Кількість абзаців - 15 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України ''Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"      Проект ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  
1. З метою поліпшення матеріального забезпечення ветеранів, інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
2. І. Внести такі зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 45, ст.425):   -1- Анастасієв В.О.
Пропоную пункт 8 частини другої статті 7 викласти в такій редакції: "8) осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією та стали інвалідами внаслідок загального захворювання або захворювання, отриманого під час проходження військової служби чи служби в органах внутрішніх справ, державної безпеки, інших військових формуваннях".  
Враховано .  І. Внести до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 45, ст. 426; 1995 р., № 44, ст. 329; 1996 р., № 1, ст. 1; 1999 р., № 24, ст. 209; 2002 р., № 35, ст. 263; 2003 р., № 30, ст. 245; 2004 р., № 37, ст.450; 2005 р., № 4, ст. 101) такі зміни: 1. Пункт 8 частини другої статті 7 викласти в такій редакції: "8) осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією та стали інвалідами внаслідок загального захворювання або захворювання, отриманого під час проходження військової служби чи служби в органах внутрішніх справ, державної безпеки, інших військових формуваннях".  
3. 1. Абзац 29 статті 12 Закону викласти в такій редакції: "Учасникам бойових дій в період Великої Вітчизняної війни та особам, які належать до учасників бойових дій в період Великої Вітчизняної війни, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії, підвищуються на суму в розмірі 50 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.   -2- Цибенко П.С.
Частину четверту статті 12 викласти в такій редакції: "Учасникам бойових дій пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії підвищується в розмірі 25 процентів від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
Враховано .  2. Частину четверту статті 12 викласти в такій редакції: "Учасникам бойових дій пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються в розмірі 25 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
4. Учасникам інших бойових дій пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії підвищуються в розмірі 150 відсотків мінімальної пенсії за віком".       
5. 2. Абзац 41 статті 13 Закону викласти в такій редакції: "Інвалідам Великої Вітчизняної війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії, підвищуються: інвалідам І групи - на суму в розмірі 100 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, ІІ групи - на суму в розмірі 75 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, ІІІ групи - на суму в розмірі 50 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.   -3- Сушкевич В.М.
Частину четверту статті 13 викласти у такій редакції: "Інвалідам війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується: інвалідам І групи - у розмірі 50 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; ІІ групи - 40 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; ІІІ групи - 30 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
Враховано .  3. Частину четверту статті 13 викласти в такій редакції: "Інвалідам війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються: інвалідам І групи - у розмірі 50 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, ІІ групи - 40 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, ІІІ групи - 30 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
6. Інвалідам війни з інших підстав пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії підвищуються: інвалідам І групи - у розмірі 400 процентів мінімальної пенсії за віком, ІІ групи - 350 процентів мінімальної пенсії за віком, ІІІ групи - 200 процентів мінімальної пенсії за віком.".       
7. 3. Абзац 27 статті 14 викласти в такій редакції: "Учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишнього Союзу РСР за самовіддану працю і бездоганну військову службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії, підвищуються на суму в розмірі 35 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, іншим учасникам війни - на суму в розмірі 30 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".   -4- Кульчинський М.Г.
Частину четверту статті 14 викласти у такій редакції: "Учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишніх Союзу РСР за самовіддану працю і бездоганну військову службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 15 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, іншим учасникам війни - на 10 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.  
Враховано .  4. Частину четверту статті 14 викласти в такій редакції: "Учасникам війни, нагородженим орденами і медалями колишнього Союзу РСР за самовіддану працю і бездоганну військову службу в тилу в роки Великої Вітчизняної війни, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 15 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, іншим учасникам війни - на 10 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність". 5. Частину четверту статті 15 викласти в такій редакції: "Членам сімей, зазначеним у пункті 1 статті 10 цього Закону, а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, які не одружилися вдруге, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 25 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність". 6. Пункт 1 статті 16 викласти в такій редакції: "1) надбавки до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, які вони отримують, у розмірі 70 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
    -5- Надрага В.І.
Пропоную частину четверту статті 15 викласти у такій редакції: "Членам сімей, зазначених у пункті 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни, які не одружилися вдруге, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується на 25 процентів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
Враховано .   
    -6- Цибенко П.С.
Пропоную пункт 1 статті 16 викласти в такій редакції: "надбавки до пенсії, або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, які вони отримують, у розмірі 70 процентів від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність".  
Враховано .   
8. ІІІ. Прикінцеві положення      ІІ. Прикінцеві положення  
9. 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року.   -7- Надрага В.І.
Пропоную ввести Закон в дію з 1 січня 2006 року.  
Враховано .  1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року.  
10. ІІ. Фінансування виплат, зазначених в цьому Законі, здійснюється за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України на відповідний рік.      2. Встановити, що фінансування виплат, зазначених у цьому Законі, здійснюється за рахунок Державного бюджету України.  
11. 2. Кабінету Міністрів України:      3. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.  
12. у трьохмісячний термін з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;   -8- Кульчинський М.Г.
Пропоную пункт 2 прикінцевих положень викласти у такій редакції: "2. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін з дня опублікування цього Закону привести нормативно-правові акти у відповідність із цим законом".  
Враховано .   
13. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;       
14. при розробці проекту Державного бюджету України на 2005 рік та наступні роки передбачити окремим рядком фінансування виплат, визначених в цьому Законі в розмірі 4 млрд.грн.