споруди цивільної оборони".      1. Пункт 7 Переліку майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, передача в оренду яких не допускається (додаток №2), затвердженого Декретом Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1992 року № 26-92 "Про перелік майнових комплексів державних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів основного виробництва, приватизація або передача в оренду яких не допускається" (Відомості Верховної Ради України, 1993р., № 11, ст. 96), викласти в такій редакції "7. Захисні споруди цивільної оборони".  
6. 2. У Законі України "Про приватизацію державного майна" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 17, ст. 122; 1998 р., № 49, ст. 301; 1999 р., № 7, ст. 52; № 51, ст. 453; 2000 р., № 41, ст. 341; 2001 р., № 9, ст. 38):      2. У Законі України "Про приватизацію державного майна" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 17, ст. 122; 2001 р., № 9, ст. 38, із змінами, внесеними Законом України від 10 липня 2003 року № 1096-ІV):  
7. 1) абзац п'ятий пункту "в" частини другої статті 5 викласти у такій редакції: "захисні споруди цивільної оборони; ";      1) абзац п'ятий пункту "в" частини другої статті 5 викласти у такій редакції: "захисні споруди цивільної оборони";  
8. 2) перше речення частини другої статті 13 доповнити словами: "територіальних органів центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи".      2) перше речення частини другої статті 13 доповнити словами "територіальних органів центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи".  
9. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -2- Матвєєв В.Й.
Розділ ІІ проекту закону викласти в такій редакції: "ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України: підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законодавчих актів, що випливають з цього Закону; розробити та привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти; забезпечити розроблення та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України нормативно-правових актів відповідно до цього Закону; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону."  
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України: підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законодавчих актів, що випливають з цього Закону; розробити та привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти; забезпечити розроблення та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України нормативно-правових актів відповідно до цього Закону; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.