Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект (26.02.2001)      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"   -1- Матвєєв В.Й.
Внести до проекту закону техніко-юридичні правки  
Враховано   "Про внесення змін до Закону України Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є::  
4. І. Внести до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 34, ст. 228; 2000 р., № 5, ст. 35) такі зміни:      І. Внести до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., № 34, ст. 228; 2000 р., № 5, ст. 35) такі зміни:  
5. 1. Абзац третій частини третьої статті 4-1 виключити.      1. Абзац третій частини третьої статті 4-1 виключити.  
6. 2. Статтю 4-2 викласти у такій редакції: "Стаття 4-2. Фінансування видатків, пов'язаних з передачею об'єктів соціальної інфраструктури   -2- Шепетін В.Л.
Статтю 4-2 викласти в такій редакції: "Стаття 4-2. Фінансування видатків, пов'язаних з передачею об'єктів соціальної інфраструктури 1. Видатки, пов'язані з капітальним ремонтом об'єктів соцільної інфраструктури, що передаються в комунальну власність, фінансуються в наступному порядку: а) у розмірі 10 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів - за рахунок пайової участі підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), крім суб'єктів господарської діяльності, що визнані банкрутами за рішенням господарського суду; б) у розмірі 45 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів - з бюджетів Автономної республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя за рахунок трансфертів, передбачених у державному бюджеті на ці цілі; в) у розмірі 45 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів - з бюджетів сіл, селищ, міст, районів у містах (у разі передачі об'єктів соціальної інфраструктури у власність їх територіальних громад) або з обласних чи районних бюджетів У разі визнання суб'єктів господарської діяльності банкрутами за рішенням господарського суду, фінансування капітального ремонту здійснюється за рахунок джерел, передбачених підпунктами б) та в) цього пункту у розмірі по 50 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів. Обсяг витрат визначається комісією з питань передачі об'єктів. Порядок перерахування та використання трансфертів з Державного бюджету України, передбачених на фінансування видатків, пов'язаних з капітальним ремонтом об'єктів соціальної інфраструктури, які передаються у комунальну власність, визначається Кабінетом Міністрів України. Порядок залучення і викристання коштів підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), що спрямовуються на карітальний ремонт об'єктів соціальної інфраструктури, визначається в угодах, які укладаються між підприємствами, господарськими товариствами, створеними у процесі приватизації (корпоратизації), та відповідним органом місцевого самоврядування. 2. Видатки, пов'язані з утриманням об'єктів соціальної сфери, здійснюються власниками таких об'єктів. Перехід права власності на об'єкт здійснюється в порядку, передбаченому законодавством України, та угодами, які укладаються між підприємствами, господарськими товариствами, створеними у процесі приватизації (корпоратизації), та відповідними органами місцевого самоврядування.  
Відхилено   2. Статтю 4-2 викласти у такій редакції: "Стаття 4-2. Фінансування видатків, пов'язаних з передачею об'єктів соціальної інфраструктури  
7. 1. Видатки, пов'язані з капітальним ремонтом об'єктів соціальної інфраструктури, що передаються в комунальну власність (крім видатків, пов'язаних з капітальним ремонтом об'єктів соціальної інфраструктури, які передаються в комунальну власність відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"), відшкодовуються з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, районних бюджетів, бюджетів міст Києва та Севастополя, бюджетів районів у містах та бюджетів місцевого самоврядування за рахунок коштів, передбачених у відповідних бюджетах на ці цілі, та пайової участі підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), у розмірі по 50 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів. Обсяг витрат визначається комісією з питань передачі об'єктів.      1. Видатки, пов'язані з капітальним ремонтом об'єктів соціальної інфраструктури, що передаються в комунальну власність (крім видатків, пов'язаних з капітальним ремонтом об'єктів соціальної інфраструктури, які передаються в комунальну власність відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"), відшкодовуються з бюджету Автономної Республіки Крим, обласних, районних бюджетів, бюджетів міст Києва та Севастополя, бюджетів районів у містах та бюджетів місцевого самоврядування за рахунок коштів, передбачених у відповідних бюджетах на ці цілі, та пайової участі підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), у розмірі по 50 відсотків суми витрат, необхідних для проведення капітального ремонту цих об'єктів. Обсяг витрат визначається комісією з питань передачі об'єктів.  
8. Порядок залучення і використання коштів або інших матеріальних активів підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), що спрямовуються на капітальний ремонт об'єктів соціальної інфраструктури, визначається в угодах, які укладаються між підприємствами, господарськими товариствами, створеними у процесі приватизації (корпоратизації), та відповідними органами місцевого самоврядування.      Порядок залучення і використання коштів або інших матеріальних активів підприємств, господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), що спрямовуються на капітальний ремонт об'єктів соціальної інфраструктури, визначається в договорах, які укладаються між підприємствами, господарськими товариствами, створеними у процесі приватизації (корпоратизації), та відповідними органами місцевого самоврядування.  
9. 2. Видатки, пов'язані з утриманням об'єктів соціальної інфраструктури, відшкодовуються з відповідних місцевих бюджетів, починаючи з бюджетного періоду, що настає за роком передачі їх у комунальну власність, відповідно до законодавства".      2. Видатки, пов'язані з утриманням об'єктів соціальної інфраструктури, відшкодовуються з відповідних місцевих бюджетів, починаючи з бюджетного періоду, що настає за роком передачі їх у комунальну власність, відповідно до законодавства".  
10. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.