Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо заборони примусового виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень без надання виселюваним інших жилих приміщень) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін та доповнень до деяких Законів України (щодо заборони примусового виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень без надання виселюваним інших жилих приміщень)   -1- Беспалий Б.Я.
В назві і тексті законопроекту вилучити текст "та доповнень", а слово "жилих" замінити словом "житлових".  
Відхилено   ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження"  
    -2- Пеклушенко О.М.
У законопроекті зміни до Житлового кодексу Української РСР виключити, виклавши назву і преамбулу в такій редакції: "ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" Верховна Рада України постановляє:".  
Враховано    
2. У зв'язку з невиконанням державою зобов'язань по вчасній виплаті заробітної плати, інших грошових виплат населенню, в тому числі заощаджень, низькій платоспроможності співгромадян тимчасово, на час до усунення Кабінетом Міністрів України вищеозначених причин і прийняття відповідного рішення Верховною Радою України, забороняється примусове виселення найбільш незахищених верств населення із жилих приміщень за несвоєчасне внесення квартирної плати та за житлово-комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідведення, утримання і експлуатація житла та прибудинкових територій, сміттєзбирання, ліфтове господарство), далі - за користування житлом та на утримання житла. З цією метою Верховна Рада України постановляє:   -3- Беспалий Б.Я.
В преамбулі після тексту "незахищених верств населення" доповнити текстом "зокрема осіб, які отримують дохід нижчий офіційно встановленого законом прожиткового мінімуму".  
Відхилено   Верховна Рада України постановляє:  
3. 1. Внести до Житлового кодексу Української РСР (із змінами, внесеними згідно з Указами Президії Української РСР N 2204-11 від 12.05.86, ВВР 1986, N 21, ст.414, N 2444-11 від 27.06.86, ВВР 1986, N 27, ст.539, N 6757-11 від 25.10.88, ВВР 1988, N 45, ст.1070, N 660-12 від 28.01.91, ВВР 1991, N 9, ст. 89, Законами N 1993-12 від 18.12.91, ВВР 1992, N 12, ст.169, N 3187-12 від 06.05.93, ВВР 1993, N 24, ст.258,N 3718-12 від 16.12.93, ВВР 1994, N 3, ст. 15,N 287/95-ВР від 11.07.95, ВВР 1995, N 29, ст.218, Декретом КМ N 11-92 від 15.12.92, ВВР 1992, N 7, ст. 55 Законом N 1525-ІІІ ( 1525-14)від 02.03.2000, ВВР, 2000, N 20, ст. 150)наступне доповнення:       
4. доповнити 116 Житлового кодексу Української РСР частиною 4 наступного змісту:       
5. Виселення громадян без надання належного жилого приміщення не допускається у випадку несвоєчасної оплати наймачами, сукупний дохід яких не перевищує встановленого прожиткового мінімуму, вартості споживчих комунальних послуг за користування житлом та на утримання житла до погашення заборгованості перед громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, в тому числі й у випадках, коли особи, що мають такий борг відмовляються без поважних на те причин укласти відповідний договір про реструктуризацію боргу з надавачами комунальних послуг.   -4- Беспалий Б.Я.
Ч.4 ст.116 після тексту "не перевищує встановленого" доповнити словом "законом".  
Відхилено    
    -5- Полянчич М.М.
Ч.4 ст.116 викласти в такій редакції: "Не допускається виселення громадян без надання належного жилого приміщення не допускається у випадку несвоєчасної оплати спожитих комунальних послуг та витрат на утримання житла наймачами, місячний сімейний бюджет котрих не перевищує встановленого прожиткового мінімуму до погашення заборгованості перед громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, в тому числі й у випадках, коли особи, що мають такий борг відмовляються з поважних на те причин (завишена або не визначена судом сума боргу, не була своєчасно надана субсидія, неможливість працевлаштування) укласти відповідний договір про реструктуризацію визнаного судом боргу з надавачами комунальних послуг."  
Відхилено    
6. 2. Внести до Закону України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1999, N 24, ст.207)( Із змінами, внесеними згідно із Законами N 783-ХІV ( )від 30.06.99, N 2241-ІІІ ( )від 18.01.2001, ВВР, 2001, N 11, ст.54 N 2618-ІІІ ( )від 11.07.2001, ВВР, 2001, N 44, ст.226 N 2893-ІІІ ( )від 13.12.2001, ВВР, 2002, N 14, ст.96 N 3057-ІІІ ( )від 07.02.2002, ВВР, 2002, N 30, ст.202) наступні доповнення:   -6- Пеклушенко О.М.
П.2 викласти в такій редакції: "У Законі України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 1999р., N24, ст.207):"  
Враховано   1. Внести до Закону України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 1999р., N24, ст.207) такі зміни:  
7. - Доповнити перше речення Статті 62 наступними словами в дужках: (за виключенням випадків, передбачених п.8 Переліку видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами).   -7- Кармазін Ю.А.
Доповнити ч.1 ст.62 реченням такого змісту: "При реалізації зазначеного житла для погашення заборгованості враховується можливість подальшого надання боржикові меншого житла."  
