Кількість абзаців - 14 Таблиця поправок


Про внесення змін до Митного кодексу України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. Про внесення змін до Митного кодексу України      Про внесення змін до Митного кодексу України  
3. Верховна Рада України постановляє:      Верховна Рада України постановляє:  
4. І. Внести до Митного кодексу України (N 92-ІV від 11 липня 2002 року, Відомості Верховної Ради (ВВР), 2002, №38-39, ст.288, 2003, №6, ст.51) такі зміни:      І. Внести до Митного кодексу України (N 92-ІV від 11 липня 2002 року, Відомості Верховної Ради України, 2002р., №38-39, ст.288; 2003р., №6, ст.51) такі зміни:  
5. 1. Статтю 230 викласти у такій редакції:      1. Статтю 230 викласти в такій редакції:  
6. "Стаття 230. Умови переміщення товарів у режимі переробки на митній території України      "Стаття 230. Умови переміщення товарів у режимі переробки на митній території України  
7. Ввезення та переробка на митній території України товарів, що походять з інших країн, передбачає:   -1- Буждиган П.П.
Статтю 230 викласти в такій редакції: Ввезення з метою переробки на митній території України товарів, що походять з інших країн, здійснюється із дотриманням таких умов: подання митному органу визначених законом документів, що засвідчують підстави та умови ввезення товарів на митну територію України; наявність у підприємства-резидента дозволу митного органу на ввезення з метою переробки товарів на митній території України; 3) дотримання інших вимог, встановлених законом.  
Враховано   Ввезення з метою переробки на митній території України товарів, що походять з інших країн, здійснюється за таких умов: 1) подання митному органу визначених законом документів, що засвідчують підстави та умови ввезення товарів на митну територію України; 2) наявності у підприємства-резидента дозволу митного органу на ввезення з метою переробки товарів на митній території України; 3) дотримання інших вимог, встановлених законом.  
8. 1) подання митному органу документів, що засвідчують підстави та умови ввезення товарів на митну територію України;   -2- Буждиган П.П.
Частину другу статті 230 викласти в такій редакції: "Дозвіл на ввезення з метою переробки товарів на митній території України скасовується митним органом, якщо встановлено, що його видано на підставі недостовірних даних, які мали істотне значення для прийняття рішення, або в разі недотримання підприємством-резидентом, якому надано такий дозвіл, вимог встановлених законом."  
Враховано   Дозвіл на ввезення з метою переробки товарів на митній території України скасовується митним органом, якщо встановлено, що його видано на підставі недостовірних даних, які мали істотне значення для прийняття рішення, або в разі недотримання підприємством-резидентом, якому надано такий дозвіл, вимог, встановлених законом. Положення про форми, порядок оформлення та скасування дозволів на ввезення товарів з метою переробки на митній території України затверджується Кабінетом Міністрів України.  
    -3- Буждиган П.П.
Доповнити статтю 230 частиною третьою такого змісту: "Положення про форми, порядок оформлення та скасування дозволів на ввезення товарів з метою переробки на митній території України затверджується Кабінетом Міністрів України."  
Враховано    
    -4- Кармазін Ю.А.
Назву статті 230 викласти в такій редакції: "Стаття 230. Умови ввезення на митну територію України товарів у режимі переробки та їх переміщення по ній."  
Враховано редакційно    
    -5- Кармазін Ю.А.
Стаття 230, частина 1 викласти в такій редакції: "Ввезення, переміщення та переробка на митній території України товарів, що походять з інших країн, здійснюються з дозволу митного органу відповідно до положень цього Кодексу та інших законів України і передбачає:"  
Враховано частково редакційно   
    -6- Кармазін Ю.А.
Частина 1, пункт 1 статті 230 викласти в такій редакції: "1) подання митному органу митних документів, що засвідчують підстави та умови ввезення товарів на митну територію України і гарантії вивезення продуктів переробки за межі митної території України відповідно до митного режиму експорту;"  
Враховано частково редакційно   
9. 2) дотримання інших вимог, передбачених чинним законодавством України."   -7- Кармазін Ю.А.
