Кількість абзаців - 23 Таблиця поправок


Про повернення грошових заощаджень громадян України за рахунок надходження коштів від приватизації державного майна (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ   -1- Заплатинський В.М.
Передбачити у проекті Закону загальні напрями використання коштів одержаних від приватизації державного майна серед яких: накопичення та зберігання нафтопродуктів в державному матеріальному резерві; закупівля продовольчого зерна українського походження для поповнення державного резерву; формування державного резервного насіннєвого фонду; забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів озброєння, ракет і боєприпасів Збройних Сил України; Передбачити, запровадити відповідальність посадових осіб органів виконавчої влади за порушення норм щодо використання коштів одержаних від приватизації державного майна."  
Відхилено Відсутні чіткі пропозиції  ЗАКОН УКРАЇНИ  
2. "Про повернення грошових заощаджень громадян України за рахунок надходження коштів від приватизації державного майна"   -2- Матвєєв В.Й.
В назві законопроекту слова "находження коштів" замінити словами "коштів одержаних"  
Враховано   "Про повернення грошових заощаджень громадян України за рахунок коштів, одержаних від приватизації державного майна"  
3. Цей Закон визначає засади повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на теріторії України, за рахунок надходження коштів від приватизації державного майна при виконанні Державної програми приватизації.   -3- Матвєєв В.Й.
В преамбулі законопроекту викласти в такій редакції: "Цей Закон спрямований на забезпечення повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, за рахунок коштів одержаних від приватизації державного майна. "  
Враховано   Цей Закон спрямований на забезпечення повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, за рахунок коштів, одержаних від приватизації державного майна.  
4. Стаття 1. Джерело повернення знецінених грошових заощаджень громадян України       
5. Кошти від приватизації державного майна, що надходять до Державного бюджету України, у відповідності до умов, які визначаються Державною програмою приватизації, створюють джерело повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на теріторії України.   -4- Матвєєв В.Й.
Статтю 1 викласти в такій редакції Стаття 1. Встановити, що 50 відсотків коштів, одержаних від приватизації державного майна, та інших находжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації спрямовуються на повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України.  
Враховано   Стаття 1. Встановити, що 50 відсотків коштів, одержаних від приватизації державного майна, та інших находжень, безпосередньо пов'язаних з процесом приватизації, спрямовуються на повернення знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України.  
6. До цих коштів належать кошти отримані від продажу державного майна, а також надходження, безпосередньо пов'язані з процесом приватизації (реєстраційні сбори, суми штрафних санкцій тощо).       
7. Норматив відрахування коштів для повернення знецінених грошових заощаджень встановлюється в розмірі 50 відсотків від загального обсягу коштів від приватизації державного майна, які зараховані до Державного бюджету України.       
8. Не припускається зміна зазначеної норми відрахування коштів при здійсненні приватизації об'єктів за окремими законами про приватизацію.       
9. Стаття 2. Завдання органів державного управління   -5- Матвєєв В.Й.
Статтю 2 виключити  
Враховано    
10. Головними суб'єктами організації повернення знецінених грошових заощаджень громадян України є Кабінет Міністрів України, Міністерство фінансів України, Фонд державного майна України.       
11. Поверенння знецінених грошових заощаджень громадян України здійснюється виключно на плановій основі через механізми реалізації Державної програми приватизації та щорічний бюджетний процес.       
12. Поверенння знецінених грошових заощаджень громадян України здійснюється з урахуванням кагорій громадян за віковими ознаками, наявності чинних персональних пільг отримувачів компенсаційних платежів та встановлення пріоритетів в черговості здійснення виплат.       
13. Стаття 3. Обсяги виплати знецінених грошових заощаджень громадян України       
14. Щорічний загальний обсяг виплати знецінених грошових заощаджень громадян України визначається Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік з урахуванням нормативу, який визначений у статті 1 цього закону.   -6- Матвєєв В.Й.
Статтю 3 законопроекту викласти в такій редакції: "Стаття 2. Щорічний загальний обсяг виплати знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, визначається Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік з урахуванням нормативу, який визначений у статті 1 цього Закону."  
Враховано   Стаття 2. Щорічний загальний обсяг виплати знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, визначається Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік з урахуванням нормативу, який визначений у статті 1 цього Закону.  
15. Кошти для виплати знецінених грошових заощаджень визначаються в Державному бюджеті окремою статтею.       
16. Встановлення обсягів виплат за віковими і пільговими категоріями громадян та спадкоємцям власників знецінених вкладів здійснюється Постановою Кабінету Міністрів України щорічно в термін до 20 січня року виконання Державного бюджету України.       
17. Стаття 4. Порядок виплати знецінених грошових заощаджень громадян України       
18. Загальний порядок виплати включно з порядком перерахування коштів з Державного бюджету України затверджується Постановою Кабінету Міністрів України щорічно в термін до 20 січня року виконання Державного бюджету України.   -7- Матвєєв В.Й.
Статтю 4 викласти в такій редакції: "Стаття 3. Виплати знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, здійснюються у порядку, передбаченому законодавством.  
Враховано   Стаття 3. Виплати знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах в установах Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, здійснюються у порядку, передбаченому законодавством.  
19. Порядок виплат повинен передбачувати черговість їх здійснення у відповідності до затвердженого щодо вимог статті 3 цього закону, категорування вкладників та спадкоємців власників вкладів.       
20. Перерахування коштів уповноваженим банківським установам для виплати знецінених грошових заощаджень громадян України здійснюється з початку ІІ кварталу року виконання Державного бюджету.       
21. Стаття 5. Прикінцеві положення       
22. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2005 року.   -8- Матвєєв В.Й.
Статтю 5 викласти в такій редакції "Стаття 4. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року. 2. До приведення інших нормативно - правових актів у відповідність із цим Законом їх норми діють у частині, що не суперечить цьому Закону. 3. Кабінету Міністрів України: забезпечити неухильне виконання цього Закону; забезпечити розробку нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом."  
Враховано   Стаття 4. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року. 2. До приведення інших нормативно - правових актів у відповідність із цим Законом їх норми діють у частині, що не суперечить цьому Закону. 3. Кабінету Міністрів України: забезпечити неухильне виконання цього Закону; забезпечити розробку нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.