Кількість абзаців - 5 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державнепенсійне страхування" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"  
1. Верховна Рада України постановляє: 1. Внести до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 49, ст. 376) такі зміни:   -1- Альошин В.Б.
Статтю 1 "Визначення термінів" після терміну "роботодавець" доповнити новим терміном "середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях національної економіки" такого змісту: "середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях національної економіки - величина, що визначається органом центральної виконавчої влади в сфері статистики шляхом ділення суми нарахованого фонду оплати праці зайнятих на середньооблікову кількість працівників за період, що визначається (місяць, квартал, рік), та оприлюднюється у визначеному законом порядку". Статті 40 та 43 залишити в чинній редакції.  
ішення не прийнято, виноситься на розгляд Верховної Ради.  Верховна Рада України постановляє: І. Внести до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 49, ст. 376) такі зміни:  
    -2- Кульчинський М.Г.
Доповнити законопроект підпунктом такого змісту: "У другому реченні абзацу п'ятого частини першої статті 25 цифри "1" та "0,8" замінити відповідно цифрами "1,2" та "1".  
Відхилено    
2. 1) частину другу статті 40 доповнити абзацом такого змісту: "Показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії, а також за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), обчислюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, виходячи із суми заробітної плати (доходу), на яку нараховуються страхові внески відповідно до цього Закону або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, - до набрання чинності цим Законом";   -3- Надрага В.І.
Сухий Я.М.
Підпункт 1 пункту 1 викласти у такій редакції: "1) частину другу статті 40 доповнити абзацом такого змісту: "Показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії, а також за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), в тому числі у випадках, передбачених абзацами сьомим та двадцять другим частини другої цієї статті, обчислюється за методикою, визначеною Кабінетом Міністрів України, виходячи із суми заробітної плати (доходу), на яку нараховуються страхові внески відповідно до цього Закону або внески на державне соціальне страхування та збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, - до набрання чинності цим Законом".  
ішення не прийнято, виноситься на розгляд Верховної Ради.   
    -4- Стоян О.М.
Частину другу статті 40, окрім абзацу, про який йде мова у зазначеному законопроекті, доповнити наступним абзацом такого змісту: "У зазначеному порядку обчислюються показники середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за всі календарні роки та місяці, за які береться заробітна плата для обчислення пенсії, відповідно до частини першої цієї статті".  
ішення не прийнято, виноситься на розгляд Верховної Ради.   
3. 2) друге речення частини другої статті 43 доповнити словами: "обчислені в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, виходячи із сум заробітної плати (доходу), на яку нараховувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування".   -5- Надрага В.І.
Сухий Я.М.
Підпункт 2 пункту 1 викласти у такій редакції: "2) друге речення частини другої статті 43 доповнити словами: "обчислені за методикою, визначеною Кабінетом Міністрів України, виходячи із сум заробітної плати (доходу), на яку нараховувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування".  
ішення не прийнято, виноситься на розгляд Верховної Ради.   
    -6- Калетнік Г.М.
Частину другу статті 43 доповнити абзацом наступного змісту: "Для перерахунку пенсій працівникам сільського господарства застосувати для визначення індивідуально коефіцієнт заробітної плати - середню заробітну плату у галузі сільського господарства".  
Відхилено    
    -7- Сухий Я.М.
У абзаці другому частини другої статті 103 виключити слова "щодо призначення (перерахунку) і виплати пенсій".  
Відхилено    
    -8- Сухий Я.М.
У абзаці шостому пункту 1 Прикінцевих положень слова "частини третя-п'ята та сьома статті 103" замінити словами "частини третя, п'ята статті 103" і далі за текстом.  
Відхилено    
4. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -9- Стоян О.М.
У частині другій зазначеного законопроекту слова "дня його опублікування" замінити цифрами та словами " 1 січня 2004 року".  
Відхилено   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України: привести у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств і відомств у відповідність із цим Законом; підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо підвищення рівнів пенсійного забезпечення працівників сфери освіти, охорони здоров'я, культури та інших бюджетних працівників, а також аграрного сектора.  
    -10- Альошин В.Б.
До законопроекту включити розділ "Прикінцеві положення" наступного змісту: 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2.Кабінету Міністрів України забезпечити: приведення у тримісячний термін з дня набрання Законом чинності нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та нормативно-правових актів інших міністерств і відомств у відповідність із цим Законом; підготувати пропозиції щодо підвищення рівнів пенсійного забезпечення працівників аграрного сектора, сфери освіти, охорони здоров'я, культури та інших бюджетних працівників.  
Враховано