Кількість абзаців - 16 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ      Проект  
1. Закон України      Закон України  
2. "Про внесення змін до деяких Законів України щодо      Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді  
3. забезпечення працевлаштування молоді"       
4. З метою підвищення гарантій працевлаштування і професійного навчання молоді, Верховна Рада України постановляє:   -1- Полііт А.А.
Преамбулу викласти в такій редакції: "Верховна Рада України постановляє:"  
Враховано   Верховна Рада України постановляє:  
5. І. Внести зміни до таких законів України:      І. Внести зміни до таких законів України :  
6. 1. У Законі України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., №16, ст. 167):       
7. 1) частину п'яту статті 7 викласти у такій редакції:       
8. "Для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності і господарювання встановлюється норматив робочих місць для забезпечення працевлаштування молоді у розмірі, визначеному Законом України "Про зайнятість населення".   -2- Полііт А.А.
В абзаці другому пункту першого частини першої розділу першого замість слів "встановлюється норматив" записати слова "визначається квота" далі за текстом; замість слів "і господарювання" записати слова "організаційних форм" В остаточній редакції поміняти черговість законів щодо внесення змін.  
Враховано    
9. 2. У Законі України "Про зайнятість населення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., №14, ст. 170; 1998 р., №11 - 12, ст. 44):   -3- Волков О.М.
В підпункті в) пункту першого статті 5 після слів "професійно-технічних закладах освіти" записати слова "вищих навчальних закладах," далі за текстом.  
Враховано   1. У статті 5 Закону України "Про зайнятість населення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., №14, ст. 170; 1998 р., №11 - 12, ст. 44): у підпункті "в" пункту 1 слова "професійно-технічних закладах освіти" замінити словами "професійно-технічних або вищих навчальних закладах"; пункт 2 викласти в такій редакції: " 2. Для працевлаштування зазначених у пункті 1 цієї статті категорій громадян місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості встановлюють квоту робочих місць для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форм власності та організаційних форм з чисельністю працюючих понад 20 осіб для бронювання ними до 5 відсотків загальної кількості робочих місць, у тому числі з гнучкими формами зайнятості. У разі якщо на підприємстві (об'єднанні), в установі, організації працює передбачена абзацом першим цього пункту кількість осіб, які належать до категорій громадян, зазначених у пункті 1 цієї статті, квота для цих підприємств не встановлюється. Чисельність працюючих, які належать до категорій громадян, зазначених у пункті 1 цієї статті, враховується при встановленні квоти для цих підприємств (об'єднань), установ, організацій. У разі скорочення чисельності або штату працівників підприємств, установ і організацій в розмірі, що перевищує встановлену квоту, місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад зменшують або взагалі не встановлюють квоти для цих підприємств, установ і організацій. Порядок квотування і бронювання робочих місць та працевлаштування на них зазначених категорій громадян встановлюється Кабінетом Міністрів України". 2. Частину п'яту статті 7 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., №16, ст. 167) викласти в такій редакції: "Квота робочих місць для забезпечення працевлаштування молоді для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності та організаційних форм визначається в розмірі, встановленому Законом України "Про зайнятість населення".  
    -4- Полііт А.А.
Пункт другий статті 5 викласти в такій редакції: " 2. Для працевлаштування зазначених у пункті 1 цієї статті категорії громадян місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості встановлюють квоту робочих місць, для підприємств (об'єднань), установ і організацій, незалежно від форм власності і організаційних форм, з чисельністю працюючих понад 20 осіб для бронювання ними до 5 відсотків загальної кількості робочих місць, у тому числі з гнучкими формами зайнятості. У разі, якщо на підприємстві (об'єднанні), установі, організації працює передбачена абзацом другим цього пункту кількість осіб, які належать до категорій громадян, зазначених у пункті 1 цієї статті, квота для цих підприємств не встановлюється. Чисельність працюючих на підприємстві (об'єднанні), установі, організації, які належать до категорій громадян, зазначених у пункті 1 цієї статті, враховується при встановленні квоти для цих підприємств (об'єднань), установ, організацій. У разі скорочення чисельності або штату працівників підприємств, установ і організацій у розмірі, що перевищує встановлену квоту, місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад зменшують або взагалі не встановлюють квоти для цих підприємств, установ і організацій. Порядок квотування і бронювання робочих місць та працевлаштування на них зазначених категорій громадян встановлюється Кабінетом Міністрів України."  
Враховано    
10. 1) частину першу пункту 2 статті 5 викласти у такій редакції:       
11. "Для працевлаштування зазначених у підпунктах а), б), г), д) пункту 1 цієї статті категорій громадян місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості бронюють на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності, з чисельністю понад 50 чоловік до 2 процентів загальної кількості робочих місць за робітничими професіями, у тому числі з гнучкими формами зайнятості".   -5- Білозір О.В.
Абзац другий пункту першого частини другої розділу першого викласти в такій редакції: "Для працевлаштування зазначених у підпунктах а), б), г), д), пункту 1 цієї статті категорій громадян місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості бронюють на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності і господарювання, з чисельністю понад 20 чоловік до 5 процентів загальної кількості вивільнюваних або новоутворених робочих місць."  
Враховано частково    
    -6- Волков О.М.
Абзац другий пункту першого частини другої розділу першого викласти в такій редакції: "Для працевлаштування зазначених у підпунктах а), б), г), д), пункту 1 цієї статті категорій громадян місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості бронюють на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності, з чисельністю понад 50 чоловік до 2 процентів загальної кількості робочих місць за робітничими професіями, у тому числі з гнучкими формами зайнятості."  
Враховано частково    
12. 2) доповнити статтю 5 пунктом 3 такого змісту:       
13. "Для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності і господарювання, з чисельністю працюючих понад 35 чоловік, для забезпечення працевлаштування встановлюється норматив робочих місць зазначених у підпункті в) пункту 1 цієї статті категорій громадян у розмірі трьох відсотків від загальної кількості робочих місць за робітничими професіями, у тому числі з гнучкими формами зайнятості".   -7- Білозір О.В.
Абзац другий пункту другого частини другої розділу першого викласти в такій редакції: " Для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності і господарювання, з чисельністю працюючих понад 35 чоловік, для забезпечення працевлаштування зазначених у підпункті в) пункту 1 цієї статті категорій громадян встановлюється норматив робочих місць у розмірі п'яти відсотків від загальної кількості вивільнюваних або новоутворених робочих місць."  
Враховано частково    
    -8- Волков О.М.
Абзац другий пункту другого частини другої розділу першого викласти в такій редакції: " Для підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форми власності і господарювання, з чисельністю працюючих понад 35 чоловік, для забезпечення працевлаштування встановлюється норматив робочих місць зазначених у підпункті в) пункту 1 цієї статті категорій громадян у розмірі трьох відсотків від загальної кількості робочих місць за робітничими професіями, у тому числі з гнучкими формами зайнятості."  
Враховано частково    
14. У зв'язку із цим пункт 3 вважати пунктом 4 статті 5.       
15. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -9- Полііт А.А.
Розділ ІІ викласти в такій редакції: "ІІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ 1.Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України в шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.  
Враховано   ІІ. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ 1.Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України в шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.