Внести нову частину 2 статті 230 викласти в такій редакції: "2. Митний орган скасовує дозвіл на переробку товарів на митній території України, якщо буде встановлено, що його було видано на підставі недостовірних даних, що мали істотне значення для прийняття рішення, або у разі коли підприємство-резидент, якому видано такий дозвіл, не дотримується положень цього Кодексу та інших актів законодавства України."  
Враховано редакційно   Підприємство-резидент має право оскаржити в суді рішення митних органів про скасування зазначених дозволів." 2. У статті 231: 1) частину четверту викласти в такій редакції: "Окремі операції з переробки товарів за дорученням підприємства-резидента, якому видано дозвіл на ввезення з метою переробки товарів на митній території України, можуть здійснюватися іншим підприємством. При цьому підприємство, якому видано зазначений дозвіл, несе відповідальність за дотримання визначеного порядку переробки товарів відповідно до закону." 2) частину п'яту виключити. 3. Частину першу статті 235 викласти в такій редакції: "У разі вивезення за межі митної території України товарів, ввезених з метою переробки на митній території України, чи продуктів їх переробки такі товари підлягають декларуванню з поданням окремого документа - митної декларації, у якій зазначаються кількість та вартість українських товарів (комплектуючих виробів та матеріалів), які фактично ввійшли до товарів, що ввозилися для переробки."  
    -8- Кармазін Ю.А.
Внести нову частину 3 статті 230 викласти в такій редакції: "3.Положення про форми та види дозволів, умови і порядок їх оформлення, переліку і форми документів необхідних для подання заявок на отримання дозволів, терміни розгляду заявок і надання відповідних дозволів, зобов'язання митного органу забезпечити у встановлені строки інформування про прийняття рішень щодо надання чи скасування дозволів відповідних суб`єктів господарсько-правових відносин із обов`язковим визначенням поданих останніми даних, які є недостовірними, затверджується Кабінетом Міністрів України."  
Враховано частково редакційно   
    -9- Кармазін Ю.А.
Внести нову частину 4 статті 230 викласти в такій редакції: "4. Підприємство-резидент має право оскарження в судовому порядку рішень митних органів із скасування дозволів."  
Враховано частково редакційно   
    -10- Буждиган П.П.
Статтю 231 частину 4 викласти у такій редакції: " Окремі операції з переробки товарів за дорученням підприємства-резидента, якому видано дозвіл на ввезення з метою переробки товарів на митній території України, можуть здійснюватися іншим підприємством. При цьому підприємство, якому видано зазначений дозвіл несе відповідальність за дотримання визначеного порядку переробки товарів відповідно до закону."  
Враховано    
    -11- Буждиган П.П.
Частину 5 статті 231 виключити.  
Враховано    
    -12- Кармазін Ю.А.
Стаття 231, частина 4 викласти в такій редакції: "За зверненням підприємства-резидента, якому видано дозвіл на переробку товарів на митній території України, митний орган видає йому дозвіл на проведення на митній території України окремих операцій з переробки товарів іншим підприємствам. При цьому відповідальність перед митними органами за дотримання визначеного порядку переробки товарів несе підприємство, якому видано дозвіл на проведення операцій щодо переробки товарів на митній території України."  
Відхилено    
    -13- Буждиган П.П.
Частину першу статті 235 викласти в такій редакції: "У разі вивезення за межі митної території України товарів, ввезених з метою переробки на митній території України, чи продуктів їх переробки такі товари підлягають декларуванню з поданням окремого документа - митної декларації, у якій зазначаються кількість та вартість українських товарів (комплектуючих виробів та матеріалів), які фактично ввійшли до товарів, що ввозилися для переробки."  
Враховано    
    -14- Кармазін Ю.А.
Стаття 235, частина 1 викласти в такій редакції: "У разі вивезення за межі митної території України товарів, ввезених для переробки на митній території України, чи продуктів їх переробки такі товари підлягають декларуванню митним органом з поданням окремого документа - митної декларації, в якій зазначаються кількість та вартість українських товарів, витрачених на здійснення операцій щодо переробки товарів, що ввозилися для переробки, в тому числі комплектуючих та матеріалів, які фізично ввійшли до товарів."  