Враховано редакційно   у частині першій статті 62: перше речення доповнити словами "за виключенням випадків, передбачених п.8 Переліку видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами"; доповнити частину реченням такого змісту: "При реалізації зазначеного житла для погашення заборгованості враховується можливість подальшого надання боржикові іншого жилого приміщення меншого розміру, але не менше норми, встановленої статтею 47 Житлового кодексу Української РСР";  
    -8- Онопенко В.В.
Доповнити ч.1 ст.62 реченням такого змісту: "При реалізації зазначеного житла для погашення заборгованості враховується можливість подальшого надання боржикові іншого жилого приміщення меншого розміру, але не менше норми, встановленої статтею 47 Житлового кодексу Української РСР".  
Враховано    
8. - Доповнити Перелік видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами (Додаток до Закону України від 21 квітня 1999 року) пунктом 8 наступного змісту:      2) Перелік видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами (додаток до Закону) доповнити пунктом 8 такого змісту:  
9. 8. Жилі будинки, жилі приміщення, квартири, в яких постійно проживають на підставі реєстрації відповідною паспортною службою ветерани, учасники ВВВ, пенсіонери, інваліди, недієздатні, безробітні, неповнолітні особи, або одинокі особи, сім'ї, сукупний дохід яких не перевищує встановленого прожиткового мінімуму за борги, утворені внаслідок несвоєчасної оплати вартості споживчих комунальних послуг за користування житлом та на утримання житла перед підприємствами та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію (далі - надавачі комунальних послуг) до погашення заборгованості перед громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, окрім випадків, коли особи, що мають такий борг відмовляються без поважних на те причин укласти відповідний договір про реструктуризацію боргу з надавачами комунальних послуг.   -9- Беспалий Б.Я.
Слово "жилі" двічі замінити словом "житлові", а після тексту "не перевищує встановленого" доповнити словом "закону".  
Враховано частково   "8. Жилі будинки, жилі приміщення, квартири, в яких постійно проживають і зареєстровані у встановленому законом порядку ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, пенсіонери, інваліди, недієздатні особи, безробітні особи, неповнолітні або одинокі особи, сім'ї, сукупний місячний дохід яких не перевищує встановленого законом прожиткового мінімуму за борги, що виникли внаслідок несвоєчасної плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги перед підприємствами та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги (далі - надавачі комунальних послуг) до погашення заборгованості перед громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, окрім випадків, коли особи, що мають такий борг відмовляються без поважних на те причин укласти відповідний договір про реструктуризацію боргу з надавачами комунальних послуг".  
    -10- Пеклушенко О.М.
У п.8 слова слова "на підставі реєстрації відповідною паспортною службою" замінити словами "і зареєстровані у встановленому законом порядку".  
Враховано    
    -11- Полянчич М.М.
Пункт 8 викласти в такій редакції: "8. Жилі будинки, жилі приміщення, квартири, в яких постійно проживають на підставі реєстрації відповідною паспортною службою ветерани, учасники ВВВ, пенсіонери, інваліди, недієздатні, безробітні, неповнолітні особи, або одинокі особи, сім'ї, сукупний дохід яких не перевищує встановленого прожиткового мінімуму за борги, утворені внаслідок несвоєчасної оплати вартості споживчих комунальних послуг за користування житлом та на утримання житла перед підприємствами та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію (далі - надавачі комунальних послуг) до погашення заборгованості перед громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, у випадках несвоєчасної оплати фактично спожитих комунальних послуг та витрат на утримання житла наймачами, місячний бюджет котрих не перевищує встановленого прожиткового мінімуму, в тому рахунку коли особи, що мають визначений судом борг мотивовано (завишена сума боргу, не була надана належна субсидія, неможливість працевлаштування) не погоджуються укласти відповідний договір про реструктуризацію визнаного судом боргу з надавачами комунальних послуг."  
Враховано частково    
    -12- Кармазін Ю.А.
Пункт 8 викласти в такій редакції: "8. Жилі будинки, жилі приміщення, квартири, в яких, на підставі реєстрації відповідного органу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реєстрації, постійно проживають учасники Великої Вітчизняної війни, пенсіонери, інваліди, недієздатні, неповнолітні або одинокі особи, працездатні громадяни працездатного віку, що відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні, сім'ї, сукупний дохід яких не перевищує встановленого прожиткового мінімуму за борги, утворені внаслідок несвоєчасної оплати вартості спожитих комунальних послуг за користування житлом та на утримання житла перед підприємствами та організаціями, що постачають житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію (далі - постачальники комунальних послуг) до погашення заборгованості держави, її органів та підприємств, що повністю чи частково належать їй, перед цими громадянами по заробітній платні, пенсіях, соціальних виплатах, заощадженнях, окрім випадків, коли особи, що мають такий борг відмовляються без поважних на те причин укласти відповідний договір про реструктуризацію боргу з постачальниками комунальних послуг."  
Враховано редакційно    
10. 3. Закон набуває чинності з дня його офіційного опублікування.      2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.