Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закону України      Закон України  
2. Про внесення змін до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування"   -1- Хара В.Г.
Внести зміни до назви Закону і викласти її в такій редакції: "Закон України "Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування"  
Враховано   Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:   -2- Хара В.Г.
Доповнити проект новою частиною такого змісту: "У абзацах другому та третьому частини першої та абзаці першому частини третьої статті 19 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 22, ст.171) слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб".  
Враховано   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: І. Внести зміни до таких законів України: 1. В абзацах другому та третьому частини першої та абзаці першому частини третьої статті 19 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 22, ст.171) слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб".  
4. І. Внести до Закону України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов`язкового державного соціального страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 11, ст. 47; 2003 р., № 16, ст. 116) такі зміни:   -3- Хара В.Г.
Пропоную доповнити проект новими частинами такого змісту: "У Законі України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов`язкового державного соціального страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 11, ст. 47; 2002 р., № 17, ст. 124, № 30, ст. 210; 2003 р., № 16, ст. 116 із змінами, внесеними Законом України від 27 листопада 2003 року № 1344 - ІV) такі зміни: 1). у статті 1: в абзацах другому-четвертому пункту 1 та абзацах другому та третьому пункту 2 слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб"; абзац п'ятий пункту 1 замінити чотирма абзацами такого змісту: "для найманих працівників - від суми оплати праці, що включає основну та додаткову заробітну плату, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, які підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб: 0,25 відсотка - для найманих працівників - інвалідів, які працюють на підприємствах і в організаціях УТОГ і УТОС; 0,5 відсотка - для найманих працівників, заробітна плата яких нижча прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи; 1,0 відсоток - для найманих працівників, заробітна плата яких вища прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи"; 2).у частині другий статті 2 слово "основним" виключити."  
Враховано   2. У Законі України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов`язкового державного соціального страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 11, ст. 47; 2002 р., № 17, ст. 124, № 30, ст. 210; 2003 р., № 16, ст. 116 із змінами, внесеними Законом України від 27 листопада 2003 року № 1344 - ІV): 1) у статті 1: в абзацах другому-четвертому пункту 1 та абзацах другому та третьому пункту 2 слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб"; абзац п'ятий пункту 1 замінити чотирма абзацами такого змісту: "для найманих працівників - від суми оплати праці, що включає основну та додаткову заробітну плату, а також інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, які підлягають обкладанню податком з доходів фізичних осіб: 0,25 відсотка - для найманих працівників - інвалідів, які працюють на підприємствах і в організаціях УТОГ і УТОС; 0,5 відсотка - для найманих працівників, заробітна плата яких нижча прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи; 1,0 відсоток - для найманих працівників, заробітна плата яких вища прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи"; 2) у частині другій статті 2 слово "основним" виключити;  
5. 1. У статті 3 цифри і слово "21 відсоток" замінити цифрами і словом "23 відсотки".   -4- Кириленко В.А.
У пункті 1 цифри і слово "23 відсотки" замінити цифрами і словом "40 відсотків".  
Відхилено в зв'язку з відсутністю фінансово-економічного обгрунтування  3) у статті 3: цифри і слово "21 відсоток" замінити цифрами і словом "23 відсотки";  
    -5- Кармазін Ю.А.
Треба підвищити до 33 відсотків.  
Відхилено в зв'язку з відсутністю фінансово-економічного обгрунтування   
6. 2. У статті 4 слова і цифру "прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років" замінити словами "не нижче подвійного розміру встановленого законодавством прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць", а цифри і слово "15 відсотків" - цифрами і словом "23 відсотки".   -6- Кириленко В.А.
У пункті 2 цифри і слово "23 відсотки" замінити цифрами і словом "40 відсотків".  
Відхилено в зв'язку з відсутністю фінансово-економічного обгрунтування  4) у статті 4 слова і цифри "прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років" та "15 відсотків" замінити відповідно словами і цифрами "не нижче подвійного розміру встановленого законом прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць" і "23 відсотки";  
    -7- Кармазін Ю.А.
Треба підвищити до 33 відсотків.  
Відхилено в зв'язку з відсутністю фінансово-економічного обгрунтування   
7. 3. Статтю 5 після слів "у розмірі" доповнити словами "не нижче".   -8- Хара В.Г.
Доповнити новою частиною такого змісту: "У пунктах 1 і 2 частини першої статті 21 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 14, ст. 71): слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб";  
Враховано   5) статтю 5 після слів "у розмірі" доповнити словами "не нижче". 3. У пунктах 1 і 2 частини першої статті 21 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 14, ст. 71) слова "прибутковим податком з громадян" замінити словами "податком з доходів фізичних осіб".  
8. ІІ. Прикінцеві положення      ІІ. Прикінцеві положення  
9. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.   -9- Кармазін Ю.А.
(стенограмма) У Прикінцевих положеннях записати "набирає чинності з моменту опублікування"  
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
10. 2. На часткову зміну пункту 8 статті 11, частини третьої статті 19, пункту 3 статті 20 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" та абзацу другого частини третьої статті 16 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" установити, що резерв коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, необхідний для фінансового забезпечення застрахованих осіб, та резерв коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, необхідний для виплати допомоги по безробіттю, встановлюється на 2004 рік у розрахунку на 15 календарних днів.      2. На часткову зміну пункту 8 статті 11, частини третьої статті 19, пункту 3 статті 20 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" та абзацу другого частини третьої статті 16 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" установити, що резерв коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, необхідний для фінансового забезпечення застрахованих осіб, та резерв коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, необхідний для виплати допомоги по безробіттю, встановлюються на 2004 рік у розрахунку на 15 календарних днів.