Враховано редакційно    
10. 2. Статтю 239 викласти у такій редакції: "Стаття 239. Умови переміщення товарів у режимі переробки за межами митної території України Вивезення товарів для переробки за межами митної території України передбачає:   -15- Буждиган П.П.
Частину 1 статті 239 викласти в такій редакції: Вивезення товарів з метою переробки за межами митної території України здійснюється за таких умов: 1) подання митному органу визначених законом документів, що засвідчують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України; 2) наявності у підприємства-резидента дозволу митного органу на вивезення з метою переробки товарів за межами митної території України; 3) дотримання інших вимог, встановлених законом.  
Враховано   4. Статтю 239 викласти в такій редакції "Стаття 239. Умови переміщення товарів у режимі переробки за межами митної території України Вивезення товарів з метою переробки за межами митної території України здійснюється за таких умов: 1) подання митному органу визначених законом документів, що засвідчують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України; 2) наявності у підприємства-резидента дозволу митного органу на вивезення з метою переробки товарів за межами митної території України; 3) дотримання інших вимог, встановлених законом.  
    -16- Кармазін Ю.А.
Статтю 239, частину 1 викласти в такій редакції: "Вивезення товарів для переробки за межами митної території України здійснюються з дозволу митного органу відповідно до положень цього Кодексу та інших законів України і передбачає:"  
Враховано частково редакційно   
11. 1) подання митному органу документів, що засвідчують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України;   -17- Кармазін Ю.А.
Стаття 239, частина 1, пункт 1 викласти в такій редакції: "1) подання митному органу митних документів, що засвідчують підстави та умови вивезення товарів за межі митної території України;"  
Враховано по суті   
12. 2) дотримання інших вимог, передбачених чинним законодавством України."   -18- Буждиган П.П.
Частину другу статті 239 викласти у наступній редакції: "Дозвіл на вивезення товарів з метою переробки за межами митної території України скасовується митним органом у разі, якщо встановлено, що його видано на підставі недостовірних даних, які мали істотне значення для прийняття рішення, або в разі недотримання підприємством-резидентом, якому надано такий дозвіл вимог встановлених законом."  
Враховано   Дозвіл на вивезення товарів з метою переробки за межами митної території України скасовується митним органом у разі, якщо встановлено, що його видано на підставі недостовірних даних, які мали істотне значення для прийняття рішення, або в разі недотримання підприємством-резидентом, якому надано такий дозвіл, вимог, встановлених законом".  
    -19- Кармазін Ю.А.
Частину 2 статті 239 викласти в такій редакції: "2. Митний орган скасовує дозвіл на вивезення товарів для переробки за межами митної території України, якщо буде встановлено, що його було видано на підставі недостовірних даних, що мали істотне значення для прийняття рішення, або у разі коли підприємство-резидент, якому видано такий дозвіл, не дотримується положень цього Кодексу та інших актів законодавства України."  
Враховано редакційно    
13. ІІ. Цей Закон набирає чинності з моменту опублікування.   -20- Буждиган П.П.
Прикінцеві положення Закону викласти у наступній редакції: ІІ.Прикінцеві положення 1.Цей Закон набирає чинності через 2 місяці з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України в місячний термін з дня опублікування цього Закону: внести відповідні зміни у свої нормативно-правові акти; забезпечити внесення відповідних змін до нормативно- правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.  
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення 1.Цей Закон набирає чинності через 2 місяці з дня його опублікування. 2. Кабінету Міністрів України в місячний термін з дня опублікування цього Закону: внести відповідні зміни у свої нормативно-правові акти; забезпечити внесення відповідних змін до нормативно- правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.  
    -21- Кармазін Ю.А.
Прикінцеві положення. Додати нову частину 2, викласти в такій редакції: "2.Кабінету Міністрів України в місячний термін з моменту опублікування цього Закону внести відповідні зміни в свої нормативно-правові акти і забезпечити внесення відповідних змін до нормативно правових актів інших центральних органів виконавчої влади України."  
Враховано    
    -22- Буждиган П.П.
В остаточну редакцію внести юридико-технічні правки.  
Враховано